въпрос към имащите съдомиялна

  • 115 433
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 6 210
Тц, тц, тц, Венче, обърка жената сега ooooh!.
 Mr. Green Hug
Ми така става, като пиша по спомени  ooooh!, но съм сигурна, че нещо се маха от бутилчицата, за да може препарата да изтича постепенно през дупката с мембранката! Ако съм в грешка, дължа на Аелис една тубичка препарат  Wink  Hug!

# 691
  • Русе
  • Мнения: 1 859
Вени***, не си в грешка!До колкото си спомням,така се прави. Hug

# 692
  • София
  • Мнения: 1 735
А на ароматизаторите цялото фолио ли се маха или само една част?На картинката впоследствие видях,че малко се отлепва.Аз бях махнала цялата част и беше  много силна миризмата,а и много бързо се измириса ароматизатора.Иначе пише,че е за 60 пускания.Май съм сбъркала нали!? Thinking

# 693
  • Мнения: 164
А на ароматизаторите цялото фолио ли се маха или само една част?На картинката впоследствие видях,че малко се отлепва.Аз бях махнала цялата част и беше  много силна миризмата,а и много бързо се измириса ароматизатора.Иначе пише,че е за 60 пускания.Май съм сбъркала нали!? Thinking

Какъв ти е ароматизитора (марка) аз ползвах 1 път Сомат (лимон-отврътителен) нямаше никакво фолио.. Thinking

# 694
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Вени*** , мила, излишно се притесняваш, не съм ползвала препарата още, сигурно утре ще го направя, най- късно в петък Wink.
Благодаря ви за поясненията Hug!

П.П. Сега го погледнах, има станиолче отгоре, ще го махна , без да пипам мембраната и го слагам наобратно в кошничката за вилици и лъжици Wink.Ако пак нещо не съм разбрала, да ме поправите Heart Eyes.

# 695
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени*** , мила, излишно се притесняваш, не съм ползвала препарата още, сигурно утре ще го направя, най- късно в петък Wink.
Ами помислих, да не съм направила лоша услуга  Hug, защотоSourcherry винаги дава полезни съвети и ми се струва по-компетентна от мен  Peace. Може би просто не съм обяснила добре одеве.

Момичета, а някоя от вас пробва ли гелът на Сомат, някакви отзиви за него имате ли?

# 696
  • Мнения: 9 776
...и го слагам наобратно в кошничката за вилици и лъжици Wink...

Ами аз не го слагах там. Направо наобратно го закачих на "долния" етаж Laughing. По съвет от тук.

Венче, нямам мнение по твоят въпрос Mr. Green.

# 697
  • София
  • Мнения: 1 735
http://freshaktiv.eu/5/20/35.html
Този е на  фрешактив.Първите пъти не можехме да дишаме вкъщи-беше много силна миризмата/иначе приятна на лимон/,а след десетина пускания вече няма аромат. ConfusedЯвно съм сбъркала начина на употреба.Имам още един брой и затова питам.
Мисля да взема и за ежемесечното почистване на Калгонит препарата,та следя с интерес,как се ползва и той.

# 698
  • Мнения: 803
A бе тез препарати, дет' ги купувате, преводи нямат ли си?
Инструкция за използване, Принцип на приложение, Начин на употреба и т.н.
Ако нямат - викайте силно Grinning

Различните препарати за почистване се ползват различно. Калгонит се слага в кошницата за прибори, Сомат и фрешактив се закачат на "горния" етаж. Всички с капачката надолу. При всички се отстранява лепенка/фолио и не се пипа друго.
Ароматизаторите се отлепят отзад по малко, не цялото фолио. Така може да се регулира силата на излъчване - зимата по-лек, лятото по-наситен. Зависи и къде се слага - но принципът е пак горе, до вратата.

# 699
  • София
  • Мнения: 6 210
A бе тез препарати, дет' ги купувате, преводи нямат ли си?
Инструкция за използване, Принцип на приложение, Начин на употреба и т.н.
Ако нямат - викайте силно Grinning
Дедо, аз май и преди съм го писала, но ще се повторя - преди известно време преведената инструкция за използване и дозиране на Калгонита, залепена на тубата (не помня дали на гела, или на прахта), се различаваше доста от оригиналната, която случайно видях под нея  ooooh!!
Сега първо чета форума, после двете упътвания на продуктите и тогава купувам  Mr. Green!

# 700
  • София
  • Мнения: 1 735
Дедо,бъди по-снизходителен! WinkЗа първи път го ползвам,но и упътване нямаше,а само картинка,която може да се разбере многозначително.
То следващото питане сигурно ще ми е за препарата за почистване...Нали веднъж месечно се прави профилактиката?

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Мъжът ми каза, че като е изсипвал солта, понеже била 2кг, част от нея преляла по дъното на машината...

Аз също имам проблем с добавянето на сол, отделението е винаги пълно с вода до горе и когато добавям сол, прелива от вън Confused В упътването пише как се слага сол в машината, когато я ползваш за първи път, но не ми стана ясно (четох няколко пъти), кой индикатор трябва да светне да ми покаже, че машината има нужда от добавяне на сол Thinking  Модела е http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09039296.

# 702
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Тя водата си прелива какво ти пречи, ако за първи път сипваш сол, на моята машина пишеше да се сложи чаша вода и тогава сол.  Моята машина побира почти една кутия 1 кг. Малко остава и го добавям след седмица две.
Аег е моята машина, но друг модел за сол индикатора е със две стрелки изкривени.
 А индикатора за гланц е като звездичка.

# 703
  • Мнения: 15 379
Момичета, а някоя от вас пробва ли гелът на Сомат, някакви отзиви за него имате ли?
Макар, че не харесвам Хенкел, който се продава по масовия начин реших да го пробвам този гел, моментално щом го видях преди около 2 месеца в един магазин до нас. И с риск да бъда подиграна от Дедо ще ви споделя, че гела е чуден. Според мен е доста икономичен, мие добре и ми щади пластмасариите, за които всъщност го ползвам.

И пак да кажа за препарата за измиване на миялната Калгонит - мембраната, която се намира на гърлото на шишето не се маха в никакъв случай. По време на цикъла на измиване машинката си дърпа от разтвора и всичко е ок. Точно този препарат се слага в долната кошница, в отделението за прибори - лъжици, вилици и пр.

# 704
  • Мнения: 15 379
Нали веднъж месечно се прави профилактиката?
На 2-3 месеца е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт