Новата година идва, ЮЛЧЕ през деня не мигва!!!

  • 7 941
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • sf
  • Мнения: 10 248
пльос!
нямате представа каква зверска мускулна треска имам  #Crazy 
ама така е като мързелува човек повече време  Joy
ад е навън, а трябва да ходя до магазина. ще чакам Кико да заспи и ще оставя сестра му да го пази , ина че няма да яде закуска  Crazy

# 256
  • Мнения: 521
А добро утро.
Ние сме разстроени. Дали е от кашата - незнам. Друго нищо ново не съм и давала. Даже се чудя дали да не задържа със жълтъка още ден - два???
И аз като чуя някое хорце ми играе сърцето, ама краката ми немогат да мръднат!

# 257
  • Мнения: 117
Добрутро и от мен! Къв съм идиот и аз - сега ми се спи 2 не виждам, ама седя в хола на студено да чета... А мъжете ми спат оттатък и двамата предоволни... Ама ей сега и аз отивам да продължа, че и Влади беше на вълна пищене и то от 6,30 сутринта! Вчера пък спа 5-6 часа следобед и после какво приспиване падна вечерта... 2 часа ми е висял по ръцете! Crazy Май ша зема да ида на някой масаж вече, че без гръб останах!

Гоце, беше питала за проходилките - на Влади баба му подари за Коледа, та да споделя 'опит' Simple Smile - за сега момента с придвижването с нея е на заден план. Интересни са му играчките отпред на плота. Има мелодийки с рева на различни животни и секви фигурки да дърпа, да опъва, да натиска... Важното според мен:
1. Мелодийките са сравнително тихи (Не ти надува главата, а само той си ги чува)
2. Таблата с играчките се сваля и пред него става като масичка. Струва ми се, че занапред ще е полезно
3. В нашия случай проходилката има някакъв стопер, за да не пада по стълбите. Но пък няма застопоряване
Останалото - регулиране на височината и да е сгъваема, май всички го могат:)  Peace

Аз вчера се престраших да сеобадя в клиниката и да питам каша ли да включа или кисел и отговора беше - месни пюрета !!! Все така става.. Simple Smile Да не се двуумя, ами да се триумя.. Laughing И то защото като станели на 6м им се изчерпвали запасите от желязо и нам си какво още и трябвало да почват да ядат месо..

И като ми казаха да давам месни пюрета, аз следобед му дадох бананова млечна каша  Mr. Green Яде я с кеф!

Хубаво ме подсетихте за кухнята - нашата е от 8м и скоро ще трябва да го записвам. Нещо ме съмнява, че само нас чакат, ама да видим

Бурканчетата и аз още ги пазя, но уж за да измисля да ги ползвам за нещо... Сигурно скоро ще ги хвърля и аз.

# 258
  • София
  • Мнения: 3 414
А добро утро.
Ние сме разстроени. Дали е от кашата - незнам. Друго нищо ново не съм и давала. Даже се чудя дали да не задържа със жълтъка още ден - два???
И аз като чуя някое хорце ми играе сърцето, ама краката ми немогат да мръднат!
каква каша?

# 259
  • Мнения: 117
А, и още нещо - снощи по новините даваха за една мама от Варна, която още е в кома след раждане в МД със секцио. Детенцето вече било на година и нещо... Та мъжа ми иска да помагаме с нещо - някой знае ли нещо повече- къде и как може да се помага?

# 260
  • sf
  • Мнения: 10 248
А, и още нещо - снощи по новините даваха за една мама от Варна, която още е в кома след раждане в МД със секцио. Детенцето вече било на година и нещо... Та мъжа ми иска да помагаме с нещо - някой знае ли нещо повече- къде и как може да се помага?
   #Crazy ужас! а знае ли се от какво е изпаднала в кома?

а вчера по новините мернах, че има много туристи в някакви хижи и имало и 6м бебе с тях, а не могат да се измъкнат заради студа. предтсавяте ли си какъв ужас е това? направо не ми се мисли как е...

Ce Dim , Влади не е ли още малък за проходилка? според мен е много рано за такива съоръжения.

# 261
  • Мнения: 4 300
Жената се казва Елвира, http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183649.0. Детенцето е на 2 години.

