И през Новата година,да има бебчета поне дузина

  • 28 681
  • 650
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 210
За много години! (и в тази темичка).

Чух се и аз с Весето вчера следобед. Звучеше оптимистично. Само дето след като ги изпишат - има да я чааааакам на гости (на лято). А беше обещала с Ритата заедно да дойдат. Ама сега трябва да си лежи и да си почива - ама щом тъй трябва - да слуша докторите. Пък после с Борко и младежа на Весето ще наваксаме пропуснатото сега.

# 16
  • Мнения: 1 369
Добро утро и честито ви зима. Сега вече зимата дойде, няма шега. Снощи с мъжо излезохме уж на разходка,ама така гадно валеше в очите и врата,че на бързо се прибрахме, при това бях заприличала на Снежанка. А пък вчера Ритата ми пусна смс,че се чудели дали да влезат в морето веднага или след малко:) На някои хора им е топличко:)
 Аз съм добре. Тая мойта шантава хрема си продължава,ама вече не съм сигурна дали не е от парното вкъщи, понеже само носа ми изсъхва и се запушва, а иначе ми няма нищо, изобщо не тече. Това обикновено не ми се случва. Ама вече свикнах,даже си намерих капки, с които се отпушва за по-дълго и изобщо го забравям.
 Аз в момента съм в чуденка какво да правя днес. От лежане и мързел скоро ще ми излезат рани по гърба. Вчера почти не съм станала-само леж и яж. Мързи ме и да работя, а имам разни неща за довършване. Изобщо не се харесвам такава. Миналата бременност не се спирах,а сега...
 Рени,вчера гледахме концерта на Виенската филхармония и като гледах разни картини от Виена и все за вас си мислех,че даже и Николай по едно време ме попита как сте:)
 На тези,които са на работа- лека работа /ако успеете в тия непочистени улици да стигнете до работните места/.
 Hug Hug Hug

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Ники що не слагаш съд с вода на парното да видиш дали ще се оправи носът.
И при нас вали много хубав сняг...не бях виждала скоро така натрупал сняг Hug Обаче имам проблем с излизането на терасата...като отида да вземам дърва /на камина с водна риза сме/ и Слави ме затваря отвън Twisted Evil

# 18
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Цитат
Обаче имам проблем с излизането на терасата...като отида да вземам дърва /на камина с водна риза сме/ и Слави ме затваря отвън
и ние сме със същата каминка и аз очаквам включване от Влади другата година д ами удари ключалката Joy Joy Joy

# 19
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Здравейте милички мои  Hug Heart Eyes  bouquet
Честита нова година . Много здраве ви желая и щастие от сърце и много бебчовци   bouquet Hug Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 3 091
Честита нова година!
пожелавам ни съвсем скоро този подфорум да се изпълни само с теми за бебоци, тумбаци и други хубави неща! Пожелавам ни да няма повече ангелчета и всички да бъдем истински щастливи!
заслужаваме го!


Веселче, стискам палци! непрекъснато! не посмях даже по-рано да пиша! всичко ще бъде ОК!

Целувам ви и ви прегръщам!

# 21
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Честита нова година!
На всички здраве, радост и късмет! Нека е мирна и щастлива, благодатна и пълна с хубави емоции!
След пожеланието на Ламич просто няма какво да се добави!

Весенце, силно, много силно стискам палци! Моля се всичко да е наред с теб и бебчо! Заради вас двамата и заради тати, който така безкрайно ви обича!
Когато и да реши малкият мъж да излиза, нека всичко да мине по възможно най-добрия начин и да започнете следващият етап от живота си в добро настроение и изпълнени с оптимизъм! Прегръщам те силно, цункам те по коремчето и си мисля за вас само хубави неща! Изпращам ти много положителна енергия! Успех и късмет!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 123
радвам се,че Веселчето е добре. Heart Eyes
 В Белгия пък е едно слънцеее,след малко ще ходим на разходка.Аз утре съм на преглед и нямам търпение да видя малчо.
 Ники,ма ти не се спираш бе душа,как ще мързелуваш.Всеки ден си на работа.Аз излизам за по 2 часа максимум и ме стяга корем и кръст,а ти как издържаш не знам.

