Въпрос - извадено от "Първи / ранни признаци за бременност !"

  • 20 468
  • 269
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 332
 Sad Confused newsm78
Пак започвам да чакам и да си въобразявам всякакви симптоми...
Колко време след забременяване биха могли да се появят симптоми?
Ще ми се да е скоро.Знам ,че е индивидуално...
Моля ви,някой да ми каже ,че има шанс... Hug Hug Hug
Толкова ме е страх от поредния отрицателен тест.
 Praynig Praynig Praynig

# 226
  • Мнения: 674
Sad Confused newsm78
Пак започвам да чакам и да си въобразявам всякакви симптоми...
Колко време след забременяване биха могли да се появят симптоми?
Ще ми се да е скоро.Знам ,че е индивидуално...
Моля ви,някой да ми каже ,че има шанс... Hug Hug Hug
Толкова ме е страх от поредния отрицателен тест.
 Praynig Praynig Praynig
Мила не се вманиачавай толкова
Мила не се вманиачавай толкова  Wink 7 дни след закъснение ще си най-сигурна. Heart Eyes

# 227
  • Мнения: 498
anetka_ta  писано е доста, но най-рано два дена преди предполагаемото М можеш да си направиш тест. Поне при мен отчете резултат. Успех и да се похвалиш скоро!

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 332
ina.gg толкова се радвам за теб  и ти пожелавам лека бременност.Всичко знам и съм изчела ,мила, само дето всеки път се надявам.
Не се вманиачавам ,но предния път нямах никакви симптоми и след като се разболях и след дозата антибиотик се разделих с бебо ,ден ,след като видях двете чертички и полудях от радост.
Затова съм ултра предпазлива .
А има и друга причина: когато споделя някакъв предполагаем симптом с приятелка,или дори с майка ми ,отсреща се чува само едно:'' не се притеснявай, трябва да си спокойна"...
Мен това ме дразни повече ,че не мога да си изкажа чувствата,страховете.Започват да ме успокояват всички.Разбирам ги и тях... ooooh!
Форума и всички вие много ми помагате. Hug Hug Hug Радвам се и се надявам ,че постепенно всички ще се преместим от "Искам бебе" в "чакам бебе"   bouquet  bouquet  bouquet

# 229
  • Мнения: 498
anetka_ta разбирам те отлично, защото и аз съм преживяла както загуба, така и се сблъсквах с "има време, всичко поред, спокойствие и т.н."... за това спрях да споделям с всеки, само тук във форума съм писала и с мъжа ми... вие тук и той сте хората, на които разказвам.... дори само майка ми и свекито знае че чакаме бебенце, на никой още не смея да споделя. Чакам 3-тия месец. За това ако мислиш, че за теб ще е по-добре, вярно че близките ни хора са за това да споделяме с тях, но пък в един момент и тяхното спокойствие те изнервя, то по-добре да си остане всичко за нас до един даден етап.

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 332
ina.gg  Hug Hug Hug абсолютно права си.
Гледам да не говоря с никой ,за да не досаждам .В един момент се получи така ,че всичките ми приятелки забременяха и се чувствах зле ,не заради това ,а защото не исках да говоря за моята мъка ,за да не помрачавам тяхната радост,а имах крещяща нужда да говоря с някой .Те и двете имаха тежки бременности и не им трябваше някой ,който да им говори за евентуален лош изход.
От доста време мога да говоря/пиша само тук,макар че понякога не виждам смисъл ,тъй като историите на всички са толкова сходни ,че все едно съм писала аз.
Благодаря ,че ви има , момичета...  Hug Hug Hug

Много разводних темата. Embarassed Embarassed
Искам само да ви споделя,че днес се събудих от такава болка в гърдите ,която не е спряла и до момента.Болят ме страшно под мишниците... Странно ,но се радвам  Laughing Laughing Laughing

# 231
Здравейте.
От скоро следя форума , тъй като този месец за пръв път правихме опити за бебе и много ме вълнува тази тема.Чета за признаците и вече се чудя дали си внушавам.
Боляха ме гърдите много, но не зърната, а целите , просто ми тежаха ужасно и не можех да спя по корем. Започнаха да ме болят така от 8-ми, (това беше и датата , когато правихме секс, така изчислих овулацията без тестове , но имахме и контакт без да се пазим и на 28.02) а трябва да ми дойде на 16.03. Обикновенно ме болят 3-4 дни преди М. От вчера обаче намаля болката и се чудя какво ли значи...  newsm78 Имам си болки долу като ПМС от няколко дни,  от 3-4 вечери не мога да спя спокойно, но не от болки, а просто се будя още рано, рано,  днес ми се пишка цял ден, корема ми е надут и все съм в едно тако "пишкащо" състояние... От няколко дни започва да ми се преспива рязко следобед , докато съм на работа и ми парят очите.С всеки изминал ден все повече искам бебе и нетърпението ми е огромно. Вчера прочитайки цялата тема неиздържах и си направих тест Шуър чек, но беше отрицателен.  Примирих се и просто чакам 16-ти (неделя). Много исках да си споделя всичко това освен с половинката си и с още някой , който го е изпитал и се е вълнувал по същия начин , та реших да се регистрирам във форума. Simple Smile

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 16:24 от Luv4e

# 232
  • Мнения: 160
Добре дошла на Лъвче!
Нищи не разбирам аз от признаци - нито на бременност, нито пък от ПМС  Crazy Но ти пожелавам да е това, за което мечтаеш!

# 233
Добре дошла на Лъвче!
Нищи не разбирам аз от признаци - нито на бременност, нито пък от ПМС  Crazy Но ти пожелавам да е това, за което мечтаеш!

Благодаря ти:)
И аз нищо не разбирам , затова ми е супер невероятно да стане от 1-ви път Shocked

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 16:52 от Luv4e

# 234
Здравейте!
Последния ми 'М' беше на 16.02.2008. От две седмици имам остри болки ниско долу предимно от дясно. Никога преди не съм ги получавала.Болките са различни от тези преди'М'.Освен това започна страшно да ми се спи и то през деня, а ношно време сънят ми е неспокоен.Мисля си, че може да е пролетна умора.Бързо се умарям, а не е типично за мен.Преди седмица си правих тест и беше'-'.Днес 'М' трябва да се появи, а нямам никъкви симптоми, дори гърдите не ме болят. Остава си само режещата болка долу в дясно и леко кръста.
Какво мислите момичета? Има ли шанс да съм бременна? Страх ме е да правя тест.Ще почакам още и ще се надявам. Praynig

# 235
  • Мнения: 498
milena_d_v аз мисля, че днес можеш да си направиш тест, 16-ти е, а предната М е била на същата дата. Успех и стискам палци да има две чертички!

# 236
Да знам, но ме е страх от едната чертичка.Мисля да изчакам няколко дни и ако не се появи'М'тогава ще направя тест.Ще ми се да се надявам още малко, а и преди седмица теста беше отрицателен. Може би е било рано.

# 237
  • Мнения: 498
milena_d_v със сигурност преди седмица е било рано, аз моя го направих два дена преди предполагаемото М, така че ако не ти се чака действай. Ако имаш търепнието можеш и утре и вдругиден да си го направиш. Успех! Hug

# 238
със сигурност преди седмица е било рано...така че ако не ти се чака действай. Ако имаш търепнието можеш и утре и вдругиден да си го направиш. Успех! Hug[/color]

 newsm10

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 13:01 от sesika

# 239
  • Мнения: 35
Добро утро момичета,
незная дали въпроса ми е за тук, но понеже няма към кой друг да се обърна ще попитам вас.
Не сме планували бебе и това че този месец ми закъснява вече 8 дена ми се стори много странно. Направих си тест в събота ( 6 ден от заъснението) и показа една чертичка , НО все още няма цикъл и никакви признаци от обичайните че ще ми идва. Най-натрапчивото нещо което забелзвам е състоянието на зърната на гърдите ми, никога не са били толкова твърди болезнени, немога дори да ги докосна и през цялото време "стърчат", от време на време усещам едно прерязване ниско долу и болки в яйчниците ( при които се надявам да и дойде но уви). Въпроса ми е какво да правя? Кога да повторя теста и колко време е нормално да изчакам да ми доиде цикала?
Извинявам се още веднъж , ако на въпроса ми не му е тук мястото   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт