съвет за интимен гел

  • 15 343
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Lactacid.mnogo sum dovolna.

# 16
  • Мнения: 1 949
Nivea, Lactacid

# 17
Lactacid  - доволна съм от него

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
И аз съм с Лактацид  Peace

# 19
  • Мнения: 1 179
Серията на Флоражин наистина е страхотна. Слагала съм глобулите с лактобацили след цикъл, а интимния гел ползвам оттавна и съм много доволна. Има една още по-добра серия за жени-BIOCLIN, но е доста скъпа. Интимния гел е във вид на пяна и усещането след като се измиеш е много приятно-  може да се ползва, колкото пъти имаш нужда,т.е. увлажнява. Grinning
Къде мога да намеря въпросната серия, защото аз сега я чувам?  Embarassed И за какви цени става въпрос?

# 20
  • Мнения: 680
BIOCLIN се продава по аптеките. Просто трябва да попиташ-има също така много хубав вагинален  гел за инфекции, който облекчава при гъбички, бактерии и може да се ползва превантивно, тъй като е на билкова основа. Последно мисля, че си го бях купувала от една аптека до Руски паметник (спирката, посока 5-те кьошета). Но  съм виждала  серията и в други аптеки-от тези по-големите и хубави, а не кварталните. Цената ми се струва беше около 20-25лв.

# 21
  • Мнения: 1 179
ОК благодаря ти   bouquet Ще ги потърся, щом са качествени значи си заслужават парите.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 914
Bioclin наистина са добри, но скъпи. Аз се прежалих и си купих интимния им душ, 28 лв беше май. Ползвала съм и овлажняващ по време на секс, но към края на шишенцето взе да ми пари, което много ме очуди.
А какъв е този гел за инфекции? Как се използва?

Аз в момента съм на Себамед, който свършва и се загледах точно в Bioclin, но пак си взех Себамед. Той е с най- ниско пх и на мен ми се отразява най- добре.
Лактацид също не е лош, но ако имаш гъбички- забрави за него. Както и за всички гелове, съдържащи млечна киселина.

Дерком е другият много добър гел според мен.  Peace

А Флораджин ми е просто ужасен.

# 23
  • Мнения: 511
Ползвам на Орифлейм доволна съм и  е много икономичен
Peace Peace Peace

# 24
  • Мнения: 263
Лактацид също не е лош, но ако имаш гъбички- забрави за него. Както и за всички гелове, съдържащи млечна киселина.
Винаги съм имала проблем с гъбичките и точно след измиване с Лактацит, като си легнах вечерта почувствах ужасно парене, а до сутринта вече беше парене, щипене, сърбеш, просто ужас. Mr. Green Оттогава спрях всички интимни гелове/включително и Себамед/. От натуралната чиста топла вода няма нищо по-добро! Уверявам Ви! Доста време оттогава нямам проблеми и се чудя дали да не ги изхвърля, за да не се изкуша. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 59
На мен лекар ми е преоръчал "ТРИКЛОБАКТЕР" гел за интимен тоалет за превенция от гъби,става и за вътрешна промивка,но след нея задължително се изсплаква с чиста вода.От аптеките е 10 лв много е хубав

# 26
  • Мнения: 1 179
На мен лекар ми е преоръчал "ТРИКЛОБАКТЕР" гел за интимен тоалет за превенция от гъби,става и за вътрешна промивка,но след нея задължително се изсплаква с чиста вода.От аптеките е 10 лв много е хубав
Става ли за ежедневна употреба?

# 27
  • Мнения: 1 063
Преди 4 години попитах гинеколога ми - тя ми препоръча Dercome femme на Dr.Wolff. Оттогава купувам само този.
Преди това ползвах Lactacid.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 914
На мен лекар ми е преоръчал "ТРИКЛОБАКТЕР" гел за интимен тоалет за превенция от гъби,става и за вътрешна промивка,но след нея задължително се изсплаква с чиста вода.От аптеките е 10 лв много е хубав
Става ли за ежедневна употреба?

Tой убива всички бактерии, т.е. и полезните, т.е. не става за всеки ден. Аз го ползвам отвреме- навреме, след секс например.

# 29
А този Триклобактер дали става за бременни ? Търся си някакъв интимен гел за бременни, но не знам точно какъв, защото съм склонна към гъбички.
Дайте ъкъл????? newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт