Мнения за ДЕТСКА ЯСЛА 48

  • 47 017
  • 330
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 160
И аз знам ,че за ясли се подават молби на място

# 16
  • Мнения: 1 069
И аз знам ,че за ясли се подават молби на място

Хъм, не го знаех това - ще взема да ходя да проверя  newsm78 Благодаря ви момичета! А имате ли представа в 48-ма какви са изискванията за прием на деца?

Например в 51-ва - няма никакви. Когато Влади постъпи там - в неговата група имаше 2 близначета на 10месеца, нито ходеха, нито ползваха гърне, хранеха се още с шишета с мляко - абе съвсем бебета...

За някои съм чувала че искат поне да са проходили...

# 17
  • Мнения: 435
Не са ми казали да имат някакви изисквания. Завеждащата каза, че дори в момента имат 10 месечно бебе Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 500
Точно до 48 ДЯ е 130-та детска градина. Не знам имат ли нещо общо помежду си.

# 19
  • София
  • Мнения: 15 215
Мисля, че не.
Наскоро позната майка ми каза, че детето й е ходило в 48-ма ясла, но не е успяла да го запише в 130-та градина.

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 07:19 от Vivi

# 20
  • Мнения: 1 069
Имам комшийка която е лелка в 130-та градина - нямат общо с яслата. Както и 51-ва ясла и 6-та също нямат, но почти всички деца от яслата са в тази градина - включително и моето голямо момче

# 21
  • София
  • Мнения: 2 160
Имам въпрос : Чух ,че една от учителките в яслата биела децата и то с юмрук по главата  Shocked И имало доста отписани деца .
Някой чувал ли е нещо по въпроса ?

# 22
  • Мнения: 3 500
Не знам за такова нещо. А ти откъде си го чула това?

# 23
  • Мнения: 435
Надявам се че не е истина. От сигурен източник ли е информацията?

# 24
  • София
  • Мнения: 2 160
Една приятелка познава майки от квартала и те са и го разправяли ... Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 750
Синът ми посещава яслата от 10 месечен.
персонала, начело с Директорката са изключителни хора.
Юни изписват децата, навършили 3 години през първото полугодие, а септември - тези от второто полугодие. за това и тогава има прием на нови дечица. При освобождаване на място през останалото време - пак приемат нови деца.
Имам въпрос : Чух ,че една от учителките в яслата биела децата и то с юмрук по главата  Shocked И имало доста отписани деца .
Някой чувал ли е нещо по въпроса ?
е как си го представяте това?
Синът ми е толкова привързан към персонала.....дори към една от жените се обръща с МАМО......въобще не ми се иска да си помислям какво ще стане като трябва да тръгне на градина.
И да .....130 градина и 48 ясла - нямат нищо общо.

# 26
  • Мнения: 3 500
Не знам, хора. Мисля, че от всяка една ясла има доволни и недоволни, винаги ще се плюе, дори най-доброто да е. Аз нищо лошо не съм видяла от тази ясла. Малката е винаги усмихната, щастлива, отива с желание. Взимаме я винаги чиста, преобута, с почистено носле, измита. Досега не сме имали проблеми. Хората са мили и отзивчиви. А директорката е изключително готина.  bouquet
Не вярвам на това, което се говори.Най-малкото, ако това се случва системно досега щяха да пропищят от тая учителка и да се вземат мерки.
Първата ясла, в която беше дъщеря ми беше нещо ужасно - взимах я подсечена, с пълен памперс, отгоре до долу в супа, вечно болна. Отписах я набързо. Втората ясла беше повече от перфектна - лелките бяха невероятни, обожаваха децата, грижеха се за тях, пееха им песнички, организираха им игри, гледаха я по-добре и от мен. Но там за съжаление се наложи да напуснем, защото се върнахме в София. Най-много ще съжалявам за тази ясла, където дъщеря ми растеше щастливо и безгрижно, дори не искаше да си тръгва с мен, когато отивах да я взема.
Така, че имам опит с яслите. Нагледах се и на добро и на лошо. Никога няма до позволя да се експериментира с детето ми. Мисля, че 48 ДЯ е добър избор, и са горе долу на ниво. По шестобалната система им поставям най-отговорно 5,50.
Дано не съм ви отегчила.

# 27
Моите постове са за ДЕТСКА ЯСЛА 48 жк. Западен парк, ул. "Суходолска"2...тя е само ясла доколкото знам. 48 ОДЗ е май на друго място  newsm78
До 48ма санитариална детска ясла се намира и 130 ЦДГ, за която мага само да кажа, че се намират и подкупни учителки, а 48ма Общинка детска градина е в ж.к. Сердика

# 28
  • София
  • Мнения: 2 160
Dona Noli,  мерси за мнението   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 15 215
До 48ма санитариална детска ясла се намира и 130 ЦДГ, за която мага само да кажа, че се намират и подкупни учителки, а 48ма Общинка детска градина е в ж.к. Сердика

Много интересно.  Rolling Eyes
За какво би взела пари една учителка?

Общи условия

Активация на акаунт