Детските градини в София - репортаж

  • 2 238
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Момичета, някой успя ли да отвори сайта, в който ще се подават online заявленията?

Защото аз не можах!

Не, днес не се отваря, вчера за малко можеше, но почти нищо не му работеше. По последна информация ще работи на 04 януари. Можеше да следиш нещата и в тази тема .

Да бе, видях в другата тема, че сайтът ще е евентуално активен на 04.01!

Благодаря!

# 16
  • Мнения: 4 181
Клео, Melodiya, в другата тема се коментира, че са давали репортаж по BTV. Ще се опитам да го гледам по късните новини. Вие ли сте били?  Hug

И,  разбира се, ЧЕСТИТА НОВАТА 2008 ГОДИНА!  Nature Snowman
Да, аз бях.
Честита нова година и на вас   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 6 260
Клео, Melodiya, в другата тема се коментира, че са давали репортаж по BTV. Ще се опитам да го гледам по късните новини. Вие ли сте били?  Hug

И,  разбира се, ЧЕСТИТА НОВАТА 2008 ГОДИНА!  Nature Snowman
Да, аз бях.
Честита нова година и на вас   bouquet

Аха, онази готината мадама с дългата черна коса. Според мене добре се представихте, единствено от BTV оплетоха нещо яслите и яслените групи в ОДЗ-тата. Междудругото се усетих, че съм честита 2 пъти новата година в темата.  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 6 260
Много ви моля момичета, кажете ми дали някоя от вас е говорила с репортерката, за да знам дали да търся човек.
Става въпрос за 2-ри януари  Peace

Момичета, какво стана вчера, имаше ли репортаж по Канал 1?  Hug Аз май не съм гледала вчера новините.  Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 6 260
P. S. Затова пък днес ги гледах. Имаше репортаж и за детските градини.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 6 260
Последен мой пост подред, надявам се  Joy , но ми се ще да пусна информацията от другата тема и тук:

Момичета, утре зам.кмета по образованието Йорданка Фандъкова ще е гост в Здравей България.
Гледайте , ако имате възможност  Peace

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Успявате ли да отворите сайта на детските градини?
аз- само донякъде и не мога нито да разгледам, нито да се регистрирам Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 6 260
По официална информация сайтът ще бъде пуснат за регистрация на 04.02. в 9 часа, когато почва и самото кандидатстване.  Peace

# 23
  • Мнения: 7 821
Има тема за приема в градините. Моля, отправяйте въпросите си там! Моля, не отговаряйте тук!

Общи условия

Активация на акаунт