На Бъдни Вечер нашата молитва, за здраво ЯНУАРЧЕ към Светата Майка литва!

  • 20 697
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 980
записвам се да се отчета, че все още бременея. Явно бебо хем го боли, хем го сърби, ни напред, ни назад и се насландисва... на кой ли се е метнал? newsm78 пердетата са готови, банята също, таткото инструктиран, родата в неведение, колата заредена, аз спах няколко часа и сега съм взела думата вкъщи.. коментара на мъжлето беше: а беше толкова тихо докато спеше..... Mr. Green
Днес се чух с Мимозката, бебата расте и дебелее, мама се бори с кърменето и ме чака  Mr. Green Така че и компанията за болницата се е уредила, само да се натуткам и аз.  Whistling .. тъй де- бебока  Heart Eyes
и да използвам интернет пространството - Честит рожден ден, Мимозе. Много късмет и много любов и радостни мигове с малката беборана

# 16
  • Мнения: 52
Честит рожден ден Мимозе  bouquet
tedsan - представям се после как ще разказваш за раждането си  Mr. Green Голям смях ще падне сигурно.Всички ще гледаме да си държиме коремите , че да не получим контракции от смях Laughing

# 17
  • Мнения: 332
честита ни нова темичка  Hug
Мимоза, ЧРД с пожелание за много здраве и щастие на теб и твоята принцеса   bouquet

Tedsan - опасна си, така ме разсмиваш    hahaha Joy
Усмивка - как сте , вече Мария си е вкъщи и щастието ви е пълно, пиши когато можеш  Hug

Ние със Стефан сме добре, ходихме при педито да видим как наддава с кърменето, качил е за 4 дни 90гр и Доки беше много доволна от нас. За една седмица се качва горе долу по 100-150гр.  Crazy
и вече си имаме двама бебоци адаши, заедно ще празнуват на Стефанов ден  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 51
Здравейте, сега като знам за пердетата ми е някак по-спокойно.
Шегувам се, tedsan, айде стига вече се назландисвахте, явно ще бъдете по празниците баш, то е ясно...
Аз днес пазарувах, но не за бебето, а за Коледната трапеза...нали яденето е на първо място EmbarassedДругата седмица ще обзаведем и бебето, много ми е добре като не съм на работа. ( това да не забравя да го кажа ) Crazy
Да ти кажа, Марита, аз на моя му взех на Philips машинка за подстригване, той от лятото иска такава и сега си го фризирам и е много доволен, защото бръснарите все го правят квадратен в главата и после има нерви  ooooh!
Djulichka, не се впрягай, това, че си взела такова решение, не значи че не си сувестна майка, всеки сам преценява за себе си, но наистина острите определение не са за тук, въздържайте се и не бъдете толкова резки в квалификациите си, защото никой не може да съди другия, още повече, че ние почти не се познаваме. ( Извинете за лекцията ) Embarassed
По-късно ще помоган на наште да си нагласят елхичката, а утре ще направя и мойта, ще си взема още някой гирлянд, че много бързо се проскубват и миналогодишните вече не стават...
За сега до скиф, по-късно пак ще ви надникна. ppp

# 19
  • Мнения: 68
Мимозе- Честит Рожден Ден
Djulichka- недей да се връзваш, смисъл няма, само си хабиш нервите.
Момичета нека бъдем толерантни една към друга, всеки има собствено виждане и мнение.
Относно отказването на цигарите, например тук в Онтарио, Канада, се ползват страхотни програми, спонсорирани от работодателя, от правителството, от провинцията. Разработени са по много интелигентен начин, а и освен  това самата провинция се води smoke-free. Тук начинът на живот е различен. Освен това, подходът им е много деликатен и честно казано увлекателен.
Колкото до волята да откажеш цигарите - моля не ме  разсмивайте, този навик всеки го свързва с нещо, понякога волята няма нищо общо, при мен лично става въпрос за носталгия, при други означава стрес.
И още нещо за мен лично и за бебко би било по- здравословно да изпуша една цигарка, отколкото да изям един сладолед, ама пусто не ми се и пуши вече отвсякъде съм изпушила Laughing

