Ще посрещнем Новата година, с цяла бебешка дружина! (ЯНУАРИ)

  • 11 427
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 173
Да се запиша в новата тема.

Филип@, споко след празниците. Само леко почиствай очето, може и да мине от самосебе си, някои препоръчват и с отвара от лайка да се чисти, ама нали пък е алерген  Confused

Аз вчера гледах в магазин Щъркел биберон-термометър, но не обърнах внимание на цената.

# 16
  • Мнения: 206
 
  Ели добре дошла и честита ви радост неземна Heart Eyes  Голяма сладурана е Мария baby_neutral
Радвам се, че всичко е минало нормално Peace

# 17
ЗДРАВЕИТЕ ОТ МЕН
НИЕ ЗАГУБИХМЕ БЕБЕТО СИ ОКАЗА СЕ 4Е СЕ Е ЗАДУШИЛО С ПЪПНАТА ВРЪВ.УЖАСНО БОЛИ НЕ СПИРАМ ДА ПЛАЧА МАКАР ДА ЗНАМ ЧЕ НИЩО НЯМА ДА Я ВЪРНЕ.НЯМАМ СИЛИ ДА ПИША ПОВЕЧЕ.ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА.ЛЕКО РАЖДАНЕ НА ВСИЧКИ И ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ БЕБЧЕТА.ПРЕГРАЩАМ ВСИЧКИ ВИ.

# 18
  • Мнения: 24
ЗДРАВЕИТЕ ОТ МЕН
НИЕ ЗАГУБИХМЕ БЕБЕТО СИ ОКАЗА СЕ 4Е СЕ Е ЗАДУШИЛО С ПЪПНАТА ВРЪВ.УЖАСНО БОЛИ НЕ СПИРАМ ДА ПЛАЧА МАКАР ДА ЗНАМ ЧЕ НИЩО НЯМА ДА Я ВЪРНЕ.НЯМАМ СИЛИ ДА ПИША ПОВЕЧЕ.ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА.ЛЕКО РАЖДАНЕ НА ВСИЧКИ И ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ БЕБЧЕТА.ПРЕГРАЩАМ ВСИЧКИ ВИ.
Cry Cry Ади страшно съжалявам,незнам какво да кажа.

# 19
  • Мнения: 405
Ади, миличка, прегръщам те!  Не мога да си представя какво ти е, само се моля скоро да можеш да погледнеш към бъдещето!  Praynig

Нека почива в мир малкото ангелче!  Praynig

# 20
  • Мнения: 1 215
ЗДРАВЕИТЕ ОТ МЕН
НИЕ ЗАГУБИХМЕ БЕБЕТО СИ ОКАЗА СЕ 4Е СЕ Е ЗАДУШИЛО С ПЪПНАТА ВРЪВ.УЖАСНО БОЛИ НЕ СПИРАМ ДА ПЛАЧА МАКАР ДА ЗНАМ ЧЕ НИЩО НЯМА ДА Я ВЪРНЕ.НЯМАМ СИЛИ ДА ПИША ПОВЕЧЕ.ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА.ЛЕКО РАЖДАНЕ НА ВСИЧКИ И ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ БЕБЧЕТА.ПРЕГРАЩАМ ВСИЧКИ ВИ.

Ади, мила много съжалявам. Толкова е тъжно..... Нека почива в мир малкото ангелче.
Трябва да мине много време, за да отшуми такава болка, мила.

# 21
  • Мнения: 145
Adi, искренно ти съчувствам, бъди силна мила и дано бебчето почива в мир! С теб сме и силно те прегръщаме! Съжалявам!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
Ади много съжалявам за случиото се:(


МИА щом си ходила до Щъркел дали си обърнала внимание за един бели одеалца с даламатинци.Не ми се ходи чак до там,а така ми се иска да взема такова да си отива с количката:)

# 23
  • Мнения: 1 325
Ади , миличка прегръщам те силно , много се разтроих като прочетох какво ти се е случило  Cry  Cry Cry

# 24
  • Мнения: 332
Ади, много съжелявам  Cry прегръща ме те всички, бъди силна.... Praynig

# 25
  • Троян
  • Мнения: 141
Ади това е ужасно и нямам думи за да ти кажа колко съжалявам Cry
Аз сега се прибрах от банкета на мъжа,а него оставих малко на диско,че ако аз вляза в дискотека сигурно всички ще си умрат от смях,като ме видят с този корем.Ох мисля че се разболявам,чувствам лека тежест в гърдите и от утре сигурно ще имам кашлица,не е сега точният момент за такива ситуации.Ако някой е пил нещо за кашлица нека сподели,че незнам какво ми е позволено,а с тези празници какви доктори да търсиш.

# 26
  • Мнения: 393
  Adi, Flowers Rose Flowers Rose,кураж,мила,и те прегръщам в този момент Praynig

# 27
  • Мнения: 68
Ади - много е тъжно,  едва ли скоро ще намериш утеха, но бъди силна и кураж миличка  Hug

# 28
  • Мнения: 85
Аз нямам думи.  smihesorry

# 29
ади искрено ти съчувствам миличка!ще се помоля за теб ...и за твоето ангелче...зная че един такъв момент е безкрайно тежък и остава белег който не зараства никога напълно,но трябва да сте силни с таткото и да си помогнете взаимно в скръбта си...не си обръщайте гръб,казвам го от опит-втакъв момент ни е по-лесно да се затворим в себе си и да мислим само за собствената си болка...би било хубаво да се откъснете от всичко до колкото е възможно де-да отидете някъде кадето ще сте си само двама -далеч от близки и роднини.да поскърбите,защото имате нужда от това.помогнете си един на друг.милата.много съжалявам.дано на никого повече да не се случва.пожелавам ви от цялото си сърце много,много сили и кураж...много е трудно да приемеш че това е част от живота и то точно твоя...но важното е че той продължава и всичко постепено ще влезе пак в релси......незнам какво друго да кажа....бъди силна

Последна редакция: нд, 30 дек 2007, 02:46 от kriss1103

Общи условия

Активация на акаунт