Шапка след кьпане

  • 3 147
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 554
Никога Naughty

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 295
И аз не съм слагала

# 17
  • Мнения: 1 098
Не виждам никакъв смисъл. Naughty

# 18
  • Мнения: 5 393
Никога не съм слагала шапка на Иво вкъщи.

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Никога не съм слагала шапка на Иво вкъщи.

И аз така, само че не на Иво, а на Емма  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 2 105
не, подсушавала съм с кърпа
ако толкова те притеснява по-добре го духни 1 минута на най-слабата степен на сешоара вместо да слагаш шапка Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Не съм слагала шапка и аз.
Поради наличността на много коса при нас го суша със сешоар през студените месеци.
Не вярвам хремата да ви мине от шапката.

# 22
  • Мнения: 545
Никога не съм слагала!

# 23
  • София
  • Мнения: 672
Слагах, но педи като видя ме увика. 
Вече не слагам.

# 24
  • Мнения: 506
И да и не, зависи от много неща. newsm78
Примерно, ако кошарката е до прозорец или на място, където има течение е желателно да има, но ако не-не тормози детето, че все ще му се поти главичката и по този начин ще го изнежиш, а това не е желателно!!Може би ако имаш много тънки шапчици, задължително памучни - му слагай в по-студените дни!! Peace

# 25
  • Мнения: 231
Слагала съм само докато яде и след тожа я махах. Шапка съм слагала може би около месец не повече.

# 26
  • Мнения: 5 940
Няма смисъл от шапка, така само измъчваш бебока.

# 27
  • Мнения: 4 546
не, не слагам. слагах пълвите 3-4 пъти, когато се прибрахме от болницата, но само за 10ина минути. и през ъкъла не ми е минавало да я оставям през нощта  Rolling Eyes някак не ми се струва безопасно, особено, ако е с връзки .

# 28
  • Мнения: 1 586
В началото като беше съвсем новороден му слагахме след къпане,но това беше за малко.Мисля,че ако е топло в стаята няма Flutter много смисъл от шапка!

# 29
  • Мнения: 2 908
Нe съм слагала никога шапка-не е боледувала или сополивила-направи посявка на носният секрет-щом от нищо не се оправя дълго време,може да си имате гости(бактерии) още от родилният дом ConfusedМоята дъщеря на 10 месеца имаше сополи 3 седмици,с нищо оправящи се и се оказаха бактерии.

Общи условия

Активация на акаунт