# 20
  • Троян
  • Мнения: 141
И аз  се опправдавам сега с бебето и ям като разпрана,но после ще трябва пак да започна да се полишавам малко,че на мен около компютъра ми е като лафка.Заредила съм си всичко-шоколадче,биквитки,чипс и т.н.и само ям и чета. Embarassed

# 21
  • Мнения: 6 274

Djulichka, не се впрягай, това, че си взела такова решение, не значи че не си сувестна майка, всеки сам преценява за себе си, но наистина острите определение не са за тук, въздържайте се и не бъдете толкова резки в квалификациите си, защото никой не може да съди другия, още повече, че ние почти не се познаваме. ( Извинете за лекцията )  Ама аз за това се ядосах . Едно е да си казваме мнението и да споделяме по между си кой какво виждане има за нещата от живота , а съвсем друго да окачествяваш хора , които не познаваш , както и да им поставяш "диагнози" и да ги пращаш да се лекуват . Мойте уважения , ама ... smile3511

# 22
  • Мнения: 6 274
Сори , ама нещо се ошашавих и без да искам почнах да публикувам като на конвейер  smile3538. Извинявам се още веднъж. Embarassed

# 23
  • Мнения: 48
Здравейте и от мен в новата темичка . Много искам да кажа нещо на biko . Виж какво уважаема , нали съм си носила мойте деца не твойте ? Къв ти е проблема тогава , че не мога да се сетя . И айде ако обичаш малко да смекчиш тона и да не ми "лепваш" някакви квалификации болна ли съм ква съм . Не съм си позволила да те коментирам никога , така , че айде само от твое име оттук нататъка , А ??? smile3515
Подкрепям мнението ти! Peace
И понеже виждам че сме в една и съща седмица и двете ще раждаме в Шейново, исках да те попитам дали си избра екип?

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 18:48 от redoxide

# 24
  • Мнения: 110
Здравейте,момичета.
Мен ме нямаше няколко дни,но на 18.12. се родихме!!!
Казваме се Борис,с тегло 2950 и ръст 51 см.
Джуличка,нещата се случиха веднага на 17.12. след като говорихме за тапата.
Честито на всички родили мами!!! newsm51

# 25
  • София
  • Мнения: 6 182
Добър вечер! Да се запиша в новата тема с хубавото заглавие.

Честит Рожден Ден на Мимозе!   bouquet

Утре сме на куклен театър с малката, а после ще отскочим и до нас. В понеделник последни приготовления за празника - та може и да не ми остане време да ви чета.

Веселете се и не се преуморявайте!  Hug

Anichka77 Честито!   bouquet

# 26
  • Мнения: 256
Ураа, още един бебок!!! Честито, Аничка, да ви е жив и здрав малкия Борис!!! Дядо Коледа да му донесе много подаръци!!!

# 27
  • Мнения: 206
  Както всички останали, така и аз изказвам своето мнение и виждане по някои теми Peace
Не се налагам или нещо подобно Naughty  Не съм писала лично до някой (имена не споменавам) Naughty
  Това, че някоя си мисли, че пиша за нея....... newsm78.......... де не си мисли Wink

  Kloie -  Heart Eyes Не знам кога ще реши да излиза Crazy
Всички симптоми натам водят, но кога.. newsm78
Мъжът ми иска да излиза вече..., но тя решава Laughing

  Приятна вечер и много позитивизъм Peace

Честита радост на Аничка  bouquet Много щастие и здраве

# 28
  • Мнения: 127
Anichka77, честито! да ви е жив и здрав малкият Борис и много да ви радва!

момозе, честит рожден ден!

# 29
  • Мнения: 207
Аничка77 - честито   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт