Ще посрещнем Новата година, с цяла бебешка дружина! (ЯНУАРИ)

  • 11 463
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Ади , миличка прегръщам те силно , много се разтроих като прочетох какво ти се е случило  Cry  Cry Cry
Cry

# 31
  • Варна
  • Мнения: 3 241
Ади, ужасно съжалявам  Cry Дано скоро превъзмогнеш болката с помощта на най-близките ти хора  Sad Прегръщам те  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 6 185
Ади, наистина е много тъжно  Cry , съчуствам ти  дано успееш да притъпиш болката и да намериш сили!  Hug


slan4ogled хич не обърнах внимание на никакви одеалца. Видях, че имаше обикновени ванички (не анатомични) със стойки (крачета) - някой беше питал в предната тема. 14 лв. ваничката и 27лв. стойката.

albenapd аз знам бабина рецепта: Една глава червен лук се накълцва наситно и се залива с 2 супени лъжици мед. Оставя се да престои цяла нощ. На сутринта течността се оцежда (без да се притиска много) и се пие от нея по една лъжица 3 пъти на ден преди ядене.

# 33
  • Мнения: 2 642
Ади, много много съжалявам. Толкова е несправедливо когато се случи. Но след всяка буря изгрява слънце. Бъди силна мила!

# 34
  • Варна
  • Мнения: 974
Ади, искрено съжалявам!! Бъди силна, и ако можеш погледни напред! Намери си някое занимание, работа или хоби, което да ти отвлича мислите!! Сигурно е ужасно трудно!! Прегръщам те!

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ади,  Hug Hug
 Flowers Rose Flowers Rose Нека почива в мир малкото ангелче.





# 36
  • Мнения: 89
Aди, преживях подобно нещо миналата година, знам как се чувстваш и нищо не може да ти даде утеха в момента. Сега чакам друго бебче, не казвам, че съм забравила, но болката отшумява. Пожелавам ти да намериш кураж и сили да гледаш напред. И да се надяваш. че наистина времето лекува.  Hug Praynig Дано малкото ангелче е на по-добро място.

# 37
  • Мнения: 802
Ади,  Hug Hug
 Flowers Rose Flowers Rose Нека почива в мир малкото ангелче.






# 38
  • Мнения: 651
Момичета, включвам се в темата ви в ролята на вестоносец - tik-tak има момиченце - 52 см, 3450 гр., в хода на раждането се е наложило секцио, но и двете са добре. Бебка е изплакала на 29.12. и се казва Нона.

На всички, на които срещата с бебчета все още предстои - успех!

Ади, приеми искрените ми съболезнования. Желая ти сили да продължиш.

# 39
  • Мнения: 254
Ади бъди силна, ужасно е тъжно, че се случват такива неща.  
Съжалявам.

# 40
  • Мнения: 24
Ади това е ужасно и нямам думи за да ти кажа колко съжалявам Cry
Аз сега се прибрах от банкета на мъжа,а него оставих малко на диско,че ако аз вляза в дискотека сигурно всички ще си умрат от смях,като ме видят с този корем.Ох мисля че се разболявам,чувствам лека тежест в гърдите и от утре сигурно ще имам кашлица,не е сега точният момент за такива ситуации.Ако някой е пил нещо за кашлица нека сподели,че незнам какво ми е позволено,а с тези празници какви доктори да търсиш.
[/quote
На мене ми помогна хомеопатичния сироп Стодал и чайове.

# 41
  • Мнения: 127
Ади, съжалявам, наистина е ужасно Sad

# 42
  • Мнения: 980
Adi, съжалявам за загубата. Прегръщам те  Hug Hug Hug

Добро утро

да питам мамите дето им паднаха тапите-нещо ново при вас?
аз съм леко притеснена.днес пак ми за цапа .този път повече и тъмно кафяво на цвят....хвана ме шупето.корема ми се стяга доста често но без болки за момента поне.леко ме наболява отдолу...

Има! И се притесних нещо. Наболява ме отвсякъде. КОнтракциите не са регулярни и не ме болят, с изключение на няколко, които ме разкатаха.Кръста ме боли. А сутринта имаше тъъънички кървави нишки на тоалетната хартия. Днес ми е 9-ти ден без тапа. ОТ тримата ми доктора нито един не е на линия  Confused Добре, че в частната клиника, дето ме осигурява моята фирма, в 1 часа ще има гинеколог и отивам.... или да запрашвам към болницата newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета какво да взема да пия за кашлица,че така съм се разбухала:(
А след някой друг ден сед операцията няма да ми се иска да кашлям......

# 44
  • Мнения: 85
tedsan, ти си почти на термин. Според мен може до утре и да родиш. Добре ще е, ако те погледнат. По-добре всичко да е наред и да те върнат. Отколкото да чакаш последния момент. За собствено успокоение, пък и за наше Praynig. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт