Дядо Коледа, разбра ли? През МАЙ ще си имаме малчугани! :)

  • 10 358
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 572

 
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249318.0

Предложения за новите ни темички
Ето пролетта дойде,чакаме и щъркела да донесе нашето майско бебе
Мама май усеща вече майското палаво човече.
 Майски мами мили, времето дошло е вече да се види, розови ли ще сме или сини![/i]
Много мина, мъничко остана-МАЙче да се гушка с мама.
През месец Май сте се радваме безкрай
Мънички са МАЙчетата наши, но с юмручета юнашки.
Бързаме на доктор да отидем, МАЙчетата си да видим/вече в употреба /
Майско бебче, я ритни, да зарадваш мама ти/вече в употреба
Нека да вее и сняг да вали,важното е ,че с рожби през МАЙ ще бъдем ний!
Майче се закръгляме,но това не е проблем щом причината е нашто Майче.
Май е толкова далече...търпеливо чакаме своето човече!/вече в употреба /
Пораства МАЙския юнак в маминия сладък тумбак/вече в употреба


Старите ни темички са:
МАЙско бебче, я ритни, да зарадваш мама ти!
Пораства МАЙското юначе в маминото сладко тумбаче
Бързаме на доктор да отидем, МАЙчетата си да видим
МАЙ е толкова далече...търпеливо чакаме своето човече!
Ние горди сме мадами, че ще бъдем МАЙски мами
Радостта ми е голяма – ще съм МАЙска мама
Майски мами, тук се запишете - радостта споделете!
Има ли бъдещи мами за май 2008

Нашето албумче:
www snimka.bg
потребителско име :maj4eta
парола: 2008





Майчинство, Обезщетения, НОИ и др.
НОИ и обезщетения за майчинство

 Embarassed  толкова мога! После ще го истрия

Последна редакция: нд, 30 дек 2007, 11:21 от meyz

# 61
  • Мнения: 420
Ходих на лекар,нищо сериозно.Болките не са от бебето ,а явно от раздуване на корема.За всеки случай ми изписа Магнерот.

# 62
  • Мнения: 33
Весела Коледа и щастлива Нова Година!Желая на всички много сбъднати мечти и здрави бебчета!

# 63
  • Мнения: 369
joji04 радвам се че не се е оказало нещо сериозно,желая ти оттук нататък да няма такива безпокойства и проблеми и май месец да те радва най-хубавото бебче.Това всъщност го желая на всички вас.Аз искам да попитам дали ви се е случвало един ден да не усетите бебо,нормално ли е и да се обаждам ли на доктора.Сутринта имах як скандал заради свекървата и сега се чудя дали не си навредих с тези отрицателни емоции

# 64
  • Мнения: 0
Като гледам как всички се оплаквате от свекърви се чудя дали да не размисля докато е време  newsm62
Изключвайки това и аз имам болки от време на време, но за тях ми казаха да пия Магнерот и Но-шпа. Забелязвам, че се появяват или като се поузоря малко я с разходки, я с някаква работа или като се разстроя. Витамините ме посъветваха да ги пия през ден, че и без друго от тях се качват доста килца, а на мен ми е забранено да качвам (имам си ги в повечко и без друго)   Flushed

# 65
  • Варна
  • Мнения: 4 969
и аз имам болки в яйчниците, по няколко пъти на ден, отдавам го на студеното време, понеже аз от малка си страдам от тях, леко да стъпя боса на теракот и веднага ме хващат .И на мен ми изписаха и Магнерот . И да се похваля- вече си мам малко коемче Heart Eyes но забелязвам, че доста започвам да наедрявам (особенно бедрата и ханша) и да ми се подуват кракта- от сега  Confused
А как ви е кожата момичета- моята е в плачевно състояние, като тази на лицето се ядва но по тялото имам доста къде ситни обриви къде големи пъпки, направо се чудя вече с какво да се мажа, че да се оправя малко, не мога да се гледам.И талията ми изчезна напълно, а с малкия не беше така, до края си имах талия, после дали ще се опави??? Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 84
Добро утро момичета.
Алабала,ще си възвърнеш талията.А щом имаш толкова пъпки и не се харесваш,според бабешки поверия,даваш от красотата си на ГОСПОЖИЦАТА.Гледам сложила си розова линийка....

Ако нямам възможност повече да пиша,да използвам момента да ви поздравя с настъпването на Новата 2008 год.

По случай Новата година моя поздрав приеми и нека радости големи ти носят идващите дни.   Нека сбъднат се мечтите твои в сърцето,бликащи сега и нека никога да няма в сърцето място за тъга
     

# 67
  • Перник
  • Мнения: 211
Добро утро, момичета! Simple Smile
Alabala, аз имам същите проблеми с пъпките, но при мен е по-лошо, защото повече се отразяват върху лицето Cry И аз тайно се надявах наистина да имам госпожица, но не би... Така че това поверие явно не е актуално Wink
Хубав ден на всички и весело посрещане на новата година newsm68 baloni dancing
За протокола: това ми е първа бременност.

