Манастирски ливади

  • 48 236
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 120
Хей, майчета, здравейте и от мен  bouquet

Присъединявам се и аз към вас - съседки Peace Май всички сте с бебоци. Ние очакваме момченце -здраве и живот през януари Praynig
Иначе съм чак на последната спирка на тролей № 2 доста делече от цивилизацията ooooh!
Бройте ме и мен за  срещата Grinning

Хубав ден ви пожелавам   bouquet

# 31
  • Мнения: 112
Да си призная, бях забравила че съм писала тук doh

Но един приятел, който следи темата, ми припомни, за което му благодаря. smile3521 newsm53

Иначе щях са изпусна срещата, а това не бива да стане! Naughty
Устройва ме обръщалото на тролей 204, само да е в по-слънчев ден (ще следя прогнозата на времето) newsm78
Дават го дори и сняг да вали след някой и друг ден. Та явно ще е другата седмица.
До тогава смятам малката ще е приключила с хремата, която я мъчи сега.  И ще сме готови за срещи!!! bowuu

# 32
  • Мнения: 4
ЗА СРЕЩА : Еми хайде тогава  да се разберем за другата седмица, например неделя - 30ти, в 13часа, че ако има слънце, ще е по обяд предполагам Wink Но ако има други идеи .. казвайте. Simple Smile
Monick ти си по-напред от мен с 2 месеца, ние преди 2 дни разбрахме, че ще е момиче smile3522сега нямам търпение да почна с розовите покупки Simple Smile Не си чааак толкова далеч, веднъж лятото ходих пеша до там, от нас си за около 10 мин. Simple Smile
LeAn спокойно Simple Smile нищо не си изпуснала, тепърва предстои Wink Разчитаме на теб да следиш прогнозата  Grinning и дано малката да се оправи   fingerscrossed

# 33
  • Мнения: 112
Monick ти си по-напред от мен с 2 месеца, ние преди 2 дни разбрахме, че ще е момиче smile3522

LeAn спокойно Simple Smile нищо не си изпуснала, тепърва предстои Wink Разчитаме на теб да следиш прогнозата  Grinning и дано малката да се оправи   fingerscrossed

annimm, честит ти розов щъркел! Много е гот да ти се роди принцеса Wink
Моята е по-добре вече, благодаря Hug
Още от сега се залепям  пред тв-то да зяпам за времето Mr. Green

# 34
  • Мнения: 153
Момичета, привет и от мен Simple Smile

Аз имам дъщеричка на почти една годинка. От около година живея  в квартала до последната спирка на 2-ката. Преди малко повече от месец се върнах на работа, но с удоволствие бих се запознала с вас някоя събота или неделя Simple Smile.

Докато Сияна беше малка я разхождах главно по "реката" в Павлово и Бъкстон; ходихме и в градинките на "Славия", че имах познати мами там, или се събирахме в градинката срещу 20-та п-ка. Общо взето голямо разхождане му удрях, поради липсата на нормални градинки в квартала. Да ви кажа честно, не мисля, че скоро ще има нормални градинки с пързалки и люлки, поне в моята част на квартала. Чух слух че поляната на "Родопски извор" и "Българска легия" е предвидена за държавно ОДЗ  Grinning, но няма да се учудя, ако в скоро време там започне поредният грандиозен строеж в квартала Simple Smile

Поздрави на всички и до скоро Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 120
Хей, привет пак,

Animan, страхотна новина, да е жива и здрава малката принцеска Praynig

Вие какво мислите за лекцията в Майчин дом? Ще ходите ли? Защото тя ще е на 30.11.08  и на мен ми иска да отида, ще е страхотно да се видим там  bouquet


Денят на отворени врати за месец ноември ще бъде на 30.11.08 Предварителни записвания за консултациите може да направите на тел. 0896 / 418 488

На 30.11. от 9.30 ч ще се проведе и лекция Начало на кърменето и първи дни с бебето. Няма нужда от предварителни записвания - просто пристигате в 9.30 във фоайето на главния вход на Майчин дом, откъдето ще ви вземем и ще ви заведем в аудитория на втория етаж за лекцията. Ако някой закъснее, може да звънне на тел на кабинета и ще излезем да го вземем


  bouquet

# 36
  • Мнения: 4
Какво става със срещата? Трябва да измислим вариант на закрито някой ако знае да казва, иначе да считам, че остава за 30ти неделя 13ч. до подлеза на Билла от страната на спирката на 204 (колко дълго обяснение).
1)annimm Simple Smile - давайте нататък, който иска Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 30
Здравейте!
Еее, раздвижила се тази тема.  Отдавна не бях я виждала. Както по-рано беше казала една девойка май Манастирски ливади е обширно понятие... Дали да се разделим на Запад и Изток? Вие какво мислите? За срещата - къде по точно ще е - на обръщалото ли или на самия вход на подлеза откъм обръщалото? 

# 38
  • София
  • Мнения: 120
Хей, здравейте,

А как ви се струва пазарчето Борово като вариант за срещата? Много искам и аз да дойда, ама малко трудно ми идва вече да се движа с тоя голям корем Laughing
А на 30-ти ми се иска и да ида да я чуя тая лекция newsm78
Ако ви устройва предложението, ще се радвам много, ако не- както стане Hug

# 39
  • Мнения: 4
Нещо не можем да се организираме за тази седмица. Аз нямам против за пазарчето на Борово, знаеш ли къде може да седнем там, където да е по-малко запушено? Аз лично не се сещам, а и не познавам района. Който иска за следващата седмица да каже, иначе не знам кога, защото после се почват празниците и ще стане догодина Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 120
Оххххх, наистина не сме от най-организираните-оставяме го за другата седмица, че май и времето го дават по-топличко.
Предлагам ви да се видим в "О, Шипка", http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=c52da92e9f80c2445297e836140aef … yid=&size=5x4
Имаме достатъчно време да го измислим  bouquet

# 41
  • Мнения: 4
Аз съм за, но линка не се отваря и не го знам къде е това (ако можеш на лични да ми обясниш). Иначе  - неделя 13ч?

# 42
  • Мнения: 112
В `О, Шипка` се бяхме събирали като бременна с други бременни от бг-мамма.
Не им е хубава кухнята на тези шипченци  Confused

А иначе се сещам за незадимено място-сладкарница `Неделя` на пазар `Красно село`

Но пък и зависи колко ще се съберем за срещата.
Аз се броя участваща Mr. Green, други кои сте?

(Денят остава неделя, 7.12.2008 г, 12-13 часа, давам го така часа, защото с деца сме, плаваща работа значи Blush)

# 43
  • Мнения: 4
Дано наистина не е задимено, защото скоро ходих на сладкарница Неделя, която е на Гоце Делчев и просто не можеше там да си поемеш въздух от цигарен дим. Но ако си била там и казваш, че не е - аз също съм за (остава да го потърся къде е)
Значи неделя - 13ч. за сега сме 3 броя до колкото разбирам.

# 44
  • София
  • Мнения: 120
Аууууууууу,
Много моля да ме извините Embarassed, просто не бях в София, а се прибрах късно в неделя ooooh!
Дано сте си изкарали добре, в което не се и съмнявам Heart Eyes
Съгласна съм за където и да е и както го измислим - Красно село е добър вариант, и обещавам да дойда тзои път Hug
Поздрави от мен  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт