Потресена съм!

  • 6 616
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 586
Темата е "Потресена съм", съфорумката казва от какво е потресена. Кое не е по темата.

# 61
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Темата е конкретно за двете изкукали близначки, поне този въпрос е засегнала авторката. А за децата в Могилино има друга тема, която е с 10 страници назад.

# 62
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аааа, секс чак на 18  Joy ... нормално е сексуалния живот да започне на 13  ...

# 63
  • Варна
  • Мнения: 826
13 ???? no Не мисля.

# 64
  • Мнения: 2 070
ти пък.синът ми е на 14,да не мислиш че му пука, какво мисли майка му? ooooh!

# 65
  • Мнения: X
божее,аз като бях на 13 къде ли съм бляла newsm78,като че ли нямам много спомени от този период Shocked

# 66
  • Мнения: 4 841
божее,аз като бях на 13 къде ли съм бляла newsm78,като че ли нямам много спомени от този период Shocked

Дори и да не си бляла, не си имала светлия пример на Азис, Тату, Ру Пол, и т.н. и т.н. Нито пък са те заливали отвсякъде с информация за това, колко е cool да си различен, и да не ти пука да го демонстрираш...

# 67
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
По мое време повечето момчета бяха започнали да правят секс някъде около 13 тата ...мъжа ми също е от тях, мисля .... преди комунизма също са започвали много разно, но направо са се женели тогава, на по 16, 17 ...вие сега чак на 18 искате

# 68
  • Варна
  • Мнения: 826
Не става дума чак за 18... 15-16 да кажем е добре.Но на 13 си само 6-ти клас , незнам , аз в шести клас определено не си мислех за секс , а играех пред блока. Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 7 002
7 клас си на 13. И мен не ме вълнуваха такива работи. Завълнуваха ме сравнително късно, по-късно от приятелките ми. Но сегашните деца са по-напред с мат'риала, като че ли newsm78 Ама добре де, за вас нормално ли е да имате връза с мъж 2 години и да не правите секс?! Айде една година  - чувала съм, чакал я бил..ама 2 ... Rolling Eyes

# 70
  • Варна
  • Мнения: 826
Не естествено.На мен и 1 година ми се вижда невъзможно ... Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 7 002
ООоо?! Явно ние с Еванесънт живеем в друг свят Crazy

# 72
  • Мнения: 25 830
По мое време повечето момчета бяха започнали да правят секс някъде около 13 тата ...мъжа ми също е от тях, мисля .... преди комунизма също са започвали много разно, но направо са се женели тогава, на по 16, 17 ...вие сега чак на 18 искате

 Joy
Сикрет, кой пак ти ги пуска тези смешки?
Ако под секс имат предвид някоя от ръцете си, да, съгласна съм. Но за повечето момчета на 13 и тогава, и сега сексът е мираж. Виж, момичетата обикновено изпреварват - нормално е. Може би затова на по-късен етап момчетата се стремят да наваксват, чак до степен, да не се усетят кога трябва да спрат.  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 17 546
По мое време повечето момчета бяха започнали да правят секс някъде около 13 тата ...мъжа ми също е от тях, мисля .... преди комунизма също са започвали много разно, но направо са се женели тогава, на по 16, 17 ...вие сега чак на 18 искате
Shocked Кога е било това твое време!?  Пък аз се ожених на светлата дата 9.ХІ. в последната година от "Комунизма" ама бях на 19, а мъж ми на 29... и ми се случи за първи път на 17, та сигурно съм била дефектна нещо. Rolling Eyes А днешните ненормалности, като двете близначки, пък и двете им гаджета не слагам по-долу от тях, ги оправдават с лека ръка, щото било модерно!

# 74
  • Мнения: 822
Напълно съгласна с написаното от Саня...
Не зная,дали близначките имат нужда от специалист,но със сигурност са имали нужда от близък човек,който да ги изслуша, разбере и може би насочи...
Историята се преекспонира.Само се убеждавам за пореден път,че въпреки информацията,която залива децата ни,те си остават много заблудени и неориентирани,без значение дали са от страната на жертвите или тази на злоупотребяващите/насилниците...

Общи условия

Активация на акаунт