Въпрос - извадено от "Първи / ранни признаци за бременност !"

  • 20 460
  • 269
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 21
Angel for you, направи си кръвен тест. Можеш днес пак да повториш уринния... Но най-сигурно е кръвен. Успех и дано, ако си бременна, да е желано. Стискам ти палци!

# 241
  • Мнения: 598
Здравейте на всички. а съм съвсем нова,но имам следния въпрос от 22 февруари тази година започнахме опити за бебе и уж точно в овулационния период, но на 12 Март М. ми дойде. Знам, че М. ми е на 31,32 дни и би трябвало овулацията да ми е на 15,16 ден от М., но не съм мн. сигурна и затова Ви моля за съвет Кога да наблегнем на бебе-правенето? Мерси предварително на всички.Лека бременност на всички, видели 2те чертички, а на останалите като мен Успех.

# 242
  • Мнения: 498
Alcho Привет и дано скоро се похвалиш с две четички. Най-сигурния начи е да се въоражиш с тестове за ОВУ или да отидеш на фоликулометрия, за да може доки да ти каже кога ще е най-подходящие ден за зачеване. Другото е търпение и когатостане... ако не бързате.

# 243
Здравейте на всички. а съм съвсем нова,но имам следния въпрос от 22 февруари тази година започнахме опити за бебе и уж точно в овулационния период, но на 12 Март М. ми дойде. Знам, че М. ми е на 31,32 дни и би трябвало овулацията да ми е на 15,16 ден от М., но не съм мн. сигурна и затова Ви моля за съвет Кога да наблегнем на бебе-правенето? Мерси предварително на всички.Лека бременност на всички, видели 2те чертички, а на останалите като мен Успех.

Най-сигурният период за бебеправенето ще ти определят тестовете за овулация,които спокойно можеш да закупиш от всяка една аптека!
Успех от мен, стискам палци и повечко търпение, мила!   Hands Thumbsup

# 244
  • Мнения: 598
Здравей ина. Много ти благодаря за бързия отговор. Да, права си, когато стане,тогава. При мен е малко по трудно с докторите, т.к. живея в Германия и ти дават час за след месец. Но пия фолиева киселина, минах и на преглед преди 2 месечна, профилактичен и всичко беше ок. Лека бременност ти пожелавам.

# 245
  • Мнения: 498
Alcho Благодаря и аз Peace Дано това "Когато стане" е по-бързичко. Но щом при вас с лекарите е така сложно, взимай тестове за овулация и действай. Успех!

# 246
  • Мнения: 598
Мерси на всички. Страхотни сте Ще пиша пак като имам положителен резултат...Дано да е по -скоро.

# 247
Мерси на всички. Страхотни сте Ще пиша пак като имам положителен резултат...Дано да е по -скоро.

Дано наистина е по-скоро,че трябват бебета на тая държава от любящи и тръпнещи, настоящи и бъдещи мами като всички в този форум!  newsm17
Гласувам с моите ръчички, за предстоящите ти две чертички !!!  newsm20

# 248
# 249
  • Мнения: 12
Тук всички искат бебе  Simple Smile и аз искам, ама няма отговорен татко в наличност  Simple Smile Искам да попитам нещо ако можете да ми помогнете с информация. Възможно ли е да се забременее,когато токущо ти е свършил цикъла,последния ден или следващия след него?

# 250
  • Мнения: 598
Привет на всички. Някоя да се похвали с две чертички? Много успешен следобед Ви пожелавам и нежна нощ  Grinning

# 251
  • Мнения: 598
Zdravei! Ne, ne e vazmojno...Shansat e nishtojen...

# 252
  • Мнения: 498
elichka_78 ами възможно е, според зависи колко ти е цикъла като продължителност и ОВУ-то кога ти е, аз примерно цикъла ми свърши на 14-ти, а бебеправихме на 15-ти и 16-ти... резултата е виден Wink

# 253
  • Мнения: 1 516
Тук всички искат бебе  Simple Smile и аз искам, ама няма отговорен татко в наличност  Simple Smile Искам да попитам нещо ако можете да ми помогнете с информация. Възможно ли е да се забременее,когато токущо ти е свършил цикъла,последния ден или следващия след него?
Кумицата ми забременя така ... 2-ри ден след края на М

# 254
  • Мнения: 160
Искам да попитам нещо ако можете да ми помогнете с информация. Възможно ли е да се забременее,когато токущо ти е свършил цикъла,последния ден или следващия след него?
Разбира се, че е възможно. Може да стане дори о по време на М. Shocked

Общи условия

Активация на акаунт