Каква козметика да си купя за бебето?

  • 5 301
  • 131
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 693
Аз лично ползвах в началото Mustela а по-късно и Bubchen. И от двете марки съм мнооого доволна, особенно от първата, направо е върха, но е по-скъпа. Моя съвет е каквото и да избереш отначало да купиш по-малки разфасофки защото никога не се знае дори и най-добрата марка може да даде реакция на бебето.

# 121
  • Мнения: 92
Аз ползвам бебешката козметика на орифлейм. Доволна съм и беба я харесва - поне така мисля.  Simple Smile

# 122
  • София
  • Мнения: 5 756
Бюбхен Peace
А само за подсичането съм най-доволна от Бочко Peace

# 123
  • Мнения: 565
Първо бяхме с Бюбхен олиото, а сега на ХИП - лосиона и на Мустела почистващия гел. От крема за подсичане на Бюбхен никак не съм доволна. Ползвам Бейби Тан.

# 124
  • Мнения: 596
Препоръчвам Клоран.

# 125
  • София
  • Мнения: 2 380
Ползваме и Клоран, Мустела, Бюбхен и Нивея. От всичките съм много доволна  Peace По принцип казват, че Мустела и Клоран били най-добри.

# 126
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ползвам Себа мед Peace И добрият стар зехтин естествено Grinning

# 127
  • Мнения: 306
Себамед Peace

# 128
Ползваме Мустела от самото раждане МНОГО СЪМ ДОВОЛНА! Знам, че и продуктите на себа мед са добри (знам , че повторих много мами, но това си е още едно мнение) Колкото за кремчето с/у подсичане българския "Бочко" е просто трепач. Мисля, че сега "Бочко" го преименуваха на "Кря-кря". Успех с бебчето! Peace

# 129
  • Мнения: 6 444
Ползвам на забанята-на Чико,мажем тялото с олиото на Бюбхен,крем за подсичане Бочко и крем за студено време-Бюбхен

# 130
  • Мнения: 417
Мустела и кремчето Бочко от по-известните.  И една нова италианска марка Бейби Кучоло - те са с марката БИО - това май е най-хубавата козметика, която сме ползвали.

# 131
  • Мнения: 1 467
Weleda, вече ги има и в България. Напълно на растителна основа.

Общи условия

Активация на акаунт