Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 279
  • 5 796
  •   1
Отговори
# 4 965
  • Мнения: 2
Здрасти Vembi  Heart Eyes  HugКак си? 

# 4 966
# 4 967
  • Мнения: 7 710
Лениииииииииии, искам нещо да те питааааааааааааааааааамммммммммммм Praynig

Бомбич казвай бързо, че нещо и на моя Пинокио некоя Снегурочка му е дръпнала носа  Crazy Crazy Flutter таааааа ............ нема много време  Simple Smile Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green
newsm65 Joy Joy Joy

# 4 968
# 4 969
# 4 970
  • Мнения: 667
Добра вечер , как стее?  bouquet
Аз нема си лягам.....сега сядам..... Whistling

е то и аз де,на едно друго място...сега ми го подготвят Crazy Joy
ама така от благоприличие го казвам...щото на мен не ми отива да говоря за секс Crazy Mr. Green

Естествено...нали трябва да се пробват
подаръците
дето ги остави една зеленоока,
перверзна джуджанка под елхата  Crazy

всичко ми е ясно,ама джуджанката от де изскочи newsm78 newsm78 newsm78

# 4 971
  • Мнения: 5 140
Как сте красавицииииииииииии.....и красавци? Hug Heart Eyes

# 4 972
  • Мнения: 183
ААААЙЙЙЙЙ ,БЕ НЕ МОГА ВИ СМОГНА КАКВА Е ТАЯ СКОРОСТ ДЕТО СТЕ Я РАЗВИЛИ ПО ПИСАНЕ  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Иначе и аз ви обичам Писанка-Котаранка Hug
Бомби-Цомби /много съм горда с тебе/
Миленка-............................... Thinking Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
искам да се поФаля Naughtyпреди около три часа станах ЛЕЛЯ за сефте.Имам си племенничка и съм много щастлива и горда!!!!!!!

# 4 973
  • Мнения: 7 263
Лениииииииииии, искам нещо да те питааааааааааааааааааамммммммммммм Praynig

Бомбич казвай бързо, че нещо и на моя Пинокио некоя Снегурочка му е дръпнала носа  Crazy Crazy Flutter таааааа ............ нема много време  Simple Smile Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green
newsm65 Joy Joy Joy

Ни съ хили ич  Crazy Crazy Crazy
 hahaha hahaha hahaha
Рабутътъ е сИрьозна, и аз неразбрала кво беше туй с лиЛявките чаршафета. Щот и мойта спалня е в таз гама. Не е ли туй цвят за мръсници или пак нещо съм чела - недочела.

Бомбиньоооо иди питай душка, щото хронометъра врътка вече  Party Crazy Party Crazy Mr. Green Laughing Laughing

# 4 974
  • Мнения: 220
Как сте красавицииииииииииии.....и красавци? Hug Heart Eyes

Секси  Wink Sunglasses Crazy

# 4 975
  • Мнения: 7 710
....

всичко ми е ясно,ама джуджанката от де изскочи newsm78 newsm78 newsm78
От иззад елхата Wink Joy

Как сте красавицииииииииииии.....и красавци? Hug Heart Eyes
Ние- красавиците сме добре Flutter
А ти? Hug Heart Eyes Hug

# 4 976
  • Мнения: 5 383
Та -та-ра-та-та-тааааааааааааааааа Hug
Ето мееее Heart Eyes
Ко стаааа?

# 4 977
  • Мнения: 7 710
....Бомбиньоооо иди питай душка, щото хронометъра врътка вече  Party Crazy Party Crazy Mr. Green Laughing Laughing
....а пералнята ще центруфугира Whistling Joy Joy Joy

# 4 978
  • Мнения: 2
Ако требва друго за протокола , ше долагам... Whistling

требва и още как  Naughtyда си взимаш Бледоликите и да плеснеш 2 свестни снимки -аре да не става като Миналия път  Naughty

# 4 979
  • Мнения: 7 263

искам да се поФаля Naughtyпреди около три часа станах ЛЕЛЯ за сефте.Имам си племенничка и съм много щастлива и горда!!!!!!!

ЧЕСТИТА ТИ ПЛЕМЕННИЧКА!!!!

ЖИВА, ЗДРАВА, КЪСМЕТЛИЙКА И ХУБАВИЦА!!!!

Общи условия

Активация на акаунт