Греят Kоледни свещички в АВГУСТовските очички

  • 9 299
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИчКИ, С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ЗДРАВЕ, ЛюБОВ, БЕРЕКЕТ И БЛАГОСЛОВ.   bouquet

Малко на патерица, но мъжо вчера не ми даде да седна на компа. Празник било  Crazy
Аз неможах да направя баница, защото турските магазини тук, решиха баш по предколедните дни да не работят и кори- йок. Затова пък, мама и тате са теглили за нас и на Йована се е паднала нова кола, на мъжо- нова къща, а на мен- щастието. Ееее, супер. Само дето с тая нова кола за ЙОвана, трябва май да очаквам да сменяме количката  Crazy

Честито на всички месечета  Hug

А ето ме и мен с моя подарък в ръце под елхата  Mr. Green:
http://images22.snimka.bg/004790861.jpg

# 286
  • Мнения: 229
Ох че е сладка тази Йована  Heart Eyes
Като порастне Гого ще му я покажа  Wink

# 287
  • Видин
  • Мнения: 685
Леле, Бобченка, много сте сладки с Йована. Има ли вече кандидати за сърцето й newsm78. Да знаеш че ние сме едните Whistling

# 288
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
здравейте приятелки мои!
мони е по добре,но не може никак да спи ве4ер.спи само в коли4ка или в ръце и се буди безброй пъти...но това да е.и кашли много....не знам как не ми е спряла кърмата от толкова много стрес,но дано имам,4е доктора каза,4 е мозъка му има нужда от кърма,а и той адаптирано мляко не признава.
сега бяхме з а подаръци,има още за купуване,но главните са взети.
утре сме на юбиулей и мони майка ми ще го гледа,дано да слушка,4е тя е паника.
ази пожелавам само едно здраве на вси4ки нас и мони пак да по4не д а и се усмихва и д а рипка като ме види.сега е един стресиран милия...

# 289
  • Мнения: 105
добър ден и от мен!
да се наоплача - всички вкъщи сме болни. какато донесе някакъв вирус от градината и всички ни прихвана /даже и гостите Shocked/, а беба е на антибиотик. Много ми е мъчно Rolling Eyes, но явно така ще е като има по-голямо дете вкъщи Rolling Eyes

# 290
  • Мнения: 222
Здравейте от мен!

Честито на всички малки и големи празнуващи на днешния ден! 
  bouquet  bouquet  bouquet

Бобченка-под коледната елха виждам скрили се две сладурани-малка и голяма!
Шош-пожелавам болестта бързо да се махне от вашата къща и да се наслаждавате на зимните празници!

# 291
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Марианамама какво облекчение е да чуя, че Мони се подобрява. Дано да навлезете в новата година с едно спокойно и рипкащо от радост бебче  Hug
Шош и вие да се оправяте бързо и всички болести и лошотии да си останат в старата година  Hug.

А, така, хвалете я момата, че е хубава. Аз все и разправям, че така като си лапа ръцете, никой няма да я хареса, а ви ме опровергахте  Crazy Добре, че неможе да чете  Mr. Green

# 292
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Марианамама, не се притеснявай. Мони ще преодолее стреса с времето и ще започне да се усмихва. Важното е, че е добре и че сте си вече вкъщи. Нацелувай го много силно от мен и Сашето.
Бобченка, много те сладки. Peace
Шош, да се оправяте бързо, ей.

А ние баница не правихме. По принцип я правим на Нова година. Така че за късметите ще почакаме. Grinning

# 293
  • Мнения: 26
Здрасти...
Да Ви питам вашите бебета плюнчат ли се много,нма нашият дрехите му направо стават вир вода...за кратко време... Shocked

# 294
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ира, не само дрехите, ами и по пода капе  ooooh! И няма зъби и няма, а голямо плюнчене. От известно време пък, се е научил да пръцка с устнички и сега по цял ден, това и е любимото занимание. Изпръсква всичко наоколо  Rolling Eyes. Дано да се откаже от този навик, като дойде време за захранване, че ме чака същото дето сполетява и Гита  Crazy

# 295
  • Мнения: 105
Това с пръцкането е най-ефектно с пюре от морков Joy Joy

# 296
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
А така, попишете малко, че то иначе голяма скука тук  Mr. Green

Марианамама, силна прегръдка и от мен  Hug Вярвам, че Мони ще се възстанови бързо  Peace
Лимонче, Рошлата е така - подгизва дори под лигавника  ooooh! А зъби-нъц.
Шош, бързо да оздравявате  Peace И моят мъж от вчера се опитва да се разболее, но аз не давам  Laughing Ако го оставя да се отпусне по-зле ще стане, затова гледам да го ангажирам с това-онова, но по-далеч от Ния.

Аз пък се освиних, само отварям и затварям хладилника  Whistling

# 297
  • Мнения: 105
Малко коледни снимчици от нас
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=185018&photo=8

Обещала съм си 100 дена диета след Нова Година. То бива, бива ядене амааа Animal Pig Animal Pig

# 298
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
.........Обещала съм си 100 дена диета след Нова Година. То бива, бива ядене амааа Animal Pig Animal Pig

Аз и да обещая знам, че няма да го спазя това обещание  Mr. Green Хич ме няма в пазенето на диети, то нали воля трябва за тази работа  Whistling
Шош, много са ти хубави децата  Hug

# 299
  • Мнения: 177
Весела Коледа и от нас! Да сте здрави и щастливи!

И аз да се включа в плюнчещата се тема. И ние сме постоянно мокри и няма лигавник, който да ни спаси. А и се е научил да си го сваля и натиква в устата. Смуче го и се сърди като му го вземеш.

Да ви споделя, че нашия обрив много се усилва. Целите бузки и челце са в обрив и лишей отгоре. Изписаха ни Зиртек, но за сега никакъв ефект. И Мустелата почти не помага. Спрях и млякото, шоколада и сега чакам подобрение, но... Най-много се притеснявам, че има и по ушенцата, а на едното е започнал да влиза и навътре. Там започне ли лющене ще вземе да се запуши.   Sad

Кажете някой добър хомеопат във Варна или Добрич? Да вземем и това да пробваме, че много се разпростира.

Общи условия

Активация на акаунт