Любима марка сапун?

  • 10 012
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 880
Любимия ми сапун е на Casyopea-амбра.Разкошен е.Иначе от изброените най-често купуваме палмолив,за ръцете-сейвгард.Останалите също ми харесват и ги ползвам от време на време.Да не пропусна и на арома с триците,много е добър.Обичам и бебешки-тези на Джонсън например.

# 16
  • Мнения: 3 830
Ммм, много харесвам бебешките сапунчета. Като се замисля ползвам доста неща(не само сапуни), които са предназначени за бебета. Rolling Eyes
Dove харесвам от споменатите тук. Имам много любими продукти на Касиопея, включително сапуни. Има и 2-3 сапуна на Рефан, които също много харесвам.

# 17
  • Мнения: 2 498
Не използваме сапуни (сигурно от 10 год., че  и повече)....само душ-гел и течни сапуни за ръце...и измивен гел за лице....

# 18
  • Мнения: 3 830
Да, и аз за тяло не използвам сапуни. Повечето ми изсушават твърде много кожата и после ми е некомфортно. Душ геловете са идеални за цялото тяло, но предпочитам сапуни да ползвам за ръце и крака Peace

# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Сапун за лице в никакъв случай,но при непредвидени ситуации,само бебешки крем сапун. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 241
Аз използвам също само течен, изобщо нямам друг вкъщи. А иначе не съм привързана към определена марка. Често ползвам Dove и Palmolive.

# 21
  • Мнения: 5 140
Палмолив и Дав

# 22
  • Мнения: 89
Дав и Сейфгард  Peace

# 23
  • Мнения: 1 775
В къщи винаги има Дав /любим на мъжа ми/ и течен Фа. Аз лично харесвам много глицериновите на Палмолив - арома терапи май бяха.

# 24
  • Мнения: 1 802
От изброените Dove.  Peace

# 25
  • Мнения: 26
бебешки сапуни за чувствителна кожа,които са предзначени и за лице....
Имахубави на себа мед,клоран,еусирин...

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нямам любима марка, непрекъснато сменям сапуните ... от тези в анкетта не ползвам нито един...в момента се мия с :
Kekulu- бебешки сапун аюрведа, направен само от билки
Avia - сапун с хума
Бебешки български сапун
и едни с мирис на лимон и зелен чай

# 27
  • Мнения: 3 622
От изброените купувам за ръце на нивея
А за тяло си купувам ето този http://www.refan.com/product_info.php?products_id=555

# 28
  • Мнения: X
От изброените в анкетата, най-много харесвам Нивеа.  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 243
Империъл Ледър - класическия.
Окончателно изчезна от пазара обаче - вече никъде не го намирам.

Общи условия

Активация на акаунт