# 262
  • София
  • Мнения: 1 244
По новините казаха, че са й сложили тройна доза упойка... иначе май не е съвсем ясно, в епикризата пишело глупости....

*****
Елче, много се смях, това ми е редовен номер - да тръгна за нещо и да се върна с куп други работи, но не и това, за което съм тръгнала  Laughing

# 263
  • Мнения: 1 876
от упойката, доколкото разбрах пълна при секцио  Sad
вчера сложихме пентаксим три. Никола е 8 кг. /плюс 450/, 66 см /плюс 0/. за първи път плака на ДК - като видя педито наду гайдата и се успокои чак като излязохме от кабинета. Коментарът на Десо по случая беше "вече е голям и разпозна тоя лош чичо, който където го види там го боде"  Grinning ... иначе Никола не говори, но пък аз му говоря  Wink а, и докторът каза да почвам по малко със захранването, аз му казах тия дни и така...бърза работа нямам, освен това Никола няма и един от признаците, че е готов за твърда храна, да не говорим , че всичките трябва да са налице, за да е наистина готов...
Силве, кефя ти се, голям образ си  Laughing ама и на свекърва ти и майка ти не им е много лесно с теб
Бубе, масичката е много сладка. Защо е от 9 мес, ако може да седи от 6 например не става ли...

това за тройната доза звучи несериозно, освен ако анестезиологът не е бил мъртво пиян...

# 264
  • sf
  • Мнения: 10 248
на мен по-логично ми звучи да е нещо като алергична реакция към упойката. но при всички случаи е кошмарно. много ми е жал за цялото й семейство.  Sad

# 265
  • Мнения: 238
Добро утро.
 Хриси ти ще идваш ли на срещата във вторник?

# 266
  • София
  • Мнения: 1 244
Не знам, така казаха, доза почти тройно по-голяма от нормалната. Анестезиологът може просто да е бил некадърник, има много такива лекари, обикновено протежета разни.

# 267
  • Мнения: 384
Ей тва е,в нашта държава щом оцеляваш значи си егати късметлията.Тука си нямаме торнадо,цунами и разните там природни катаклизми,ама си имаме шофьори,политици и лекари дето докарват тоя ефект.  #2gunfire
Тия два дни се чувствам на ръба на разболяването и яко пия витамини,докато снощи не се усетих че всъщност това са признаци на оцикляне.С две думи май ще ми идва,надявам се да не е до 7-ми,че тогава съм на гинеколог.Вчера забравих и три пъти давах на малкия да яде от една и съща гърда,какво ми стана незнам.В резултат сега ме боли едната и пия лецетин.То по принцип от едната винаги ме боли при сучене,още от каката.Ох,ще доживея ли морето и отбиването!  Shocked Пуши ми се вече!Мнооого и искам да съм слаба.Живее ми се.Но...първо най-доброто за детето.Айде нямам търпение за срещата,Нико вече е добре и мисля да сме там.

# 268
  • sf
  • Мнения: 10 248
Яна, много ме разсмя с пушенето, не знам що обаче  Crazy
на мен пък странно не ми се пуши, въпреки ч е пуех от 18годишна/ да ме питаш що/. като забременях с Роки ги спрях, а защо ли ги и почвах после, де, ама като реших да имам второ, пак ги спрях и сега не ми сля да ги почвам.
иначе и аз искам да съм слаба като преди. скоро гледахме с Роки едни снимки от 2005г и тя ми вика" ти по-добре недей да гледаш, ще ти стане тъжно като видиш колко си слаба там." след млако помисли и вика" ама не се бой, той, тате ще събере пари и ще ти купи някой уред, дето ги дават по телевизията"  hahaha

# 269
  • Мнения: 129
Здравейте!
Ние сме тотално затрупани и в капан от снега и не спира да вали. Shocked Дано не се налага нещо спешно.  Praynig
Малкият вече трети ден поред повръща сока, който му давам преди обяд (към 80  -90 мл). Досега никога не се е слувало подобно нещо и нямам обяснение - пюрета си яде, суче си, вода си пие - не повръща, но пийне ли сок (от ябълка), след 15 минути го връща на фонтан, ужас.  Shocked Много ли му давам, или пък бързо го изгълтва, сега ще пробвам да не давам, да видим кво ще стане.
Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо???

Общи условия

Активация на акаунт