# 68
  • Мнения: 529
Аз искам да ви питам решили ли сте къде ще раждате?Пловдивските мами ако могат да ми помогнат с малко инфо за ТОРАКС или пък за СЕЛЕНА по точно за лекарите работещи там,че аз още се чудя ли чудя и не зная къде да отида а трябва да родя секцио и искам всичко да е организирано  и докт да са специалисти че ще имат да попоравят пораженията от първото ми секцио

# 69
  • Мнения: 7
Момичета аз да отбележа пак в темата за свекървите. Моята днес направо ме разби. Повече няма да ходя при нея. Взе да ми се кара, че и мъжът ми навива, че много често съм ходела при доки. Какво било това всеки месец да ходя...Облъчвала съм детето с този видеозон дето всеки път го гледат...Много малко съм ядяла (е не мога като нея свинската...  newsm61 ). Ей, откачам вече с тези глупости. На всичкото отгоре съм виновна че като отида там не им слугувам. Днес направо ми изкара нервичките  #Cussing out

А за докторите вече се обърках. И то много. Всеки ми казва нещо различно. Моята ми забрани на практика абсолщтно всичко и ме кара да пия витамини дето все не ми понасят, секса, ако може в болница ще ме тикне, а доки при когото ще раждам каза просто да се пазя повечко но не и да спирам с разходките и всичко останало. Просто бебето било големичко. Но щом се чувствам добре...не било никакъв проблем.
Абе така се обърках вече че и аз самата не знам какво да правя и кого да слушам.

# 70
  • Мнения: 158
здравейте милички,чак сега виждам подновената ни темичка,браво Мушмороче много е джиджана
аз също да се отчета,втора бременност,май ще е момиченце,но след нова година ще се разбере със сигурност,засега е 90%.Качила съм общо 4кг (от 49 на 53),но тези празници с тези вкуснотийки едва ли ще ни пощадят много
boikinova,аз съм решила в  селената да раждам,има и такава тема доста изчерпателна,погледни я ще ти е полезна
момичета искам да ви поздравя и аз с настъпването на новата година и да ви пожелая през новата 2008г.много здраве ,щастие и страхотни ,послушни и прекрасни бебчовци през май

# 71
  • Мнения: 7
Добро утро на всички, МАЙчета
Аз днес съм се кукнала по тъмно още да се приготвям за довечера. А и бебо ме срита два пъти по-силно че да ми напомни че е време за ставане.

Искам да ви пожелая весело посрещане на новата година и много здраве, късмет и най-прекрасните бебчета през МАЙ  newsm51

# 72
  • Мнения: 84
kris_80 ,и ние снощи бяхме на гости при свеки и то защото девера ни покани.Иначе нямаше да отида.За първи път се срещаме от както се карахме.
Обаче като наближи времето да тръгнеме.Като ми започна едно сърцебиене,като започна да ме втриса,приходи ми се до тоалетната.Целия скандал ми мина за 5 сек и в главата ми ехти само думите й.И отидохме де
Цяла вечер се прави на интересна.По поглежда ми корема и аз и казвам че най-после е пораснал.А тя с едно безразличие;-Ами това му е работата да расте.Ти какво очакваш?
Казвам че според мен както гледахме бебка на 3Д че ми прилича на съпруга ми,а тя:-Ами няма да прилича на втория й мъж,който не е баща на съпруга ми.
И все едни такива.
ААА и стана на въпрос за едно детенце че е пухкавичко.И с мъжа ми се замечтахме колко ли ще тежи бебка.А тя моляви се;-Добре е да е по -пълничко да има къде да се подтупва. Божеееее,още не родено тя мисли как ще ми бие детето.
(А моята майка-така ми се радва на корема,само говори че няма търпение да рода.Че обича бебето още от сега.
Казва й :На бабка,-бебка,принцеска.)
Едвам издържах.Така се раздрусах,не можах да заспя цяла нощ.Чак към 5 сутринта задремах.
Преди да се омъжа се чудех как другите жени оплюват свекървите си и си мислех,как може такова нещо.Та те са майки на съпрузите ни,на любовта ни майката която го е отгледала.
Обачееееее,сега............ newsm61 smile3515 smile3511 smile3514 smile3512

Май темата за свекървите ще е актуална и за следващата година.

Поздравявам ви с по-предната ми публикация и още веднъж:
ВСИЧКО НАЙ-НАЙ-НАЙ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА И ЗДРАВИ БЕБЕТА

# 73
  • Мнения: 369
Здравейте майчета, аз искам да се похваля че снощи нашият татко усети за първи път бебо.Като подарък за нова година получи два сериозни ритника Grinning Беше толкова развълнуван че неможа да заспи доста дълго време,а в 5ч сутринта го събудих защото бях с едни контракции умрях от страх.Обадих се на доки и каза да си увелича дозата на магнерота,но ако продължава да си стягам багажа за болницата.Засега положението е добре но незнам до довечера как ще е и къде ще карам нова година.Тази сутрин разбрах че едни приятели имат момиченце.
Желая ви приятно изкарване довечера и през настъпващата година повече здраве,щастие и прекрасни бебчовци през май

# 74
  • Мнения: 16
Здравейте


пожелавам на всички весела нова година и най хубавите бебета през май.

аз се заварнах след 2 месеца отсъствие от форума имам вече интернет
последния път в който писах във форума не знаех пола на бебето
момиче е,
четох че попълвате инфо и да си кажа и аз.

много рита моето бебе дори последния път питах доктора дали трябва толкова да рита и той каза че това нищо не било
и по силно щяло да  става.


много усмивки и весело празнуване довечера




Общи условия

Активация на акаунт