Отзиви и снимки от Коледния купон!

  • 8 098
  • 126
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 674
Някой успя ли да отвори този  линк?  newsm78 Вече ми стои   отворен 30 минути...и нищо се не случва. Rolling Eyes Нещо става много бавно... newsm78

# 61
  • Мнения: 212
Много хубави зъби имаш. Кажи ми кой ти е зъболекар.  Grinning

# 62
  • Мнения: 3 326
Още веднъж да благодаря на Мама и Тати! Страхотен купон, страхотна органзация!  А, тоалетите им бяха...много оригинални.

# 63
  • Мнения: 1 072

То това ми е кяра от вампирството. За 300 години колко разходи от зъболекар съм спестила......

# 64
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 418
 Дамянти, страхотни снимки, браво! Дори аз приличам на човек (въпреки изпитото вино).
Сега да споделя отново, че изкарах страхотно, запознах се с още момичета, пях, танцувах,пих (пих, пих, пих) учиха ме да играя хоро (голям съм резил), смях се, раздавах подаръци и въобще голямо забавление. Специални благодарности на мамма и татти за добрата организация и на всички момичета без които купона нямаше да е същия, и особено на певиците, които до последно не оставиха микрофона, а и на диджея който накрая се смееше със сълзи на очи и се беше хванал за главата. Mr. Green Абе на всички останали до края и много специални благодарности на Деси която накрая ни закара въпреки, че не и бяхме на път   bouquet
Накрая си тръгнах с торта, домино и играчка за елха, за които благодаря! Hug
 

# 65
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА МАММА И ТАТТМАН !!!
Организация, атмосфера и всички подробности бяха ПЕРФЕКТНИ!

Аз се веселих страхотно в компанията на Правда, Дамаянти, Тео 7777, Летящата -Плетяща (щото никак не мяза на крава  Crazy), Дуци и Бифана  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Съжалявам, че не си побъбрих с Блонди и още бая съфорумки, но ще наваксам  Hug (щот` то не може всичкото щастие наведнъж).

За тези, дето не дойдоха  smile3533 - могат само да съжаляват.

# 66
  • Мнения: 2 070
http://damaianti.multiply.com/photos/photo/45/31

Коя е дамата в червено и с рогца?

А Кати е такава сърничка на снимките. Точно като състезателка по художествена гимнастика е.

# 67
  • София
  • Мнения: 3 127
Дамаянти, откакто се върнах вчера, бях в трепетно очакване на твоите снимки!  Hug  bouquet

Портретът на Мамма и Татти е невероятен! 

# 68
  • Мнения: 1 072
А разбрахте ли, че те вече нямало да бан-ват грешниците? Просто ще им пускат кобри в леглото......

# 69
  • Мнения: 2 199
А разбрахте ли, че те вече нямало да бан-ват грешниците? Просто ще им пускат кобри в леглото......

 Joy Joy Joy newsm65

# 70
  • Мнения: 7 474
ДАМАЯНТИ страхотни снимки  Hug Heart Eyes
Благодаря ти   bouquet

# 71
  • Мнения: 3 835
Дамаянти, снимките са станали супер, има страхотни попадения. bouquet Много, ама много се смях. Много весело беше, ама днес не съм в час, изобщо. Laughing

Ей тая снимка е уникална.

Тази също!

Ох, къде отиде онази със сандалките на Мамма и обувките на Драгон, жестока. Laughing А, ето я! Grinning

Фраонът обмисля разни сложни фараонски работи!
А на Мамма устничките видяхте ли? Grinning

Тая снимка е станала много готина! Ако Бифана беше застанала до нас, щеше да се получи още по-интересна смесица от различни националности. И Лили с пурата, и Додо да беше извадила пищова.......Joy
Много хубави снимки има, Дамаянти!  bouquet

Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 15:52 от teo7777

# 72
  • Мнения: 289
Е, радвам се, че  и аз най-после се престраших да дойда на форумски купон - беше много забавно Simple Smile Беше ми много приятно да се запозная със Surfline и мъжа й,  Дива ирландска пешеходка и Златоперка, с които споделяхме една маса. А Дамаянти е точно толкова сърдечна, колкото си я представях Simple Smile За съжаление не успях да се запозная с всички, с които исках, но не желаех да се натрапвам.
С две малки принцеси много се забавлявахме - Катя и Ивона. На децата им е най-лесно, отиват и се запознават, с който искат без притеснение.
Сърдечни благодарности на Мамма и Татти за чудесната организация   bouquet Надявам се да не са имали някакви проблеми накрая, тъй като не ни позволиха да платим за нищо.

Ето малко снимки и от мен:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=203261


Последна редакция: пн, 24 дек 2007, 11:08 от Fiama

# 73
  • Мнения: 5 468
Благодаря на Мамма и Татти за организацията. Радвам се, че видях толкова мили познати Simple Smile. За съжаление, ми се искаше да видя и много други, но... уви.
И днес, сега като съм гладна, се пукам от яд, че не пипнах нито едно блюдо от тези големите на шведската маса... ех, че съм диване... Другият път Peace.

# 74
  • Мнения: 2 849
Дамянти ,поздравления за страхотните моменти ,които си уловила .  bouquet

Всички сте много готини ,страхотни костюми . Hug

Общи условия

Активация на акаунт