Манастирски ливади

  • 48 238
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 371
Оооо, и аз пропуснах. Не бях влизала във форума няколко дни... Следващият път. Как си изкарахте?

# 46
  • Мнения: 4
споко Simple Smile среща нямаше, така и не се уточнихме. Аз също бях без интернет по това време, не си бяхме разменили телефони и така си и остана. Сега не знам как са другите майки, на май рядко влизат и за това е добре ако се прави среща да е с по-далечна дата Simple Smile еми това е от мен Wink Приятна вечер!

# 47
  • София
  • Мнения: 120
Здравейте,
Олекна ми, като разбрах, че не е имало среща Grinning
Сетих се да ви питам нещо-можете ли някоя от вас да ми препоръча педиатър в района, че още не съм мислила по въпроса, а няма никакво време ooooh!Моля ви, ако имате информация за добър такъв - моля ви, пишете  bouquetИска ми се да е близко, защото все пак-това си е голям плюс.

Благодаря! Hug Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 30
Здравей, Monick!

Моето дете съм го записала в 20-та поликлиника ("Ген. Стефан Тошев") при д-р Вангелова. Беше ми препоръчана от една дружка. Доволна съм.

# 49
  • Мнения: 3 453
Молим всички ви, включете се в протеста ни утре, пред НДК.

Нашите колички са празни и тази година, сърцата и прегръдките ни - също.


Безплодието е проблем, касаещ цялото общество! Утре това може да бъде проблем във вашето семейство, на някой ваш близък, на вашето дете....
Помогнете ни да се преборим за неродените си рожби!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356655.0

# 50
  • София
  • Мнения: 120
Здравей, bebe9, благодаря за информацията.
Много те моля да ми дадеш телефон на д-р Вангелова.
Благодаря  bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 30
Здравей, Monick!
Опитах се да ти пратя тел. на лични, но ти е пълна кутията. Пиши къде да ти го пратя.

# 52
  • Мнения: 907
Здравейте, съжалявам, че така нахлувам в темата, но имам нужда от помощ.
Зет ми е с диагноза прекурсурна лимфобластна левкемия -лимфом и в момента е на лечение с химиотерапия в НЦХТ - София. Има нужда от кръвопреливане и за целта трябва кръв от група 0 отрицателна, но в София няма налична такава.

Дали някой с такава кръвна група има възможност да дари кръв?

# 53
  • Мнения: 112
Късно влизам тук.
Ама съм и  0+.
Гертрудка, пиши намерихте ли 0- и как е зет ти!
  bouquet

# 54
  • Мнения: 4
Сега покрай празниците и аз се оказа, че влизам все по-рядко във форума. Стискам палци gertrudka!
Относно педиатъра и аз май трябва да избирам като се роди бебка. Личната ми лекарка е в 20та, но не знам дали може да се записват деца при нея.
Много ми е неясна тази история с докторите, кой, кога, къде се избира, кога се сменя и въобщее тепърва май ще се сблъсквам с разни неясноти.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 464
Здравейте и от нас! И ние на пролет сме там в Манастирските. Къде там има парти клубове? Кои ви харесват повече? Из южен парк ще са разходките явно...

# 56
  • Мнения: 87
здравейте и от мен,най-после намерих тема за квартал Манаст.ливади.скоро ще се местим там и си мислех къде ще се разхождам с бебчо-тя е почти на 6 месеца.Предстои ми да опозная квартала и се надявам да се запозная с други мами ...

# 57
  • Мнения: 146
Из южен парк ще са разходките явно...
Мисля, че Бояна ни е по-близо!  Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 120
Привет,
Посъбрахме се май, само да се оправи времето и на Витоша може да отидем-не е толкова далече, стига кола да има и шофьор Joy, ако ли не, може и в Бояна да остане Hug
Едва ли на света има по-кална улица от нашата /майстор Алекси Рилец/ -  и  количка ooooh!.
Поздрави на всички от ливадите  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 30
Хей Моnic, честито!  bouquet Как мина раждането? Я разкажи повече...

Общи условия

Активация на акаунт