Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 303
  • 5 796
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 7 710
Вече и камината е запалена....... Crazy
Ей, ама как дразниш само......
И ти ме дразниш с този летен морски аватар, ама нищо не ти казвам, нали? Crossing Arms Wink Hug

Знаточке, грабвай сърмичките Wink

# 346
  • Мнения: 2 712
Ей, с две думи се разбрахме  Crazy
Питката не ще сама да се омеси обачееее  Thinking
Аре...

# 347
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Ей, с две думи се разбрахме  Crazy
Питката не ще сама да се омеси обачееее  Thinking
Аре...
моята е почти готова, кат я извадя и долитам Whistling Whistling Whistling

# 348
  • Мнения: 545
Айде,ние ще  засядаме след малко!
Весел празник на всички! Grinning Hug

# 349
  • Мнения: 10 752
Ще ви го пускам през страница, че да не изпусна някой Heart EyesЗащото е за ВСИЧКИ Heart Eyes Hug


Mили мои приятели и приятелки!

Искам да ви пожелая няколко нещица за предстоящата нова 2008 година:
1.Бъдете здрави вие, вашите семейства и вашите близки, за да имате сили да се борите с всичко!
2.Бъдете влюбени в човека до вас, защото само любовта дава крила ( а не Redbull:))
3.Бъдете себе си повече от всякога, защото аз ви познавам и знам колко красиви и добри сте когато сте истински!
4.Пожелавам ви още да намирате сили да отстоявате позициите и достойнството си пред всички и пред всичко, защото само така ще се чувтвате пълноцени!
5. Обичайте всички и всичко и се радвайте на всичко, което имате!
6. Пожелавам ви късмет и успех във всяко едно ваше начинание!
7.Пожелавам ви много радости и много усмивки!
8.Пожелавам ви сбъдване на най-съкровените ви мечти никой не го заслужава повече от вас!
9.И не на последно място не забравяйте родителите си, близките и приятелите си, защото докато тях ги има всяка сутрин когато се будите ще се будите с мисълта, че някой мисли за вас и някой ви обича!


Обичам ви и помнете, че макар и далеч вие сте винаги до мен там отляво в малкото ми сърце, което докато бие ще бие и за вас!!!!!!!!   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Туткеееее, поне да се беше изфукала с подаръка ма Crossing ArmsА аз с такава любов го купих Cry

# 350
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 131
Ще ви го пускам през страница, че да не изпусна някой Heart EyesЗащото е за ВСИЧКИ Heart Eyes Hug


Mили мои приятели и приятелки!

Искам да ви пожелая няколко нещица за предстоящата нова 2008 година:
1.Бъдете здрави вие, вашите семейства и вашите близки, за да имате сили да се борите с всичко!
2.Бъдете влюбени в човека до вас, защото само любовта дава крила ( а не Redbull:))
3.Бъдете себе си повече от всякога, защото аз ви познавам и знам колко красиви и добри сте когато сте истински!
4.Пожелавам ви още да намирате сили да отстоявате позициите и достойнството си пред всички и пред всичко, защото само така ще се чувтвате пълноцени!
5. Обичайте всички и всичко и се радвайте на всичко, което имате!
6. Пожелавам ви късмет и успех във всяко едно ваше начинание!
7.Пожелавам ви много радости и много усмивки!
8.Пожелавам ви сбъдване на най-съкровените ви мечти никой не го заслужава повече от вас!
9.И не на последно място не забравяйте родителите си, близките и приятелите си, защото докато тях ги има всяка сутрин когато се будите ще се будите с мисълта, че някой мисли за вас и някой ви обича!


Обичам ви и помнете, че макар и далеч вие сте винаги до мен там отляво в малкото ми сърце, което докато бие ще бие и за вас!!!!!!!!   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Mила нека огромното ти и изпълнено с толкова много любов сърце , тупти все така щастливо  Hug Heart Eyes

# 351
  • Мнения: 75
Хубава вечер ви желая на всички!
Да намерите под елхата това което сте си пожелали! Praynig


Милко, Heart Eyes Heart Eyesблагодаря за пожеланията!

# 352
  • Мнения: 7 710
Весела и от мен..... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 353
  • Мнения: 5 473
И аз мерси за хубавите пожелания Heart Eyes Hug

# 354
  • Мнения: 183
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА СЪРДЕЧНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss

ВЕСЕЛА ВЕЧЕР НА ВСИЧКОТО СПАМ  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 355
  • Мнения: 602
Весела вечер на всичкото спам...  bouquet Hug

Аз ще давам дежурство тук  Mr. Green Мъжът ми е нощна смяна и аз съм хъш с чавето (1г. и месец) и явно ще си посрещна Коледата тук.

# 356
  • Мнения: 354
На всички Весела вечер!

Верче, и аз съм тък!
Ще си бъдем компания  Hug

# 357
# 358
# 359
  • Мнения: 183
Весела вечер на всичкото спам...  bouquet Hug

Аз ще давам дежурство тук  Mr. Green Мъжът ми е нощна смяна и аз съм хъш с чавето (1г. и месец) и явно ще си посрещна Коледата тук.
НЯМА ДА СИ САМА БЕ,НИЕ С МЕДОВИНКАТА ЩА ТИ ПРАИМ КОМПАНИЯ :hug: Heart Eyes Hug
Нали комповете са на един ку.... крак разтояние newsm10 newsm10  love001  love001 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт