Новата година идва, ЮЛЧЕ през деня не мигва!!!

  • 7 942
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 117
Моя си повръща най-редовно, така че не мога да съм от помощ.

Благодаря за линка за Елвира!  Praynig

Пак имам въпросче:  Embarassed  Трябва да купувам мляко тия дни, Влади на 6-ти става на 6м, та въпроса е - НАН 2 ли да вземам вече или да не бързам? newsm78 Изобщо каква е разликата???

# 271
  • София
  • Мнения: 3 414
не бързай с нан2

# 272
  • София
  • Мнения: 1 244
Що? И аз мислех да го сменям скоро..

# 273
Зравейте мами-мадами!!! Да ви кажа, вчера се разхождахме с бебо 2.30ч. и в резултат съм с хрема Confused Купих му четки за зъбчета и за беззъбчета Heart Eyesкупих и някакви завъртащи биби на Авент и се родих с пусти АМ Laughing
Яна, за гънките защо не пробваш с вазелинче, от вчера му мажа дупата вместо с пенатен, с вазелинче и резултата е налице...А за отслабването newsm78 спорт и чайчета JoyА  наистина от 2.01. съм на протеинова диета и съм 2кг надолу Sunglasses
За повръщащите бебоци - купувам бебешки бисквитки за мляко и му пускам по една в шишенцето и крааай

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 11:20 от vchakalova

# 274
  • sf
  • Мнения: 10 249
забравих да кажа, че снощи гледах Карибски пирати 3 и съм разочарована от края. Такъв отворен край оставиха, че още 10 серии могат да направят  Crossing Arms

# 275
  • Мнения: 111
Ани, все така да си хапва сладко Вайа  Heart Eyes И аз съм купила такава каша, ти с мляко ли я правиш или вода?

Оня ден в магазина реших да напазаря пюрета всякакви, да има, дето се вика, подбрах 15-20 зеленчукови, а двете продавачки само цъкаха с език и викаха "Бомба падна тука, всичките ни зеленчукови изкупи", а аз им отговорих "Сега започвам и с плодовите"  Laughing

Какво правите с празните бурканчета, хвърляте ли ги? Защото мънички ми се струват за зимнина Simple Smile

Gerundi, ами аз от три дена и я давам и досега съм я правила с изцедена кърма, но по - малко количество, някъде с около 50-60 мл кърма и на око преценям гъстотата на кашата. Но от утре смятам да увелича количеството и да я направя с АМ! Защото ще въвеждам картофено пюренце за обяд а за след обяд ще я оставя нея!

# 276
  • Мнения: 521
Гоца, ябълка и морков на Милупа ми е кашата, но и давам от миналата седмица.Чак сега да реагира?
Ужас за жената - да не дава Господ. Те  хората затова правят секциото с ломбална или спинална.
Благодаря на този отгоре че беше с мен - след операцията се събудих много бързо и главоболие даже нямах. Ама сега вече имам де.

# 277
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Добро утро на всички!    food010
Ей преди малко се попиках от смях. Деси бях я оставила на спалнята и си чета и по едно време чувам "джвак-джвак, смук-смук" (незнам дали го описах живописно). Гледам я си избутала с краката на 90 градуса дупето, гепила си единия крак и смуче настървено и звучно ританката.

# 278
  • Мнения: 117
Аз ей сега загрях, че на нашата проходилка може да й се свали цялата платформа отдолу с колелцата и да стане като масичка със столче - досущ като тези от готиния сайт, който някой скоро беше дал - http://www.toysrus.com/family/index.jsp?categoryId=2256082

Ако ми дойде музата, ще сложа снимка, за да я видите. Иначе е на Джордани

За подсичане - Влади мин. месец беше така и му помогна Судокрем - продава се май само в MOthercare

# 279
  • Мнения: 4 300
Татяна, ако не ми мине котка път ще дойда. Ако случайно нещо се прецака ще ти звънна от предната вечер, става ли?

# 280
  • Мнения: 1 876
"Някои компании-производители на изкуствено мляко препоръчват “Follow-up” мляко (“втори етап” мляко) за бебета на 4 или повече месеца, които ядат твърди храни. Макар тези адаптирани млека да са малко по-евтини от обикновеното изкуствено мляко, аз не ги препоръчвам, защото са по-бедни на мазнини от кърмата или обикновеното адаптирано мляко, и ограничаването на мазнините през периода на бързо развитие на мозъка не е добра идея. Храни като житните каши и плодовете също не осигуряват мазнините, от които има нужда през първата година и след това, затова е важно да направите млякото най-важната част от диетата на бебето, докато мозъкът му все още расте толкова бързо."

ето и статията http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8557

Цвети, коя е тази проходилка и ако може инфо за цената  Hug

Донси, Вероника е много сладко дете Simple Smile ти си знаеш де

# 281
  • Мнения: 493
Нан 2 е от 6-ти месец,тоест при навършени 5.Ние отдавна сме на него.Днес и дадох попара с обезсолено сирене и чай и сухари.Хареса и много,но масло не сложих.
Голям студ е тука и пак сме оковани в нас.
Моя мъж нещо се разболява,дано да се опазим този път Praynig.Отивам да чистя,че пак е кочина

# 282
  • София
  • Мнения: 1 244
За пореден път се убеждавам, че статиите във форума са избирателни. Разликата в мазнините на НАН 1 и 2 конкретно е 0,35 гр на 100 мл разтвор. Според това, което аз прочетох, минимума е 3 гр на 100 ккал. В НАН 2 се падат 3,21 гр на 67 ккал.

# 283
  • sf
  • Мнения: 10 249

Донси, Вероника е много сладко дете Simple Smile ти си знаеш де

  Мерси  Laughing може на мене да се е метнала  Joy

аз днес дадох за първи път няколко лъжици пуешко месо. ако всичко е наред след няколко дни започвам да редувам зеленчуково и месно пюре.

# 284
  • София
  • Мнения: 3 414
Попарата се въвежда по принцип 8 месец,аз също тогава ще я давам.Глутен мляко все алергени,мен от второто по ме е страх защото глутена и на 1 мес да го дадеш и на 30г ако си алергичен няма спасение,но с млякото е друго.

Общи условия

Активация на акаунт