Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 2

  • 41 878
  • 579
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 7 862
Иля колко е разлика примерно между ягодката и рибката?Как само звучи. Crazy

Славче, цените на Керастаз в Ягодка и Бг са почти едни и същи. Но с Рибката има голяма разлика, защото те предлагаха продукти в огромни разфасовки, от където и идваше по- ниската цена. За пример, маска 500 мл. от Рибката си я купих за 60 лв, а 200 мл. маска в Бг купувам за 72 лв.  Peace

# 91
  • Мнения: 4 435
Много голяма разлика 300мл е много количество.Аз може тогава да им драсна два реда да видя.Мерси. Hug

# 92
  • София
  • Мнения: 7 862
Много голяма разлика 300мл е много количество.Аз може тогава да им драсна два реда да видя.Мерси. Hug

Точно за това те посъветвах да им пишеш на Рибка, със заявка сигурно ще ти доставят.  Peace

# 93
  • Мнения: 420
момичета открих маска на Лореал,която е за силно изстущена коса, казва се Absolut Repair Възтановяваща маска за много изтощени коси.Ползвали ли сте я,и ако да какви са ви впечатленията и каква и е цената...  newsm78

# 94
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз никъде не видях да пише, че Age densiforce е за 40+, дано да ми допадне на косата. Направих си он-лайн диагностика, но ми излиза, че трябва да ползвам цялата серия за боядисвана коса, а аз търся и друго освен поддържане на цвета. Абе ще видя, по метода проба-грешка.
При нас шампоаните са 19лв, маските 32. В Златна рибка шампоан 15, маска 24.50 +4.50 доставка, общо 44, пак е с 7лв. по-евтино Wink
Серията за боядисана коса не само поддържа цвета,а подхранва и възстановява.Аз лично съм много доволна от серията-ползвам шампоана и крем=грижа без изплакване.

# 95
  • Мнения: 1 655
Видях теста на Лореал, но намирате ли на Керастаз защото аз не видях.
Направих преди няколко седмици запитване до Рибка за лятната серия на Керастаз Солей искам голямата разфасовка шампоан и маска, но нещо нямало. Така ми се искаше да си взема от там, че излиза като цена просто супер. Чудя се дали да не пробвам нещо на Лореал. Те имат ли летни серии.

# 96
  • София
  • Мнения: 2 181
Видях теста на Лореал, но намирате ли на Керастаз защото аз не видях.
Направих преди няколко седмици запитване до Рибка за лятната серия на Керастаз Солей искам голямата разфасовка шампоан и маска, но нещо нямало. Така ми се искаше да си взема от там, че излиза като цена просто супер. Чудя се дали да не пробвам нещо на Лореал. Те имат ли летни серии.
да,имат лятна серия

# 97
  • Мнения: 2 414
Решила съм да се науча да си изправям сама косата с четка и сешоар. Laughing Embarassed
Кой продукт според вас да си взема? newsm78
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=71&products_id=372 или http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=67&products_id=325
И да питам за серията Лиз екстрийм и за тази за руса коса. Praynig
Благодаря предварително.  bouquet

# 98
  • София
  • Мнения: 7 862
Чудя се дали да не пробвам нещо на Лореал. Те имат ли летни серии.

Лятната серия на Лореал се казва Solar, шампоана е за след слънце и против хлорна вода, много съм доволна от него.  Peace

# 99
  • София
  • Мнения: 2 181
Решила съм да се науча да си изправям сама косата с четка и сешоар. Laughing Embarassed
Кой продукт според вас да си взема? newsm78
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=71&products_id=372 или http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=67&products_id=325
И да питам за серията Лиз екстрийм и за тази за руса коса. Praynig
Благодаря предварително.  bouquet
По-добре опиши подробно косата си и какво искаш да постигнеш,за да ти помогнем Peace

# 100
  • Мнения: 2 414
Косата ми е изрусена,но не и много суха.. Rolling EyesВ момента съм с Абсолют рипеър и съм много доволна от шампоана и балсама,но маската ми "натежава". Sad
Искам мека и блестяща коса. Twisted Evil Laughing

# 101
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз мисля че Витамино колор ще ти допадне.

# 102
  • София
  • Мнения: 7 862
момичета открих маска на Лореал,която е за силно изстущена коса, казва се Absolut Repair Възтановяваща маска за много изтощени коси.Ползвали ли сте я,и ако да какви са ви впечатленията и каква и е цената...  newsm78

Аз съм по- доволна от серията Intense Repair, а Absolut Repair не ми измиваше добре, косата лесно се омазняваше и нямаше обем.  Crossing Arms

# 103
  • Мнения: 202
Някой има ли впечатления от серията на Eugene perma?В по-нисък ценови клас са от Лореал и Керастаз,но дали са хубави и имат добър ефект?Аз съм си харесала някой техни неща,но никой не ги коментира.
Още съм в чуденка дали да ги поръчам или да заложа на изпитаното и много похвалено от вас Simple Smile

# 104
  • София
  • Мнения: 7 862
Някой има ли впечатления от серията на Eugene perma?В по-нисък ценови клас са от Лореал и Керастаз,но дали са хубави и имат добър ефект?Аз съм си харесала някой техни неща,но никой не ги коментира.
Още съм в чуденка дали да ги поръчам или да заложа на изпитаното и много похвалено от вас Simple Smile

Сещам се, че jorjeta ползваше продукти на Eugene perma, дано да се включи да ти помогне с отзиви.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт