Манастирски ливади

  • 48 229
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
хехе ами май сам аз нямам късмет с местоживеенето за момента Simple Smile) около мен са само строежи за това, момичета вие сигурно сте по-отдавна в квартала, а и аз се сещам къде си LeAn това е от другата страна на България, за това ги разделят нашето май е "Манастирски ливади-Запад" а Ин@ ти сигурно си по-към Тодор Кабешков и там се сещам има даже един Шопинг център или нещо подобно. Аз сега няма да ви разправям като заваля какво става в нашия район ..Sad Аз за срещата тази седмица няма да мога, че ще имам гости.

# 16
  • Мнения: 1 371
Ани, знам какво е положението в нашият квартал. Благодарна съм, че около нас е добре.
Но не съм над новият търг. център "Френдс", а по-скоро между Билата и Френдс-а, над автомивката. Сега ориентираш ли се? Близо сме, има - няма 5 минути.


Леан, там където живееш има детски клуб (знаеш ли го), водя Алекс от време на време там, тъй като имам приятелка в същият блок.

# 17
  • Мнения: 4
Еее да там е супер направо Simple Smile

# 18
  • Мнения: 112
Леан, там където живееш има детски клуб (знаеш ли го), водя Алекс от време на време там, тъй като имам приятелка в същият блок.

а та това е в съседния блок
чудно
пиши на лс, когато идваш Peace

# 19
  • Мнения: 298
Е, най-после да се раздвижи тази тема Simple Smile. Това означава, че все повече се заселваме Simple Smile.
Ние сме на 2 год. и 5 мес. и живеем в блока зад Friends на Казбек. За съжаление съм на работа от 7 до 8 вечерта и много рядко влизам вече във форума, но за съботно - неделни срещи съм готова Hug. А, относно това къде може да се разхождат бебоците, само да споделя, че майка ми цяло лято ходи в Южния парк и то доста често и пеша. Има още доста да се желае по отношение на инфраструктурата, въобще не се надявам скоро да се оправи, но затова пък има вече толкова много парти - клубове, където можем да ги събираме децата.

# 20
  • Мнения: 146
Записче и от нас! Манастирски ливади - запад. Ние сме точно срещу болницата. Бебето ми е на 13 месеца - девойка. Трябва да се организираме и да се преброим, че току виж навием някой бизнесмен да направи частна детска градина в района. А, и в случай че не знаете - в св.София има плуване за деца, и разни други гимнастики и аеробики!!! Облагородява се квартала.

# 21
  • Мнения: 4
То според мен ще има частна детска градина, но това че няма дръвчета и детски площадки или поне някакво зелено място между блоковете, мен това повече ме тревожи честно казано.. А за Южния парк и аз си мисля,че това е единствения вариант наблизо .. уви Simple Smile)

# 22
  • Мнения: 1 371
Предпочитам Южният парк, отколкото да седя по градинки и междублокови пространства. А частна ясла/градина има - на ул. Българска легия. Близо до бул. Бъкстон също има още две.

# 23
  • Мнения: 4
определено и аз го предпочитам, ако имаше как да ходя до там, имам предвид да не е по шосето.. мислех за варианта с трамвая обаче не мога да си представя как ще слизам по тия стълби докато стигна до спирката (имам предвид обръщалото) ама, като му дойде времето ще видим Simple Smile Още не се е родило горкото Simple Smile)

# 24
  • Мнения: 1 371
Аннимм, то само ще се нареди, като му дойде времето.  Hug

Кога ти е терминът?

# 25
  • София
  • Мнения: 2 530
Ако все още не сте разбрали- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345010.msg9135827#msg9135827

# 26
  • Мнения: 4
на 30.03.09 Simple Smile Ин@ знам,че е далече, но така се вълнувам. До тогава наистина може и да се подредят нещата  Laughing

# 27
  • Мнения: 1 371
Аннимм, хич не е далече. Скоро е нова година и после бързо ще дойде и 30 март.  Hug Като гледам какво става в квартала от бременни жени и току що родили майчета.... Ще си имаш доста приятелки, пък всичко друго ще се нареди.

Момичета, можем да си организираме една срещичка утре, в петък... Аз от другата седмица се връщам на работа! Mr. Green

# 28
  • Мнения: 236
Здравейте! Съвсем нова мама съм (е, на 3 месеца вече Wink ) и съвсем нова във форума, но видях, че има темичка за мамите от Манастирски ливади. Ние сме новодомци в Ман. Ливади - Запад, до бул. "Братя Бъкстон" и "Българска легия", в близост до една частна немска детска ясла или градина, не съм сигурна. Положението с разходките наистина е ужасно, обикаляме една и съща улица всеки път... Sad или чакаме таткото събота и неделя да ни заведе някъде). То сега и времето застудя, но принципно е хубаво да се опознаем Simple Smile Ако има някой наблизо да се обади!!!

# 29
  • Мнения: 4
И аз съм навита за среща Simple Smile да ви видя бебоците Simple Smile обаче не знам къде има открито кафе или паркче с пейки, нещо подобно.. дайте идеи, сигурно повече обикаляте от мен. Аз мога да дам идея за среща до подеза на Била от страната на спирката на 204.. това е най-близкото и ключово място за което се сещам. Обаче за дата и час е знам вече.

Общи условия

Активация на акаунт