След Лио и аз да се самопорицая публично...

  • 6 474
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 513
Цитат на: николета
Тази година направих на Танти пълен курс с "Бронхо ваксом" и резултатът е:повече боледуване от миналата година и съответно повече пиене на антибиотици

 #Puppy dog Това може би е лошо стечени на обстоятелствата?
Не би трябвало да е така! Данеби да има някаква алергия и да има непоносимост към този род "имунизации"?

# 61
  • София
  • Мнения: 13 216
Цитат на: Margarita
Ваче, как е Алекс? Стискам палци бързо да се оправи душичката!  Heart Eyes


Да чукам на дърво, оправя се!! Grinning

# 62
  • Варна
  • Мнения: 791
Vache,[ много се радвам, че вече сте на оправяне! Чак сега видях темичката и я изчетах цялата. И ние пак сме болни и сега сме на Оспексин Sad  Писна ми вече, ама наистина ми писна- 3 дена на ясла и после сме болни- и така от декември....оххх Cry [/b]

# 63
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Цитат на: lydi
Цитат на: николета
Тази година направих на Танти пълен курс с "Бронхо ваксом" и резултатът е:повече боледуване от миналата година и съответно повече пиене на антибиотици

 #Puppy dog Това може би е лошо стечени на обстоятелствата?
Не би трябвало да е така! Данеби да има някаква алергия и да има непоносимост към този род "имунизации"?


Че има ,има алергии.Но на опаковката на "Бронхо ваксома"прочетох,че точно за това е толкова хубав,защото се понася от всички деца.Препоръча ми го лекарка,на която имам страшно доверие,а и поразпитах и момичетата в аптеката.Боледуването се започна 2-3 дена след приема на последното хапче на 3-ия месец.От началото на годината дотука само март месец не съм купувала антибиотик(не че не се разболя,просто се размина антибиотика).

# 64
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Vache
Цитат на: Margarita
Ваче, как е Алекс? Стискам палци бързо да се оправи душичката!  Heart Eyes


Да чукам на дърво, оправя се!! Grinning



Много се радвам!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 791
Леле, Николета, ти ме разби! Sad  Аз така се точех за септември за Бронховаксом-а! Тази година нищо не съм и давала и се накъса да боледува ( то причини 1000 де и най-вече яслата) , поради което съм решена септември да и дам нещо. А ти сега ми разби надеждите за Бронховаксома! Rolling Eyes  Wink Какво смяташ да даваш наесен, смяташ ли изобщо?

# 66
  • София
  • Мнения: 4 031
Да пуснем направо тема в която майките да се самокритикуваме за всички глупости , които сме правили, а ? Laughing

Бързо оздравяване, каквото е имало да става то си става.

# 67
  • София
  • Мнения: 13 216
Цитат на: wilma
Vache, много се радвам, че вече сте на оправяне! Чак сега видях темичката и я изчетах цялата. И ние пак сме болни и сега сме на Оспексин Sad  Писна ми вече, ама наистина ми писна- 3 дена на ясла и после сме болни- и така от декември....оххх Cry [/b]



Олееее, стига бе... тази варицела ви съсипа имунитета... Александра като се разболя беше на 2 месеца. Аз питах дали може по време на карантината да я извеждам навън без да контактувам с други хора, все пак бебе на 2 месеца не може да има кой знае какви контакти... Тогава лекарката ми каза, че варицелата, макар и "детска" болест е доста сериозна вирусна инфекция, която съсипва имунитета и най-добре да си седим вкъщи, не защото ще заразим другите, а защото детето може покрай варицелата да пипне куп други неща...

Бързо оздравяване ви желая!!!

# 68
  • Варна
  • Мнения: 791
Айде да не продължавам......ама днес на контролния преглед.....не само, че не се оправихме, ами айде хоп сега сме на "СЕС"-втори антибиотик....Ох, Vache, и а зкато тебе се бях заинатила, но.... спирам я от ясла за известно време (като начало планираме Сандански, после лятото на плажа и евентуално наесен да я пратя на яслата...незнам)) , не мога да издържа повече да гледам детето да се трови така често! Наистина цялата работа беше заради Варицелата и че веднага след това  на ясла и то срещу зимата...Просто детето нямаше кога да укрепне имунитета си....
Ето един прекрасен повод и аз да обявя пред всички как подредих детето си, как не помислих малко по-рано какво правя!? Close
    Sorry за OFF-a!!! Praynig

# 69
  • София
  • Мнения: 13 216
wilma, аааа сега на теб да се караме.... не си виновна ти! Моето като изкара на 2 месеца варицела не е имало проблем, ми децата дето я карат в яслата... така се е случило просто. Отивайте на Сандански, вие сте на морето, така че тази комбинация е страхотна, море и планина. Ние така смятаме да направим лятото. И помисли си за сиропа на AD Medicine... лятото ще закрепите имунитета и после няма да боледува така често. Имай предвид, че тая зима беше много "болна", щом нашата лекарка го каза, смятай....
Хайде, оздравявайте!!!

# 70
  • Варна
  • Мнения: 791
Благодаря ти, Vache, за пореден път така ме окуражаваш!  friendship
   За сиропа АС Liquid определено си мисля сериозно! От кога ще е добре да го почнем само не мога да преценя и на колко курса, че нашата докторка още не е чувала за него и нищо не може да ми каже?

# 71
  • София
  • Мнения: 13 216
Цитат на: wilma
Благодаря ти, Vache, за пореден път така ме окуражаваш!  friendship
   За сиропа АС Liquid определено си мисля сериозно! От кога ще е добре да го почнем само не мога да преценя и на колко курса, че нашата докторка още не е чувала за него и нищо не може да ми каже?


Уф, абе кофти е така аз да ти казвам... щото.. не знам... мога да ти кажа, че аз лично бих давала сиропа дори и сега, обаче все пак това си е продукт, в който макар и натурален има неща, към които може да се развие алергия. Все пак лекар трябва да го предпише... Една мама беше писала, че детето й е направило реакция към Ехинацея.. а в сиропа има ехинацея.. Колко курса също не знам.. може би бих направила 1 курс, т.е. една опаковка, а тя стига за 2 х 20 дни и после ще видя дали детето е здраво, ако пак има проблем пак ще дам. Ние давахме от януари. Сега не давам и смятам да почна август, но вече другия продукт Имунния съпорт, той е за деца над 3 г., но нашата лекарка каза, че може да го пие Александра, живот и здраве тогава  на 2 г и 5 м.

# 72
  • София
  • Мнения: 13 216
wilma, може би ако занесеш разпечатка на лекарката си или ако тя се обади във фирмата в София ще е добре... така тя като лекар ще се осведоми за продуктите им... Разпечатай й ако имаш възможност материали от сайта да ги прегледа.. не знам..нашата докторица много чете и се интересува от нови разработки... то в случая има и финансова изгода, щото взима % от рецептата, ама то хората не го крият и в сайта са го написали. Далеч аъм от мисълта, че ни го дава само заради това, защото ето сега ми каза да не давам лятото, за да си изгражда сама имунитета...

# 73
  • Варна
  • Мнения: 791
Ахам, така ще направя! Благодаря ти, Vache, още веднъж!
    Вие как сте ?  Ади  оправи ли се вече?

# 74
  • София
  • Мнения: 13 216
Цитат на: wilma
Ахам, така ще направя! Благодаря ти, Vache, още веднъж!
    Вие как сте ?  Ади  оправи ли се вече?


Ами да чукам на дърво в четвъртък е на ясла... дано да не боледува вече... днес цял ден сме навън по пързалките, То й писна на милата да седи вкъщи или да се мъкне само с мен без да играе с деца...

Общи условия

Активация на акаунт