Греят Kоледни свещички в АВГУСТовските очички

  • 9 311
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
ВЕСЕЛА КОЛЕДААААААА  santa2

Скъпи мои, пожелаваме ви много здраве, само усмивки и радост около вас, щастливи мигове с любимите хора и много късмет  Hug  Heart Eyes

Много ви обичам и ви благодаря, че ви има  Heart Eyes

# 256
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Весела Коледа   Hug

Много здраве, щастие, любов и усмивки през новата година....а на всички бебчовци - мнооооого целувки от мен  Heart Eyes

# 257
  • София
  • Мнения: 430
Честита Коледа мами и малки човечета. Бъдете здрави,  весели и много много щастливи   bouquet Hug

# 258
  • Мнения: 105

А моя вече е в кревата - доволно нахранен и размазан от кеф. Така де - днес за първи път видя жив Дядо Коледа. Докато Теди си отваряше  пакетите очите му щяха да изхвръкнат. А като започнах да отварям и неговия и веднага се оживи. Още на първия подарък му светна ха очичките и запърха като  пеперудка. Бебетата не разбирали какво става? Айде бе. Mr. Green
 Joy Joy
Моето бебе уж беше заспало, ама веднага се събуди като дойде време за подаръци Joy Joy Joy

# 259
  • Мнения: 222
EДНО ВКЛЮЧВАНЕ ОТ ЕЛЕНСКИЯ БАЛКАН.

ЧЕСТИТА КОЛЕДА МОМИЧЕТА!
НЕКА НЕ БРОИМЕ ДНИТЕ, МНОГО ДА СА НИ ПАРИТЕ, НЕКА ДА ЖИВЕЕМ ЛУДО, НЕКА ВСЕКИ ДЕН Е ЧУДО- НЕКА ЗЛО ПОД КАМЪК СПИ, ПО ВОДА ДА НИ ВЪРВИ!
  Simple Smile


МАРИАНАМАМА-Искрено се радвам, че вече сте си вкъщи! Силно прегръщаме с Перси малката душичка Мони. Снощи се помолих за него и днес запалих свещичка в една чудновата църква в Елена! Надявам, че всичко ще бъде наред с детенцето! Весели празници!

# 260
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Честита Коледа !

Аз да ви почерпя - със здраве, щастие и късмет. Моето малко съкровище празнува първият си имен ден






а ето  и вечерята

# 261
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 951
Преди малко ядохме за първи път пюре - круша с ябълка. Хареса ми, само дето не знаеше милото как точно се гълта тази странна кашеста работа.  Mr. Green Ще се научи.
Да ви разкажа вчера каква случка имахме. Сашко беше в шезлонга до елхата, а кака му реши да яде банан точно до него. И явно много му замириса на вкусно. Завъртя си главата на 180 градуса, за да й следи хапките. Не стига това ами започна да преглъща заедно с нея, очите му станаха на понички, а от устата закапаха едни дъъълги лиги.  Mr. Green Така ми дожаля за него, че му отчупих едно късче колкото царевично зрънце от банана и му го дадох. Повъртя го в устата, докато стане на пюре и после го глътна. И за финал се облиза като котарак. Mr. Green Ама банан повече ще види чак като стане на нужната за този плод възраст. Grinning
Ние след малко започваме да подгряваме за коледната вечеря. Мъжът ми бърка в момента на печката глювайн и в кухнята замириса, както той се изрази на Коледа. Обожавам го това вино с аромат на канела, карамфил и други тайнствени подправки, ей. Crazy Може да не бива, но поне една чашка ще си позволя. Rolling Eyes
На всички пожелавам приятно изкарване на  празника и наздраве!  newsm64 Wine Glass Drunk #Silly

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честито Рождество Христово!!!!

# 263
  • Мнения: 1 900
  santa2ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ, МНОГО ЗДРАВЕ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ santa2Марианамама Hug, много се радвам, че вече сте в къщи и най-лошото е зад вас. Дано от тук нататък само хубави неща да ви се случват, не се самообвинявай, на всеки може да се случи. Heart Eyes
Честито на всички именници!
Честит празник на половинката на Гита!

Последна редакция: вт, 25 дек 2007, 21:14 от valeria.k

# 264
  • София
  • Мнения: 1 400
Честито рождество Христово - много любов и щастие желая на всички!

# 265
  • Варна
  • Мнения: 567
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ КОИТО ДНЕС ПРАЗНУВАТ ПО ПОВОД И БЕЗ ПОВОД!!!!!!!!!!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!!!!!

# 266
  • Мнения: 70
 Нека огнище да топли ръцете ви, вино да топли сърцата ви, обич да топли душата ви и Бог да закриля делата ви.
Весела коледа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 1 472
ЧЕСТИТА КОЛЕДА  МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ

Честит рожден ден на половинката на Гита много здраве му пожелавам че с три жени ще му трябва.
На всички именници да са им живи и здрави имената и с радост да си ги носят,на най малкото именяче желая най малко 100години да посреща празника си.
Лека и спокойна коледна нощ от мен

# 268
  • Враца
  • Мнения: 173
Честито Рождество!!!
Мерси за пожеланията за именния ден  Heart Eyes
Ето скромна по4ерпка


# 269
  • Видин
  • Мнения: 685
Еееее, Хари, много хубави коктейли. Може ли от всички да пробвам Mr. Green
Лулумба, честито ви пюрериране (мале ма го измислих)
Марти от няколко дена се е научил да кряска и в къщи е нещо страшно. Какво ли си мислят комшиите ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт