Заплата в банковия сектор

  • 68 543
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 46
Работя в ПИБ. В София. Фронт-офис. 800 бруто - 760 нето(защото нямам някакъв "клас прослужено време" иначе и тея 40лв нямаше да ми ги удържат). Банката поема ВСИЧКИ данъци и осигуровки, дори тези, които по закон си се изплащат от работника. Бонуси има в зависимост от продажбите, които си направил през месеца. Работиш една (МАКСИМУМ две) събота или неделя от месеца. Заплаща се почти двойно на всяко тримесечие (т.е. като ти се съберат повечко дежурства). Аз съм на едно от най-ниските нива. Нямам информация по-нагоре как е заплащането!

Интересно-о-о !!! Аз работя  в същата банка, обаче си плащам осигуровките като поп! Crossing Arms Или ти нещо не си разбрала или нас някой ни мотае ?! newsm78

Не знам какво не съм разбрала, казвам ти точно какво получавам месечно. Simple Smile Съвсем сериозно е това. А иоще като почвах съм ги коментирала тези неща с колегите.

# 76
  • Мнения: 491
Имаш всеки месец социални придобивки 15%, които са горе-долу колкото е сумата на осигуровките . Може да се бъркаш от това, но не може да не ти одържат осигуровки. Не ви ли дават фиш на края на всеки месец?

# 77
  • София
  • Мнения: 46
Имаш всеки месец социални придобивки 15%, които са горе-долу колкото е сумата на осигуровките . Може да се бъркаш от това, но не може да не ти одържат осигуровки. Не ви ли дават фиш на края на всеки месец?

Знаеш ли, трябва да си намеря последния фиш и да го разгледам! Може и да си права. Но наистина това е, което ми беше обяснявано още в самото начало. Даже на интервюто ми казаха, че разбираш ли банката била така "добра" всички данъци тя да ми поема. Това много добре го помня! А и в трудовият ми договор си е записана тзи сума.
Не знам... Ако ти си по-наясно за какво става въпрос, моля те да ми обясниш. Praynig

# 78
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Работя в ПИБ. В София. Фронт-офис. 800 бруто - 760 нето(защото нямам някакъв "клас прослужено време" иначе и тея 40лв нямаше да ми ги удържат). Банката поема ВСИЧКИ данъци и осигуровки, дори тези, които по закон си се изплащат от работника. Бонуси има в зависимост от продажбите, които си направил през месеца. Работиш една (МАКСИМУМ две) събота или неделя от месеца. Заплаща се почти двойно на всяко тримесечие (т.е. като ти се съберат повечко дежурства). Аз съм на едно от най-ниските нива. Нямам информация по-нагоре как е заплащането!
И аз работя в банка,но това си е за завиждане. До сега не съм чувала подобно нещо.

# 79
  • София
  • Мнения: 377
Знаеш ли, трябва да си намеря последния фиш и да го разгледам! Може и да си права. Но наистина това е, което ми беше обяснявано още в самото начало. Даже на интервюто ми казаха, че разбираш ли банката била така "добра" всички данъци тя да ми поема. Това много добре го помня! А и в трудовият ми договор си е записана тзи сума.
Не знам... Ако ти си по-наясно за какво става въпрос, моля те да ми обясниш. Praynig
[/quote]


Ми няма такова нещо - и аз работя в същата банка, само че кредитен инспектор. В договора ти е написана основната заплата, т.е. брутната Върху нея се начисляват 26% социална програма и всичко общо се облага, барабар със заработените бонуси. Данъците си ги плащаш като поп - безплатен обяд и добра банка няма Joy Ако се направи една проверка в НОИ за осигуровките, ще видиш, че те осигуряват на по-висока сума от тази записана в договора ти и тя варира всеки месец, зависимост от получения бонус. Иначе евалата, заплатата, която казваш за позиция фронт-офис е супер, кредитните в такъв случай сме яко прецакани, особено в един клон в София, дето си е отделна губерния да му се....... #Cussing out

# 80
интиресува ме заплащането в обб касиер

# 81
  • Мнения: 274
И кво значение има колко им плащат, като скоро повечето ще са на улицата?!

# 82
предлагат ми работа там затова питам

# 83
  • Мнения: 491
И кво значение има колко им плащат, като скоро повечето ще са на улицата?!

Хайде сега, поредния слух!!! doh doh doh
После пак ще четем- " Един форум свали една банка!"

# 84
  • Мнения: 1 008
интиресува ме заплащането в обб касиер
Имам позната, която е касиер в ОББ. Заплатата не е повече от 500лв.

# 85
  • Мнения: 727
да следя
 Sunglasses

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 702
Колко взема Credit officer в Пиреос?

# 87
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Колко взема Credit officer в Пиреос?
Какво ще кредитира? По принцип не са от високите заплати в сектора. Но и зависи как ще се договориш и какво предлагаш, и ти.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 702
http://jobs.bg/f581917

май не е ясно дали малки или големи фирми. а може би и двете.
а за заплатите  и аз знам, че не са големи, но напоследък забелязвам ясна тенденция на удвояване на заплатата, стига само да си смениш работодателя  ooooh!

# 89
  • Мнения: 274
интиресува ме заплащането в обб касиер
Имам позната, която е касиер в ОББ. Заплатата не е повече от 500лв.

Мъка! Сори, но в събота семки да продавам пред националния стадион, повече ще изкарам.

И кво значение има колко им плащат, като скоро повечето ще са на улицата?!

Хайде сега, поредния слух!!! doh doh doh
После пак ще четем- " Един форум свали една банка!"

Спокойно, вече имам опит. Предния път ника ми "цъфна" в един от централните ежедневници. Голям смях.

Общи условия

Активация на акаунт