Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 305
  • 5 796
  •   2
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 712
Мерси Лео!
Сега се образовам за питката. Все става малка с твърда кора  Sad
Някоя хитринка?
***
Алекс ( ако е тук) Успяхме със слънчогледа. Не го оставих да втаса. Излязохмеи не го опекохме. После го допекохме и прегорихме. И се изяде  Joy
*****
ЕлиТ, честито ти фото!
*******
Маймун, Весело и на теб  Hug

# 331
  • там нейде .............
  • Мнения: 647

# 332
  • Мнения: 2 070
много веселие
много усмивки,
по-малко плюскане
и повечко пийване Hug
ако преди половин година
някой ми беше казал ,
че ще се обяснявам  в любов,
на една шепа полудели,
щях да му кажа ,че ми говори фантасмагории Thinking
обичам ви всичките

# 333
# 334
  • Мнения: 7 467
ако преди половин година
някой ми беше казал ,
че ще се обяснявам  в любов,
на една шепа полудели,
щях да му кажа ,че ми говори фантасмагории Thinking
обичам ви всичките



 newsm47  love001 newsm51 newsm48

# 335
  • Мнения: 2 712
И аз те обичам  Heart Eyes
(луда работа)  Joy
********
Ти си си, кво надничаш?

# 336
  • там нейде .............
  • Мнения: 647


Весело посрещане на дядо Коледа!

В коледната нощ стават чудеса - пожелайте си нещо!

http://www.vbox7.com/play:f6f73479

# 337
# 338
  • Мнения: 1 418
Добър вечер!Хич няма да ви чета!Доживях...!Два дни почивка.
Баси щастието.Случва ми се за пръв път от 08.08.Не мога да
повярвам,че утре ще стана и няма да отида на работа.
Айде,няма ли да бъднувяме?Аз чакам греяната ракийка и се
почвам. Mr. Green

# 339
  • Мнения: 7 467

Айде,няма ли да бъднувяме?Аз чакам греяната ракийка и се
почвам. Mr. Green

Излитам след малко  Mr. Green
Весело ти изкарване и приятна почивка  Hug

# 340
  • там нейде .............
  • Мнения: 647

Айде,няма ли да бъднувяме?Аз чакам греяната ракийка и се
почвам. Mr. Green

 Hug Hug Hug
 ето ракия ама си я сгрей сама, че съм малко далечко Mr. Green

# 341
  • Мнения: 7 710
Вече и камината е запалена....... Crazy

# 342
  • Мнения: 354
Вече и камината е запалена....... Crazy
Ей, ама как дразниш само......

# 343
  • Мнения: 1 418
Приятно ви забъдняване на всички и весело посрещане
на Коледа!Дано всички подаръци,за които сте мечтали
ви бъдат донесени!
Най-вероятно довечера по-късничко ще съм тук,за да
ви честитя отново.Нали утре ще спя до мнооого късно! Heart Eyes

# 344
  • Мнения: 2 712
Руске, това покана ли беше?
Аз ще донеса сърмичките  Crazy
***********
Тути, греяна ракия ли се пие днес?
***********
Пък моята щерка си изяде сурвачката  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт