Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 278
  • 5 796
  •   1
Отговори
# 5 055
  • Мнения: 220
Къф е лафа за лилавото начи? newsm78

заключението:...цвета на незадоволените развратници Whistling Joy

....преди да си дойде Бачо...после остават само 'развратници'  Wink

# 5 056
  • Мнения: 183
Къф е лафа за лилавото начи? newsm78

заключението:...цвета на незадоволените развратници Whistling Joy
Peace,хи,хи

# 5 057
  • Мнения: 667

Мечони,а аз разбрах,че си си боядисала стените на някоя стая ooooh! Crazy hahaha

# 5 058
  • Мнения: 7 710
И аз не разбах за лилавото, ама Мечето ве кефи Crazy Hug

# 5 059
  • Мнения: 354
Тъй е, като мислиш само за подаръка на Котьо  Whistling Whistling

# 5 060
# 5 061
  • Мнения: 183
Пушни си я сега, пък сутринта ще търчиш до магазина, щото само с една няма да се разминеш, дори и да си я оставиш  Peace
[/quote]

Май ,май и аз на там клонях....колко малко му трябва на човек

# 5 062
  • София
  • Мнения: 21 266
мечеее цвета е страхотен  Peace

Знаток добър вечер

# 5 063
# 5 064
# 5 065
# 5 066
  • Мнения: 667

Знаеме де,познаваме те....не е нужно да се идентифицираш Wink Crazy Joy

# 5 067
  • Мнения: 2 712
Кво за лилавото  newsm78
Мечето не е ли жълто?
И аз в групата на неразбиращите....скок
Чакайте да публикувам де.
Наде  Hug жива и преяла. Сега къркам винце. Каберне.
Вемби  Hug
Гили, не ни почерпихте по торта  Crossing Arms За втори път.  Whistling
Лейди, некои тук са нови  Whistling
Руске наздраве!

# 5 068
  • Мнения: 10 752
Ми кат не седиш тука    Whistling
Кажи сега кой ти е любимия цвят ?
Червения, жълтия и черния.
Що?

# 5 069
  • Мнения: 5 140


Бауууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу


Скасеееееееееееееееееееее

Общи условия

Активация на акаунт