Каква козметика да си купя за бебето?

  • 5 295
  • 131
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 718
Ние ползваме основно Мустела - 2 в 1, и пяната за крусти.

# 91
  • Мнения: 2 677
Аз препоръчвам Бюбхен.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 222
Аз съм доволна от Мустела, никакви проблеми с нея.
Peace

# 93
  • Мнения: 493
Мустела!Не бих я сменила с нищо.Страшно съм доволна!

# 94
  • София
  • Мнения: 4 397
Ползвам цялата козметика на Бюбхен / мляко за тяло, крема за подсичане, шампоана за тяло/, много съм доволна  Peace
п.с. само пудрата ми е на Event и от нея съм доволна.

# 95
# 96
  • Мнения: 1 900
Само да кажа че пудрата от талк не се препоръчва защото частиците са много финни и има опасност да бъдат вдишани и да попаднат в белия дроб. Ако държиш да позваш пудра си потърси такава от царевично брашноPeace

# 97
Ами ние шампоанчета не ползваме само сапунче "ТЕО БЕБЕ" и олио на "EVENT"... що се отнася до кремчето за дупе вечер след къпане я мажа хубаво с здраве, а през деня ползвам "Pavloderm", от мокрите кърпички купувам на "EVENT" и на "Baby Crema"... гледам да купувам с капачета, защото иначе бързо изсъхват. Аз съм си доволна от тези продукти, но зависи от това как детето ги понася.

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз съм доволна от Мустела, никакви проблеми с нея.
newsm10

# 99
  • Мнения: 814
 Мустела Peace

# 100
  • до канала
  • Мнения: 518
Бюбхен

# 101
  • Мнения: 357
Мустела

# 102
  • Мнения: 122
не четох мненията дотук,но с риск да повторя някой -  ползвам Бюбхен wash gel за тяло и коса ,т.е.две в едно,много е хубав и мирише страхотно .пак на бюбхен ползвам олиото за след къпане и олиото за вана-то е 2 фази,половината е млечно бяло,половината като прозрачен гел.сипвам го в коритцето и наливам вода,тялото не изсъхва и същевременно действа като сапунче.А от кремовете ползвам на хипп за лице,а против зачервяване на дупето,вярвай ми ,най доброто са българските кремове Здраве и Медико Идеал.Ползвах в началото други вносни и не помагаха,а дори влошаваха състоянието .единствено тези двата спасиха положението и оттогава ги ползвам редовно след смяна на памперса профилактично мажа по мъничко.Поръчвам си ги да ми ги носят от България и не искам да ги заменям за никой друг скъп крем NaughtyНе ти е нужна и пудра понеже тези кремове играят ролята и на крем и на пудра,пазят кожата  суха.
Мокри кърпички не те съветвам да ползваш,единствено като излизате навън разбира се.Вкъщи не прави грешката да го бършиш с тях,дупето се зачервява 100 % при редовно ползване.Аз вместо тях имам едни тънки кърпички от памук,които се перат и като сменям памперс,бърша първо със сухите омекотени тоалетни кърпички,а после с натопена в топла вода памучна кърпичка.ако е акал  сипвам в легенче вода и го мия със Бюбхен Wash Gel.Tова по принцип си е най доброто решение Peace

Това е цялата козметика която ползвам за бебо.Всичко останало което ми бяха подарявали и бях купувала остана излишно и хваща прах по шкафовете. Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 258
Мустела, Пенатен, Хипп - всички са много добри Peace

# 104

Общи условия

Активация на акаунт