Греят Kоледни свещички в АВГУСТовските очички

  • 9 312
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 238
  ЧЕСТИТА КОЛЕДА! Пожелавам на вас и вашите семейства много здраве, късмет, любов и още повече нови радости.

  ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!

  На Марианамама от сърце й пожелавам, всичко да се оправи и окончателно да забрави лошите мигове и преживяната болка.

# 271
  • Видин
  • Мнения: 685
Леле какъв застой в нашата темичка Naughty. Ама така е! Повечето мами са на почивка и без нет. Нищо, случва се.
Аз забравих да похваля Марти. Снощи заспа в 10ч и после чак в 6ч. Това ни е за пръв път. Е сега като го похвалих сигурно пак ще се буди в 3ч Whistling.
Айде лека нощ от мен Heart Eyes

# 272
  • София
  • Мнения: 1 724
Честито Рождество!

Желая ви харомния на духа, здраве и благополучие!
Бог да пази децата ни!

# 273
  • Видин
  • Мнения: 685
Добро утро. Сервирам кафето
Мартин от няколко дена се научи да писка и така ме събуди #Crazy. От както сме станали не е престанал да вика и да се радва, а мен вече ме боли главата. Ама какво да се прави Mr. Green
Весел ден ви пожелавам на всички. Марианамама, пиши как сте Hug

# 274
  • Мнения: 4 546
Добро утро  и от мен!  Grinning

Слави също по едно време викае, но явно вече не му е интересно. сега писка само сутрин като му сменям памперса.  Laughing

# 275
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро и от мен  Hug Ния, благодаря за кафето  Peace

Тюх, щях да се изложа, добре че е лентичката да ме подсеща  ooooh! Днес Рошлето /ама тя верно си остава такава  Mr. Green, кога ли ще се оправи косичката й  newsm78/ навършва 5 месеца, почерпете се за нейно здраве:


Хубав ден ви желая   bouquet

# 276
  • Мнения: 229
Добро утро !

Преди 5 месеца се роди и моят Гого !!! Заповядайте да ви почерпя


Честито и на другите месечинки Hug

# 277
  • Видин
  • Мнения: 685
Честити 5 месеца на Гого ,Ния и Надежда и 4 месеца на Александър. Много големи да пораснете и да слушате мама, тати, кака и бати (който си има)
Ментина, и на Марти не му е паднала още косата Peace

# 278
  • Мнения: 324
Честита Коледа, момичета и бебчета! Бъдете здрави, обичани и щастливи всеки ден! Хармония и топлота в дома и доброжелатели наоколо!

Честито на днешните месечковци! Да растат здрави за радост на мама и татко! 
на патерица Wraith! Бъди обичан и успял и с непомръкващо чувство за хумор! И да се слушате с Гита и принцесите! Grinning
Весел ден!

Последна редакция: ср, 26 дек 2007, 11:20 от Нели*

# 279
  • Мнения: 1 900
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ГОГО, НИЯ, НАДЕЖДА И САШКО  bouquet

# 280
  • Мнения: 229
Абе момиета вие на Коледа правите ли баница с късмети?
Аз вчера направих и ми се падна повишение в службата, а на мъжа още челяд /само че не се знае от коя  hahaha/
Каката изтегли парите, а Гого веселбта

# 281
  • Мнения: 1 554
добро утро моми4ета,Днес съм в изклю4ително добро настроение.Днес става 1 година от както си направих теста и той ми показа EFP Party

# 282
  • Мнения: 361
Честити месечинки на бебоците които празнуват днес!!!

Ние тази нощ хич не спахме, незнам какво и беше-топло ли, студено ли newsm78Ама сутринта от 6 като откърти та до 9 без да се мръдне.

Сега се скъсва да хълца Crazy-бебешка работа.

Вчера и дадох пюре от слива-не еше много очарована, ама...............сега пак това е менюто.Фен си е на ябълката моята щерка.

Тони, как мина годежа?Боли ли ви глава?Булката 2 в 1 ли е или............?Ще излизате ли?

# 283
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 387
Добър дееен! И приятен ден!  Mr. Green

# 284
  • Видин
  • Мнения: 685
Шехерезада, при нас имаше баница с късмети. Аз изтеглих нова кола, татито взе екскурзия в чужбина, а на Марти учение. Много подходящи късмети bowuu
Ади, а честита да ти е годишнината от теста

Общи условия

Активация на акаунт