Заплата в банковия сектор

  • 68 501
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 370
ПИБ работи и в събота (9.00- 19.00) и в неделя (10.00- 16.00).  smile3518
Така е във всички големи градове ( в Стара Загора със сигурност).
А тук ПИБ има един клон, който работи 5-или 6???-дни 10- 22, и в неделя също до доста късен час. Така че.... Whistling

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И при нас ПИБ работи и в събота и неделя.
Да не говорим, че се научиха и всички обучения събота и неделя да правят.

# 62
Моля да сподели някой,информация относно заплащането в   РАЙФАЙЗЕНБАНК на позиция:  "потребителско и жилищно кредитиране". Благодаря!
 Rolling Eyes

# 63
  • Варна
  • Мнения: 340
Моля да сподели някой,информация относно заплащането в   РАЙФАЙЗЕНБАНК на позиция:  "потребителско и жилищно кредитиране". Благодаря!
 Rolling Eyes

Заплатата обикновено не е за позиция, а за конкретния човек. За човек с опит, привлечен от друга банка се дава доста по-различна заплата от тази, която се предлага на начинаещ. Освен това от голямо значение е града, в който се намира клона на банката, както и каква е позицията на този клон спрямо останалите /как се справя с поставения му бюджет/ ... така че такива въпроси просто са неуместни...

# 64
  • Мнения: 433
Момичета,имам възможност да започна  като юрисконсулт в Прокредит.Имате ли идея за какви пари може да става дума,за да не си губя времето?

# 65
Моля да сподели някой,информация относно заплащането в   РАЙФАЙЗЕНБАНК на позиция:  "потребителско и жилищно кредитиране". Благодаря!
 Rolling Eyes

Заплатата обикновено не е за позиция, а за конкретния човек. За човек с опит, привлечен от друга банка се дава доста по-различна заплата от тази, която се предлага на начинаещ. Освен това от голямо значение е града, в който се намира клона на банката, както и каква е позицията на този клон спрямо останалите /как се справя с поставения му бюджет/ ... така че такива въпроси просто са неуместни...
Моля да сподели някой,информация относно заплащането в   РАЙФАЙЗЕНБАНК на позиция:  "потребителско и жилищно кредитиране". Благодаря!
 Rolling Eyes
Разбирам напълно това! Виждам, че си запозната и ще ми е от голяма полза, ако ми кажеш как варира заплащането (от-до),има поне някакви рамки.Моят случаъ е следният:Става въпрос за гр.Пловдив (виждам ,че си от Варна,може би е същото,все пак са големи градове),идвам от друга голяма банка (с опит съм на същата позиция),а клонът в който ще бъда е нов за града! Предполагам ,дохода ще е свързан--заплата тв. + бонус.Ще съм ти много благодарен ,ако ми дадеш някаква информация преди да чуя тяхното предложение!10х Simple Smile

# 66
Аз ти казвам - 600 до 900. Там работиа. Каде 6е по4ва6

# 67
Аз ти казвам - 600 до 900. Там работиа. Каде 6е по4ва6
ВСЕ ОЩЕ НЕЗНАМ ОФИСА, ИЛИ В НОВ ,ИЛИ ДЕЙСТВАЩ. ТОВА 600-900 С БОНУСА ЛИ Е? ЗАЩОТО МИ СЕ СТРУВА ДОСТА МАЛКО! ТАРГЕТИТЕ КАКВИ СА?САМО CUSTOMER & MORTGAGE ИЛИ К КАРТИ,ОВЪРДР. ...

# 68
  • Мнения: 8 917


Заплатата обикновено не е за позиция, а за конкретния човек. За човек с опит, привлечен от друга банка се дава доста по-различна заплата от тази, която се предлага на начинаещ. Освен това от голямо значение е града, в който се намира клона на банката, както и каква е позицията на този клон спрямо останалите /как се справя с поставения му бюджет/ ... така че такива въпроси просто са неуместни...
Съгласна съм на 100% с това мнение newsm10

# 69
Банкерчо, предложиха ми тази заплата точно за поста, за който се интересуваш. На мен също ми се видя ниска за чногото работа и не разпитвах повече. Привлякоха ме във фирменото кредитиране, но тъй като също идвам от друга банка, заплатата ми е различна, като на поканен човек ако ме разбираш. За съжаление нямам представа от бонусите на потребителското кредитиране, но ще се поинтересувам и ще пиша при първа възможност, ако искаш на лични.

# 70
Банкерчо, предложиха ми тази заплата точно за поста, за който се интересуваш. На мен също ми се видя ниска за чногото работа и не разпитвах повече. Привлякоха ме във фирменото кредитиране, но тъй като също идвам от друга банка, заплатата ми е различна, като на поканен човек ако ме разбираш. За съжаление нямам представа от бонусите на потребителското кредитиране, но ще се поинтересувам и ще пиша при първа възможност, ако искаш на лични.

МНОГО ЩЕ СЪМ ТИ БЛАГОДАРЕН,АКО МИ СПОДЕЛИШ ПОДРОБНО ВСИЧКО,НА ИНТЕРВЮТО (ЗА ЗАПЛАТАТА 600-900 МИ ЗВУЧИ МН РАЗЛИЧНО,ДРУГИ УСЛОВИЯ,АБЕ ВСИЧКО..).ПИШИ МИ на мейл -    bony_v@abv.bg (s dolna 4erta)   ЩЕ ЧАКАМ С НЕТЪРПЕНИЕ Simple Smile

# 71
HELENKA , СПОДЕЛИ МАЛКО ПО-ПОДРОБНО,АКО МОЖЕШ! МНОГО ЩЕ МИ Е ОТ ПОЛЗА!БЛАГОДАРЯ ТИ

# 72
интересуват ме бонусите в райфайзенбанк при изпълнение на целите в порядъка на колко % са от нетната мес. заплата?

# 73
  • София
  • Мнения: 46
Работя в ПИБ. В София. Фронт-офис. 800 бруто - 760 нето(защото нямам някакъв "клас прослужено време" иначе и тея 40лв нямаше да ми ги удържат). Банката поема ВСИЧКИ данъци и осигуровки, дори тези, които по закон си се изплащат от работника. Бонуси има в зависимост от продажбите, които си направил през месеца. Работиш една (МАКСИМУМ две) събота или неделя от месеца. Заплаща се почти двойно на всяко тримесечие (т.е. като ти се съберат повечко дежурства). Аз съм на едно от най-ниските нива. Нямам информация по-нагоре как е заплащането!

# 74
  • Мнения: 491
Работя в ПИБ. В София. Фронт-офис. 800 бруто - 760 нето(защото нямам някакъв "клас прослужено време" иначе и тея 40лв нямаше да ми ги удържат). Банката поема ВСИЧКИ данъци и осигуровки, дори тези, които по закон си се изплащат от работника. Бонуси има в зависимост от продажбите, които си направил през месеца. Работиш една (МАКСИМУМ две) събота или неделя от месеца. Заплаща се почти двойно на всяко тримесечие (т.е. като ти се съберат повечко дежурства). Аз съм на едно от най-ниските нива. Нямам информация по-нагоре как е заплащането!

Интересно-о-о !!! Аз работя  в същата банка, обаче си плащам осигуровките като поп! Crossing Arms Или ти нещо не си разбрала или нас някой ни мотае ?! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт