ПрЪвописТни аМУНалиЙ и невИдения - 18

  • 40 076
  • 979
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Тези неща и аз ги правя... даже ми е голям кеф да си бръкам в очите

# 16
  • Варна
  • Мнения: 672
Цитат:
Аз сега 6те правя оаржолки,куфтенца,питка 6те се сабираме в един познат.Даже изкапах фастака и сега спи,4е дове4ера не се знае кога 6те се приберем.нека изпртим старата година весело,и нека новата 2008 ни донесе много 6тастие,касмет и на-ве4е здраве за нас и малките сладури.Дове4ера 6те дигна наздравица за вас моми4ета .Хаеде до утре

# 17
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 079
Скачам директно с едно много хубаво новогодишно пожелание:

Цитат
В секундите надбягани от пулса на сърцето, пристига сняг на прага ни и става много светло!
Прийжда с гръм и музика, облечена във бяло,
средношната илюзия да почнем от начало - да сложим ясна граница на своя ден предишен, и върху чиста страница - ден първи да напишем!
След празничните изстрели в пространствата далечни, ще срешнем нови истини и хора по човечни!
Тревоги ще изпитаме, ще се стремим към нови цели.... В ноща прийждат дните ни, като снежинки бели!

С пожелание никога да не получите това, написано по този начин! Crazy
  bouquet

Хаеде...

Последна редакция: ср, 02 яну 2008, 17:02 от N_A_N™

# 18
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 066
Хаеде...
[/quote]
 Mr. Green хаеде и от мен Simple Smile
 Heart Eyes само се записвам и черпя - днес ставам по-млада с една година

# 19
  • Мнения: 227
Ох,не знам дали четат какво пишат,но пък ако вземат да прочетат на глас и да  го изговорят,дали няма да се светнат?   newsm78 Или надежда всяка оставете...

Хаеде... Tired

# 20
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 079
Heart Eyes само се записвам и черпя - днес ставам по-млада с една година
Де да можех и аз да връщам времето назад... Wink
Жива и здрава да си! И наздраве! newsm24  Party Time

# 21
  • Мнения: 5 370
Да не се секташите ами да идете на църква и да се изповядати.
Това е....просто култово, слагам си го като подпис, никой да не ми го пипа. Mr. Green

# 22
Нямаме никакво намирениЙ да ти го пипами. Саму пиши източника, нали трябва сми куректни.

# 23
  • Мнения: 5 940
Цитат:
Аз сега 6те правя оаржолки,куфтенца,питка 6те се сабираме в един познат.Даже изкапах фастака и сега спи,4е дове4ера не се знае кога 6те се приберем.нека изпртим старата година весело,и нека новата 2008 ни донесе много 6тастие,касмет и на-ве4е здраве за нас и малките сладури.Дове4ера 6те дигна наздравица за вас моми4ета .Хаеде до утре
: #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 24
Ма супер неграмотно е да се пише на кирилица с 4 и 6 например "у4ли6те" или на латиница "u4li6te".

При все, че има стандарт за писане на кирилицата с латиница никой не го спазва. Нито държавните институции в БГ, нито изпростелите журналя. Ама и то един стандарт. За 7 години го променяха няколко пъти. Поне да си беше останал стария.

Последна редакция: ср, 02 яну 2008, 20:12 от Happy housewife

# 25
  • Мнения: 3 835
Днес по ББТ прочетох следното:

"Какви искат да станат децата като порасТнат?" И това повторено много пъти понеже е някаква инициатива и въпроса се задава писмено много пъти, за различни деца.

Аз ли нещо не съм в час? Винаги съм знаела, че е правилно "пораснат".

# 26
  • някъде
  • Мнения: 979
Да не се секташите ами да идете на църква и да се изповядати.
Това е....просто култово, слагам си го като подпис, никой да не ми го пипа. Mr. Green
Стига дееееееееее! Joy Joy JoyКажи кой е този класик?

# 27
  • Мнения: 35 971
Ма супер неграмотно е да се пише на кирилица с 4 и 6 например "у4ли6те" или на латиница "u4li6te".

някои от клавиатурите на момичетата в чужбина нямат ч и ш независимо от Кредора, с който кирилизират другите букви и за това можеш да видиш "у4или6те"  Peace
другото е въпрос на възпитание и уважение към пишещите

# 28
  • Мнения: 7 803
Ма супер неграмотно е да се пише на кирилица с 4 и 6 например "у4ли6те" или на латиница "u4li6te".

някои от клавиатурите на момичетата в чужбина нямат ч и ш независимо от Кредора, с който кирилизират другите букви и за това можеш да видиш "у4или6те"  Peace
другото е въпрос на възпитание и уважение към пишещите
така е за съжаление. имах същия проблем и се принудих да си сложа флекс тайп  Cry

# 29
Какъв е проблема с кирилицата? Решение за М$ Виндос: http://injinera.bgplus.com/na4alo.htm
Флекс тайпа не е решение щото затрива системните шрифтове на М$ Виндос, виж пак http://injinera.bgplus.com/na4alo.htm

Общи условия

Активация на акаунт