въпрос към имащите съдомиялна

  • 115 498
  • 738
  •   2
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 210
Sourcherry, тайно се надявах да знаеш нещо по въпроса, защото съм запомнила, че ползваш гел  Mr. Green! Благодаря, сигурно ще го пробвам  Peace.

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Тя водата си прелива какво ти пречи, ако за първи път сипваш сол, на моята машина пишеше да се сложи чаша вода и тогава сол. 

Не знам дали е нормално, като досипвам сол, да прелива вода и сол Confused Не за първи път, ползвам я вече година.

# 707
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Аз ползвам на Калгонит сол доста е едра, потъва си. Само вода ми прелива, парченцата сол си падат надолу.
Не сипвам целият пакет, защото не се побира. Единия път не гледах като сипвах и се препълни, трябваше да извадя малко от солта, за да се затвори капачката.

# 708
  • Мнения: 15 379
Тя водата си прелива какво ти пречи, ако за първи път сипваш сол, на моята машина пишеше да се сложи чаша вода и тогава сол. 
Не знам дали е нормално, като досипвам сол, да прелива вода и сол Confused Не за първи път, ползвам я вече година.
Момичета, как така я изсипвате тази сол?
Към машината трябва да имате пластмасова фуния, която се поставя на отворения резервоар за сол, когато ще зареждате. При сипването на солта излиза някакво количество вода, като това е абсолютно нормално, но пък фунията пречи солта да се разпръсква другаде, освен в резервоара.

# 709
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
С фуния сипвам, ама единия път и фунията напълних като не гледах Simple Smile

# 710
  • Мнения: 62
 Peace
И аз така правя! Party
Слагам си и сол, и блясък и таблетки, че таблетките ми май малко фалшифи и като липсва блясък, излизат едни такива - все едно има цветна дъга по тях! Е, ама аз как се изразих! ooooh!

# 711
  • Мнения: 803
Sourcherry,
Що да ти се подигравам, момиче?  bouquet
Всичко си обяснила точно - и за солта, и за почистващия препарат, и за гела.

Вени, Inka
наистина, ако няма етикет с превод или е некоректен е лошо.
В такъв случай питайте спокойно тук, преди да ползвате. Все ще има някой с опит.
Вени, спомням си твоя случай - с дозата бе проблема, нали?

Последна редакция: чт, 07 яну 2010, 15:41 от Дедо

# 712
  • Мнения: 7
Благодаря,на Дедо!  bouquet Много полезна информация!

# 713
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, спомням си твоя случай - с дозата бе проблема, нали?
Да, точно така  Peace! На преведения етикет пишеше едно и понеже се отлепи, съвсем случайно окото ми попадна върху оригиналния и така го установих. Но в интерес на истината трябва да кажа, че и с по-малката доза миялната миеше добре  Mr. Green.

# 714
  • Мнения: 803
Да, но аз реагирах, защото знаех, че този калгонит е стар.
А местните вносители с тоз превод искат да го представят като ултра-модерен велико-концентриран прах,
продукт-последно-поколение, икономичен-вълшебен изобщо-въобщеMr. Green
Да донесат квантум/ Невена мие с него сегаGrinning / и да се гордеят тогаз.
Нали, Невена? Не бе, няма ирония, в добро настроение съм и загрявам за един силен Ивановден!

Последна редакция: чт, 07 яну 2010, 18:41 от Дедо

# 715
  • София
  • Мнения: 6 210
А местните вносители с тоз превод искат да го представят като ултра-модерен велико-концентриран прах,
продукт-последно-поколение, икономичен-вълшебен изобщо-въобще:mrgreen:
Ей това оставя горчивия привкус... когато се послъгва на дребно!
Но пък моята миялна се спогоди с продуктите на Калгонит (дори и този, по-старичкия), та за това си кютам с него. Но съм решила да пробвам Сомат гела или да поръчам Фриш актив по интернет.

# 716
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Аз съм на Фриш актив - таблетките 3 в 1, доволна съм Wink.И прах за пране си взех, и омекотител Heart Eyes.

# 717
  • София
  • Мнения: 4 142
Аз съм на Фриш актив - таблетките 3 в 1, доволна съм Wink.И прах за пране си взех, и омекотител Heart Eyes.

Много са добри наистина, лошото е че трябва да си ги поръчвам от Пловдив тук никъде не съм ги виждала Sad

# 718
  • Мнения: 15 379
Аз съм на Фриш актив - таблетките 3 в 1, доволна съм Wink.И прах за пране си взех, и омекотител Heart Eyes.
Много са добри наистина, лошото е че трябва да си ги поръчвам от Пловдив тук никъде не съм ги виждала Sad
Известно време ги имаше във Фантастико. После съм ги засичала в едно магазинче, близо до МА.

# 719
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз си поръчах 7в 1 на Фрешактив и съм мн. доволна също.Решила съм да пробвам и еко таблетките.А магазинчето до МА,къде е по-точно?

Общи условия

Активация на акаунт