# 23
  • Мнения: 515
честита нова година

Нека тя да бъде много щастлива за всички нас момичета Heart Eyes
За Веселчето се радвам че е добре и вярвам че всичко ще е наред,така трябва Heart Eyes
Бременелките да гушнат тази година своите така дълго чакани бебоци.Бебеправещите да продължават в този дух luvbed и тази година да видят  това  EFP да станат такива preggo и накрая нали знаете newsm30
А мамите които гушнаха бебчета миналата година да са им живи и здрави и много послушни ,а и защо не да се замислят и за братче или сестриче  Wink

Нека оше веднъж ви благодаря че бяхте до мен миналата година /толкова кошмарна за мен/ Обичам ви Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 409
Много се радвам,че Весето вече е по-добре.Миличка,стискам палци и дано скоро да се приберете в къщи и да дочакате идването на малкия мъж в домашна обстановка и спокойствие.
 Hug
Рени,има ли някакво развитие по моя въпрос?
Много целувки на всички малки сладки бебчета и на всички тумбачета  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 3 166
Честита, щастлива и успешна да е Новата 2008 година! Да сбъдне мечтите и копнежите на всички ни! Да донесе надежда за ново начало и ново щастие!

Весенце, Hug Много,много те обичам!

Момичета, днес се чувах с Весето. Сутринта каза, че има високо ниво на левкоцитите , чакат да видят от какво е и поради тази причина ще пуснат към системата й онова лекарство, което е за по-бързо белодробно узряване на бебето. Взели са й кръв няколко пъти, каза, че сериозно са я надупчили.Но звучеше много по-бодро от вчера, а й каза, че така се чувства. Отдева като се чухме, каза, че в момента е на "кръчма" Хапвали в бюфета на болницата. Стана ми хубаво, че се шегува. Каза че няма нищо ново, щото лекарката била дежурна цяла нощ и още по обяд си отишла. Но звучеше по-ведро и от сутринта. Утре влиза в 33 седмица! Знам, че всичко ще бъде наред! Но се тревожа за това тя да не се притеснява много! Отказа да дойда на София да я видя, щото според нея нямало да ме пуснат при нея! Някой пробвал ли е да ходи?

А някой да знае защо Сладка мама е в Медицинска академия? Стискам палци и на нея.

# 26
  • Мнения: 366
Радвам се , че Веселушка е в добро разположение на духа. Само така и всичко ще е наред.  Hug
Стискам палци и на нея, и на Сладка Мама.

# 27
  • Мнения: 7 112
Аз й предложих вчера на Веселчето да бибитка, ако й потрябва нещо, а Емко е възпрепятстван. Малко се опитвам да кашлям, но при нужда ще отида.
След малко ще я чуя пак. Само да им мине вечерята.
На Сладкото мамче лекуващата й АГ е от 10-тия етаж. Дано да я гледа много добре, че ... Да не би да са се засекли с Весето? Евентуално през 4-5 стаи могат да се падат, ако и Сладкото мамче е в МД.
Светле, няма да мърдаш от Карлово, че е някакъв ужас, някакъв ад по пътищата.   Naughty

# 28
  • Мнения: 3 166
Да, от Весенцето разбрах, че Сладка мама е там. Ама не се били виждали още, та не знам защо е там?
Мен и за Емо ми е криво много. Емо , кураж, другарче!

Рончо, аз си мисля, че с влак няма да е проблем примерно! Не знам... Ще видим! А ти не се разболявай - забранявам! Naughty Никакво кашляне!

Само да кажа - беше ни страшно хубаво с Аги и смейството й, ама подробности по-нататък, че трябва да ставам.

# 29
  • Мнения: 280
Да честитя новата година и тук , много здраве и късмет през новата и дъжд от бебчета  Hug Hug Hug

Радвам се ,че Весито е по-добре и продълавам да стискам палците за нея и Сладка мама  Hug

Общи условия

Активация на акаунт