Ще се разболяваме :(

  • 3 827
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 513
Аз пак ще си настоявам за Хустагила - крем за разтриване. От него и нослето се поотпушва и кашлицата се оправя. Той е на основата на етерични масла и ми се струва безобиден и за по-дълго приложение.
По мое мнение и опит е по-добър от Пулмекс - бебе.
Консултирай се с лекар, все пак.
Иначе за сополките капките Ксилометазолин 0,5 са добър вариант.
Дано ви се разминат лошите работи и да се преборите с вируса! Praynig

# 16
  • Мнения: 3 562
Доктора ни прегледа и преслуша.
Хубавото е че гърдичките са чисти и гърлото не е по-червено от вчера  Laughing но не ме дава да давам лекарства, смята, че така Ради ще си изгради имунитет  Thinking
Каза, че само ако вдигне много висока Т тогава ще се намесваме  Rolling Eyes дано да ни се размине  Praynig


Едно въпросче за Хустагил - на каква цена е?

# 17
  • Мнения: 3 562
Вече сме с Т  Sob
дадох Панадол  и утре - пак при доктора  #Puppy dog
дано да изкараме леко нощта  Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Roshalche
Вече сме с Т  Sob
дадох Панадол  и утре - пак при доктора  #Puppy dog
дано да изкараме леко нощта  Praynig


Еее, спокойно! Ще се справите! Сваляй Т ако е над 38. Не изпадай в паника и утре беж на доктор!
Стискам палци!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 513
Цитат на: Roshalche
Едно въпросче за Хустагил - на каква цена е?

Не помня каква е цената... много бавно свършва крема, май някъде около 3-4 лв. Thinking
 Но ако детето има температура - не го мажи - макар и в малка степен - има загряващ ефект.
Как сте днес? Не се страхувай от температурата, ако не е много висока. Чрез нея организмът се бори с вируса. Ако не вдига много бързо,след 38 градуса,  давай Панадол или Нурофен.
Какъв сироп за кашлица даваш?
Стискам ви палци да се оправяте бързо.  Praynig

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Цитат на: PrincesaDundesa
Аз давам цитросепт.Много ни помага и се разминаваме вече с хремите и кашлиците.http://www.citroseptbg.com


И аз съм с две ръце за "Цитросепт".Констанца е с постоянно подути сливици.На втория ден от приемането на капките,те спаднаха.Отделно,че малката е с алергия и вече втора пролет кашля като куче,а от "Цитросепт"-а и кашлицата понамаля.Най-хубавото му е,че е естествен имуностимулатор.Много горчи,но действа.   bash за болестта

# 21
  • Мнения: 3 562
Страх ме е да се похваля, да не урочасаме нещо  Embarassed
Сутринта Ради нямаше Т, останаха само сополите и аз реших да не ходим при док  Rolling Eyes Мисля, че ако тази вечер не вдигне Т може и да ни се размине  Praynig
Като лекарства само вит С и два пъти Панадол нищо друго не съм давала, защото док и половинката са против "тъпкането" с лекарства (което от една страна е добре).
Снощи настоявах за Хустагил, но половинката каза, че ако док не е позволил няма да иде до аптеката и аз се отказах Rolling Eyes и без това от една седмица здраво се  #Bad Talk заради Ради (и май аз съм виновна  Embarassed ) та реших този път да го послушам  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт