медът на бибата

  • 2 519
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 217
Какъв мед ,какви пет лева. ooooh! ooooh! ooooh!
Виждам имаш интернет в къщи,чети,интересувай се.
Това което е сега ,няма почти нищо общо с това което е било преди.

# 16
  • Мнения: 9 973
 Sickна 3мес. ooooh!

# 17
  • Мнения: 864
Преди 15 години с първото си дете и аз съм давала.Тогава децата се захранваха рано.
Сега не бих дала  Peace

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
До колкото знам е вредно за зъбките.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Добре е човек да се интересува и да си прецени сам.Сестра ми и досега ми обяснява,че е слагала на бибата и детето веднага се успокоявало-ами значи се ползва за облекчаване на майката,а не на бебето.Хубаво е че му няма нищо на бебето,но ще е още по-хубаво ако категорично забраниш даването на мед.По такива причина оставих Тери на свекървата за първи път сама миналата седмица/но това е друга тема/.

# 20
  • Мнения: 174
благодаря на всички за оказаното мнение

# 21
  • Мнения: 2 131
Не им разрешавай да дават мед. Открий информация за рисковете и им я прочети, за да се убедят сами.

# 22
  • Мнения: 1 155
А защо им позволяваш да слагат мед на бибата на детето ТИ???? Аз не разрешавам никакви своеволия по отношение на детето ми, питат ме за аблослютно всичко.

# 23
  • Мнения: 1 586
Едно време са слагали но са били не добре осведомени а днес аз лично никога не бих го направила след като съм изчела всичко за вредите и проблемите, до които медът може да доведе!Той е много полезен но не и за толкова малки дечица. Flutter

# 24
  • Мнения: 2 960
Мед не се дава преди годинката.Медът е много силен алерген. . Hug

 Peace

# 25
  • Мнения: 1 264
Медът наистина е алерген. Но след като детето не е реагирало, значи всичко е наред, не се притеснявай.  Hug Аз също дадох на сина няколко пъти малко мед на върха на биберона, за да го приуча на залъгалка.

# 26
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз давах на Дияна, няма алергии, но не го препоръчвам. Имаше кариес на предните горни четири зъбки. Може да е от меда, може и да не е.

# 27
  • Мнения: 5 103
Алергията е най-малкия проблем, опасността от Ботулизъм е причината да не се дава мед.

Отделно от това създава вредни навици, които могат да повлияят на захранването по-късно и на вкуса на детето като цяло.
Peace

# 28
  • Мнения: 298
Мисля,че не е нужно да те наплашваме допълнително.Факта,че питаш във форума говори сам по себе си за мнението ти!Дали са-дали!Не позволявай повече това да се случи и известно време наглеждай бебо за каквато и да е реакция.Аз съм давала мед два три пъти на върха на бибата,но сега на малката ще и го спестя поне до три годишна възраст. Hug

# 29
  • Мнения: 491
А защо им позволяваш да слагат мед на бибата на детето ТИ???? Аз не разрешавам никакви своеволия по отношение на детето ми, питат ме за аблослютно всичко.
И аз също,водят си записки даже,кое как да правят да не объркат нещо.

Общи условия

Активация на акаунт