изпотяване на крачетата

  • 1 846
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 90
на моето детенце също му се изпотяват краката в пантофките независимо от кожата. затова вкъщи ходи с вълнени терлички или чорапи, което е идеално разрешение за проблема с изпотяването. Мен много пък ме е страх от гъбички и затова след усилено търсене на подходящи пантофки - купих му 3 чифта, без резултат, реших да минем на старите бабини терлички. 

# 16
  • Мнения: 2 197
На дъщеря ми също много и се потят крачетата. И не е наследствено, защото нашите крака не се потят.
Също пробвах няколко вида пантофи, без резултат. Може би защото самите пантофи са отвратително дебели. Има едни, които са от тънък плат и без стелка. С тях почти не се поти. С всички други, като и с обувките и ботушите положението е едно и също.
Преобувам я често и засега не мисля да правя нещо друго. Досега не е боледувала.

# 17
  • Мнения: 418
и ние в къщи сме със едни вълнени буйки,кото купих тук от англия..но положението е същото,след като сменихме и 2 чифта пантофики...

# 18
  • Мнения: 254

здравей ина дали попита лекарят ви дали това лекарство става за деца и ако да как се казва,защото и ние имаме такъв проблем,ще съм ти много благодарна когато разбереш да пишеш

# 19
  • Мнения: 418

здравей ина дали попита лекарят ви дали това лекарство става за деца и ако да как се казва,защото и ние имаме такъв проблем,ще съм ти много благодарна когато разбереш да пишеш

за съжаление още не съм питала...но кагато имам отговор,веднага ще пиша..

# 20
  • Мнения: 254
благодаря ти,при нас в началото само се изпотяваха сега от 1-2 седмици се появи и лека миризма

# 21
  • Мнения: 418
при нас миризма няма..консултирах се и с Бърди(ако си чела неговите теми тук,знаеш кой е),той ми е задал въпроса-"Липса на желязо?"...евентуално да се провери как е желязото....

# 22
  • Мнения: 27 524
Въпрос на вегетативна нервна система. На синът ми също са му така откакто се е родил, сменям по три чифта чорапчета дневно  Crazy Баща му е така също. Не мисля, че е проблем и няма за какво да се притесняваш  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт