Потресена съм!

  • 6 609
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
Просто не мога да си представя, че две години, не - дори и два часа, ще си до един човек и няма да разбереш от какъв пол е (предвид конкретните хора)! И това когато си на 16-18 години! ooooh! Абе Прав беше някой като сравни тази боза с "Окно"...

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 23 773
Какво толкова се потрисате?! Shocked Нито са убили някого, нито нещо насила са направили на девойките-партньорки. Ама искали да се преобличат и да бъдат от другия пол - техен си проблем.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Аз и тук искам да попитам, понеже в другата тема никой не ми отговори. Наумила съм си тъй да се каже, бизнесче, таковата.
Та-как тия две моми, тия два бора здрави успяха да скалъпят две фалшиви лични карти и да "заблудят" иначе толкова интелигентната Наталия Симеонова? Я си изкарайте личните карти и ги вижте как изглеждат, от какво са направени, не е като да са от хартишки някакви, м? Предполагам, че две 19-годишни прекрасници освен с компютър може би разполагат и с принтер. Но пък да разполагат и с техника, подобна на МеВееР-ската?  Thinking
Иначе мнението си по темата го изразих вече. Голям потрес, голямо чудо. Сефте виждате педалки.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 011
Саня,
аз разбрах, че са представили копия на ЛК, не оригиналите. Наталия така каза, нещо от сорта "фалшфицирани копия".

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Аз разбрах, че са фалшифицирали картите си. Не мога да си представя такова нещо. А и само копие не важи. Трябва да е нотариално заверено или придружено от оригинал. Наталия не може да не ги знае тези работи.
И пак ще кажа-сума момичета са с "душевни белези и рани", нанесени от "истински" мъже. И никой нищо не казва за тях. Тук обаче, понеже имаме и нещо пикантно и всички юруш-да плюят. Едно изнасилено от "истински" мъж момиче според мен има много по-големи страдания, от тези на приятелките на близначките. Още повече, че едното момиче се е усетило и е решило да се отдръпне. Всичко се случва на този свят. Целунеш принца, а той излезе жаба.

# 50
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
В кооперацията ни в София има една личност, която е същата: момиче, живеещо като момче.
И аз не знам какво да мисля. Двете личност не са били искренни, но и все пак 2 години да не се усетиш: не мога да го повярвам.

# 51
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз разбрах, че са фалшифицирали картите си. Не мога да си представя такова нещо. А и само копие не важи. Трябва да е нотариално заверено или придружено от оригинал. Наталия не може да не ги знае тези работи.
Сега потърсих точните думи, Наталия казва "Вие донесохте монтаж на личните си карти", каквото и да означава това. Малко след 40-тата минута го казва.
http://www.zazz.bg/play:37eb8978

# 52
  • София
  • Мнения: 3 862
И пак ще кажа-сума момичета са с "душевни белези и рани", нанесени от "истински" мъже. И никой нищо не казва за тях. Тук обаче, понеже имаме и нещо пикантно и всички юруш-да плюят. Едно изнасилено от "истински" мъж момиче според мен има много по-големи страдания, от тези на приятелките на близначките.

Съгласна съм. Само че в такъв случай нито се смята за скандално, нито за фрапиращо, нито потресаващо, а си е съвсем в реда на нещата. "Житейски опит", тъй да се каже...

# 53
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Тези двете определено имат нужда не от психологична а от психиатрична помощ. Но явно много, много не им пука, защото и двете гледаха напъните на Наталия с мазни и ехидни усмивки. А онези двете момиченца техните " приятелки " просто ги съжалявам.

# 54
  • Мнения: 2 070
пише се леСбийки,от осров Лесбос идва наименованието.

# 55
  • Мнения: X
пише се леСбийки,от осров Лесбос идва наименованието.
а не примерно ЛИЗбийки от лижат се и се бият Joy

# 56
  • Мнения: 6 998
Аз..такова..пак за секса да питам.. Rolling Eyes
И аз за тва питам. Айде на 14-16, може и да не се престрашиш да правиш секс...Но от 16-18 да имаш двегодишна връзка и да не правиш секс ми се струва почти невъзможно...

# 57
  • Мнения: 12
ЗДРАВЕЙТЕ!
ПРЕГЛЕДАХТЕ ЛИ ДНЕШНИЯ БРОЙ НА ДНЕВЕН ТРУД!!!!
НА СТР.6 ИМА СТАТИЯ ЗА ДОМА В МОГИЛИНО И КАКВО МЕ ИЗНЕНАДА ОТКАЗВАТ ДА ЗАКРИЯТ ДОМА ЗАЩОТО УСЛОВИЯТА ТАМ СЕ ПОДОБРЯВАЛИ!!!! ЗАВЕДЕНИЕТО СПОРЕД ДУМИТЕ НА КМЕТА НА МОГИЛИНО БИЛИ СРЕД 5-ТЕ ЕДНИ ОТ НАЙ-ДОБРИ В СТРАНАТА. Shocked
КАКВО ПОДОБРЯВАТ ТОВА Е НАПРАВО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!!!
ТЕЗИ ДЕЦА НАПРАВО МИ ПРОМЕНИХА И ЖИВОТА И МИРОГЛЕДА КАТО МАЙКА И КАТО ГРАЖДАНИН.

# 58
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
ЗДРАВЕЙТЕ!
ПРЕГЛЕДАХТЕ ЛИ ДНЕШНИЯ БРОЙ НА ДНЕВЕН ТРУД!!!!
НА СТР.6 ИМА СТАТИЯ ЗА ДОМА В МОГИЛИНО И КАКВО МЕ ИЗНЕНАДА ОТКАЗВАТ ДА ЗАКРИЯТ ДОМА ЗАЩОТО УСЛОВИЯТА ТАМ СЕ ПОДОБРЯВАЛИ!!!! ЗАВЕДЕНИЕТО СПОРЕД ДУМИТЕ НА КМЕТА НА МОГИЛИНО БИЛИ СРЕД 5-ТЕ ЕДНИ ОТ НАЙ-ДОБРИ В СТРАНАТА. Shocked
КАКВО ПОДОБРЯВАТ ТОВА Е НАПРАВО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!!!
ТЕЗИ ДЕЦА НАПРАВО МИ ПРОМЕНИХА И ЖИВОТА И МИРОГЛЕДА КАТО МАЙКА И КАТО ГРАЖДАНИН.
Това пък какво общо има с темата newsm78

# 59
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аз..такова..пак за секса да питам.. Rolling Eyes
И аз за тва питам. Айде на 14-16, може и да не се престрашиш да правиш секс...Но от 16-18 да имаш двегодишна връзка и да не правиш секс ми се струва почти невъзможно...
18 год. за секс по го приемам но 16 год  newsm09

Общи условия

Активация на акаунт