Сливен 21 - В очакване на Коледа

  • 11 926
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Оки Wink...Ренка, мен ме имай в предвид за помагане, купуване на каквото трябва за неделя Peace

# 16
  • Мнения: 888
Оки Wink...Ренка, мен ме имай в предвид за помагане, купуване на каквото трябва за неделя Peace

Добре Диде Hug
Мисля си,че множе да вземем коледни торбички за децата...тук до нас в едно магазинче има по един лев/бр.
Чудя се....или пастички да им вземем  newsm78 То само да дойдат де...ама все пак,ако идват трябва да сме подготвени Simple Smile сандвичи дали могат да ядат децата  Thinking що пък да не могат....и такова мога да предложа.Сокове ще вземем направо от магазина и ще разливаме.
Давайте и вие идеи за организацията  Hug

# 17
  • Сливен
  • Мнения: 197
Здравейте,мами.Как сте?Днес бях в София.Кошмарррррррррррр  #Crazy. Задръствания,нахални хораааааа -лудница беше.2 часа неможем да влезнем в София.
Меги,как живееш там?И да ме карат насила няма да живея там.
Лека вечер на всички.Ние сме мома и егрен тази вечер  Joy

# 18
  • Мнения: 7 430
....мога да направя сандвичи със саламче и кашкавал, лютеница, краставичка...
Нека кажат кога ще дойдат, за да знам кога да ги направя Peace
Мога да взема например и дребни сладки или сок, каквото се разберем Wink

Като се включат и другите ще направим на бързо каквото трябва Peace
А ти Ренка, кажи ако трябва да се купуват разни шапки, балони и т.н. ...а да и утре нашите мъже ще се виждат, искаш ли и ние да се присъединим Laughing

# 19
  • Мнения: 888
Дидка,аз имам материал за сандвичи.Това го смятай за направено...  Peace
Също така от мен са парти аксесоарите-ще взема чинийки,салфетки,шапки.Балони също ще има надути.Трябва да предупредя и жената,която води шоуто.Сладки също ще са от мен.
Това е от мен.
Трябва да видим колко деца ще бъдат,за да преценим колко сока да вземем.Ако ви се вижда скъпо-може и от пуншовете да вземем-ама те много гадни  Rolling Eyes Също,ако прецените-може и коледни торбички да вземем да им ги раздаде Дядо Коледа.
Пък за наште мъжове...аз не знаех до туку що.....ама може и да се видим покай тях наистина.Само  не знам как ще съм,че всяка вечер напоследък се прибирам като пребита  Rolling Eyes .А утре имам парти с 60 деца накуп Laughing После ще ходим нашта фирма на "банкет"  Joy Ама ще се чуем...само нека мине 4 часа   bouquet

# 20
  • Мнения: 7 430
...ами то всичко от тебе бе Mr. Green ...нещо не ми се иска да е така Naughty
Оки...значи както казах и преди ще чакаме да се включат и другите и да купим торбички за раздаване и сок Peace

За утрешната среща....да се чуем след 4 тогава, ама щом ще ходите на банкет може би няма да стане  Sunglasses
Нищо, пак ще се видим Hug

хайде момичета, предлагайте и вие как може да доставим радост на децата Peace

# 21
  • Мнения: 271
Аз съм "ЗА" коледните торбички, включвам се. Тъкмо се изкефих, че ще мога да дойда да помогна и ще има кой да гледа дребното и се сетих, че неделя ще ходим на село на свинка и няма да мога.  Sad Много кофти. 

За срещата другата седмица аз лично съм за свободна консумация - като отидем да си изберем.

# 22
  • Мнения: 43
Аз също съм за коледни торбички. Къде да ги донеса и да купя newsm78

# 23
  • Мнения: 48
 В неделя сутринта заминаваме за Елхово,иначе бих дошла,дори много съжалявам ,че така се получава,но е планирано отдавна.Това за отделна торбичка на всяко дете е добра идея,нека поне на Коледа дечицата да се почувстват специални.Какви са тия торбички от левче,какво има вътре по-точно?Или е торбичка без съдържание,която ние да напълним. Grinning

# 24
  • Мнения: 888
Ееее,чак пък всичко..знаете ли,опитвам се да си представя масата на децата как ще изглежда .. и си мисля,че е хубаво освен торбичките да има и нещо сладичко за децата....не знам...пастички ли,шоколадови вафлички ли,що ли  newsm78 Не че е задължително де,ама някак си детски празник без нещо сладичко някак си не върви като че ли....
Диде,то за "банкета" още не знаят моите момичета,че искам да го направя утре ,така че още не е сигурно  Joy Joy
Лониии,жалко  Sad

# 25
  • Мнения: 888
Момичета,относно торбичките....аз по-напред казах за торбички,които се продават в едно магазинче в нашия квартал.Всяка торбичка има разни лакомства,ама утре като отворя една ще мога да кажа по-конкретно какво има вътре.Иначе на вид са супер.Представляват малка торбичка с лицето на Дядо Коледа и запечатани.Има вафличка,голям гумен бонбон(от големите,меките...маршмароуз май им казваха),бонбонки тик-так-портокал  Rolling Eyes .и други работи,ама сега не знам още  Tired
Иначе за купуване на неща....нека все пак изчакаме до утре потвърждение,че ще идват и тогава да планираме как ще стане организацията...данио да дойдат  Praynig

# 26
  • Мнения: 888
Мами..сега стоя и си мисля нещо....
Какво ще кажете да пуснем призив за помощ и в темата на ямболските мами....мисля си,че и от там все някой ще се отзове на започнатото от нас.Не знам де,ама така си мисля  Thinking Пък и ей го къде е Ямбол....колко му е да заформим и една междуградска среща  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 119
Добро утро!

Снощи бях на банкет , но довечера ще разказвам, че отивам сега на работа.
Ренка, в неделя съм на работа, но ще ти  дам парички утре или моя мъж ще ти донесе довечера като дойде да носи подаръка.

Лек ден на всички И ако някой няма работа днес да дойде да ми прави компания в Кауфланд на застраховките!

# 28
  • Мнения: 7 430
Мами..сега стоя и си мисля нещо....
Какво ще кажете да пуснем призив за помощ и в темата на ямболските мами....мисля си,че и от там все някой ще се отзове на започнатото от нас.Не знам де,ама така си мисля  Thinking Пък и ей го къде е Ямбол....колко му е да заформим и една междуградска среща  Mr. Green

Защо не Wink
Ренка, за днешната среща остави мъжете да се видят, ние и друг път може да си побъбрим Wink

СлънчеВ ден  bouquet

# 29
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро и от мен!

Кате, и аз съм за свободна консумация. Ами той списъка вече е направен, нови желаещи няма засега. Само който ще идва с мъжа си - да свирне, да го прибавим в списъка.

Еве, ами аз не ходя из задръстванията. Дали ми се събира и 2 пъти годишно да отида до центъра. Иначе си шетам из квартала, все едно съм си в Сини камъни. Ние сме в Младост - още в началото се отбиваме и не ни се налага да се тъпчем в задръстванията. А в Младост блокове колкото искаш, не се различава от Сливен. Само че тук има повече екстри, а и шофьорите правят път (особено като съм с децата), в Сливен не ми се говори как е.

Ренка, чак след вторник ще съм си в Сливен, но даже и да не е за това мероприятие, ще се отчета за по-нататък с нещо.

Общи условия

Активация на акаунт