Кой е роден в петък 13-ти

  • 4 183
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Аз съм родена в петък, 13. Винаги съм приемала особеното отношение на другите към тази дата като нещо, което явно ги забавлява. Като гледам, че им е интересно, се правя, че и за мен има значение. Какво друго да каже човек?

# 16
  • Мнения: 46 520
Не съм суеверна, но термнът ми беше за петък 13-ти и тогава четох по вестниците, че било много хубава дата и всички раждания били леки, ама диването се запъна и излезе 3 дни по-късно, та не можах да ползвам облагите на лесното раждане  Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 773
мъжът ми е роден в петък 13 в 13 часа.надявам се да е за хубаво

# 18
  • Мнения: 4 181
Синът ми е роден на петък 13-ти в 13 часа и 13 минути.
Никол уверявам те раждането не беше лесно , извадиха го с форцепс  Tired

Още е много малък Алекс , за да имам наблюдение за късмета му, макар, че попадна в може би най-добрата яслена група в района, което си е чист късмет  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 115
И аз съм родена в петък 13! в 13 часа, след 13 часа родилни мъки на мама и на 13 етаж /какво да направя като в Майчин дом там е родилното Embarassed/



Ти ме уби  Laughing Много яко

# 20
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Аз също съм родена в петък на 13, ще ми се да съм късметлийка, но пък и лоши неща са ми се случвали в този ден на тази дата. newsm78 Май си е ден като всички останали. Laughing

# 21
  • Мнения: 282
Аз съм родена на 13-ти в събота, мъжът ми също е на 13-ти, но в друг месец, живеем в апартамент с номер 13, даже семейното ни гробно място е с номер 13, като ни назначават дата за нещо редовно се пада на 13-ти, за малко да се оженим на 13-ти, но се наложи да отложим датата със седмица. И на двамата всичко ни се случва на 13-ти, а родителите ни също са родени на еднакви дати.
Смея да твърдя, че се късметлии в живота, все минаваме между капките в трудни ситуации.

# 22
  • Мнения: 1 424
И аз съм родена на петък 13-ти   Flutter

# 23
  • Мнения: 4 585

Синът ми е на 13, сега проверих, вторник е било. Вторник не е летък, ама и 13-ти стига.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 34
Аз също съм родена на 13 в петък в 13 ч.  За сега нищо фатално не ми се е случвало, да чукна на дърво.  Хората около мен като разберат кога съм родена, много се чудят, но на мен вече не ми прави впечатление и за мен е ден като всички други.

# 25
  • Мнения: 1 035
Голямата  дъщеря родих на 13 - петък . Надявам се да и носи късмет

# 26
  • Мнения: 6 417
Родена съм в петък-13, но ме преследва числото 9.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт