Каква козметика да си купя за бебето?

  • 5 302
  • 131
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 367
Себа Мед - най-добрата!

# 76
  • Мнения: 2 783
И ние бяхме на СебаМед  Peace
Сега ако му се зачерви дупето ползвам Пенатен - -този който е в металната кутия-много съм доволна

# 77
# 78
  • Мнения: 81
Ако имаш възможност - САМО МУСТЕЛА- наистина прекрасна козметика, ние 5 месеца използваме само нея и съм ужасно доволна!

# 79
  • Мнения: 701
Мустела е наистина добра козметика,но честно казано малко удря по джоба,аз ползвам Бюбхен и не мога да се оплача!
Общо взето съветът ми е следния - може да ползваш ужасно скъпа козметика,може и от най-евтината...бебето само ще ти покаже коя е най-добрата за него.Чувала съм за деца които понасят само Бочко например / тази марка никак не е лоша /

# 80
  • Мнения: 802
Аз съм доволна от Мустела, никакви проблеми с нея.

# 81
  • Мнения: 201
Привет Hug
Още с раждането на Елена започнах да използвам козметиката на SebaMed (сапун, шампоан, крем против подсичане, бебешко олио и др.) Супер доволна съм. Не сме имали нито крусти (ако така се казваха коричките по главата Wink), нито сериозни подсичания Peace

# 82
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Зависи от кожата на бебето, всяко е различно. Ние сме с Бюбхен - измиващ гел и олио и Бочко против подсичане, нямам оплаквания.

# 83
  • Мнения: 9 973
сапун на Джонсънс,крем нивея бейби,св.мас,зехтин,
това ползвам аз,просто с толкова средства разполагам Peace

# 84
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
Веси,на каква козметика се спря?!

# 85
  • Мнения: 317
Благодаря още веднъж на всички за съветите!  newsm51 smile3525 newsm51
А на въпроса на danidji - смятам да пробвам със Себамед и Мустела. Но както ми писаха много майки, наистина всичко си зависи от кожата на бебето, за това първо ще пробвам с тестери! Иначе за крам "Бочко" съм съгласна, защото знам че е много добър. С него мазахме малкия ми брат като се роди. Беше отдавна - преди 15 години, но и тогава имаше много добри отзиви за него!

# 86
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Себа Мед Simple Smile

# 87
  • Мнения: 1 919
Себа Мед и нивеа ползвам

# 88
  • Мнения: 1 031
Само Чико - откакто се е родил.
За подсичане и аз съм ползвала Бочко.

# 89
  • Мнения: 1 483
Бюбхен и Себамед

Общи условия

Активация на акаунт