А стават ли по Коледа чудеса?

  • 9 297
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 359
  Монда, страхотно! Чудесата се случват не просто на хората, които вярват в тях, а на тези, които имат волята да участват в тяхното осъществяване  bouquet

# 76
  • Мнения: 467
Разбира се, че стават чудеса:-) Вярвам в тях! На Коледа просто има някакво "струпване", може би защото хората са настроени по друг начин.
Обичам много Коледа! Това е времето когато можеш да кажеш на всеки " обичам те", без да се изтълкува погрешно.

# 77
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени нищо подобно.И твоите деца са чудо просто в случая явно неколедно
За мен всяко дете е чудо и всяка крачка в раzвитието му е чудо. А когато е на Коледа е още по_голямо чудо,zащото е много свят ден.
На предната страница написах същото. Самият живот е най-голямото чудо. Но той се случва независимо от датите на календара.
Великден е още по-свят ден.
Толкова съм се радвала за щастието в семейството на Монда, че нощеска се събудих и си помечтах да съм на нейно място. И се случи нещо за което нямам обяснение, но то е за една съседна тема... Коледа вече мина.

Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 11:00 от Рени

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Monda,   bouquet
Желая ви незабравими мигове заедно!

# 79
  • София
  • Мнения: 15 486
Монда, честито Коледно чудо!Много да ви радва!

И  аз вярвам в чудеса, но въпреки всичко малко ме е страх да се похваля: На 19-ти направиха последната(6-та) операция на дъщеря ми Нели и вчера я изписаха.

# 80
  • Мнения: 7 122
Монда, да е жива и здрава дъщеричката ти! Да се дарите взаимно с много обич!   bouquet
Тайна, успех на Нели!   bouquet

# 81
  • Мнения: 1 866
Монда, новината която съобщи много ме развълнува! Поздравления и много, много щастие!

Тайна, успех и само хубави неща да ви се случват от тук нататък.


# 82
  • Мнения: 1 390
Монда възхищавам се на постъпката ти.Ти си много смела жена с голямо и добро сърце.  bouquet

# 83
  • Мнения: 4 586


Мондо, честито момиченце.   bouquet

# 84
  • Мнения: 861
Монда поздравявам те! Желая ти още много щастливи мигове заедно с дъщеря ти!

# 85
  • Мнения: 352
Убедена съм,че се случват чудеса и това, което си пожелаем на Коледа се сбъдва. След като лекарите ми поставиха на 20 години диагноза ,че има  вероятност да нямам деца след операция и редица манипулации не спирах да се моля да се случи чудо. След като се оженихме със съпруга ми забременях почти веднага: на 4тия месец.Дълго време не можех да повярвам,че това ми се случва.

# 86
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
И аз съм убедена че стават чудеса! Ето още едно от тях : http://www.save-darina.org/content/view/301/1/

Монда, честито!  bouquet Много щастие ви желая!

# 87
  • Мнения: 14
Знам, че се случват чудеса. По всяко време на годината, във всеки един ден. Simple Smile
Чакам си моето чудо. Вече 5 години. Дали на Нова година ще се случи и ще започна една чудесна, чудодейна, чудничка година? Rolling Eyes Бива закъснение, ама прекалява вече. Отчайвам се.

# 88
  • Мнения: 2 755
Монда, Весела Коледа! За вас наистина е така.
Най-щастливата ни КОледа беше това!
Днес ме  гушнала и казва: "Мамо, ще те обичам цял  живот!".

Не, не мога да го опиша, а знам,че трябва да седна и да пиша и описвам...толкова много интересни неща ни се случват.
monda, просълзих се от написаното от теб. Желая ви много щастие. Детенцето е вашето Коледно чудо. Много да ви радва. Hug

# 89
  • Мнения: 1 418
Незнам...Надявам се поне тази Коледа да стане чудото,което
чакам години вече.

Общи условия

Активация на акаунт