А колко често свекърва ви вижда внучето си?

  • 5 539
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
Два пъти годишно.
На именния му ден и на рожденния.


ми като си тръгнала да се излагаш, защо поне не кажеш защо именно така се получава ?

# 76
  • Мнения: 1 477
През два-три дни.

# 77
  • Мнения: 525
Събота или неделя, свекитата и нашите живеят в един град и през почивните дни си я делят Laughing, единя ден при нашите, другия при тях. Рядко си оставаме през почивните дни в София.

# 78
  • Мнения: 343
Свекито не идва в къщи и слава богу. Първо тя не може да готви/много е схваната горката-той свекъра се изявява в кухнята/, второ по празници и поводи, когато трябва да поканя всички роднини, тя не помага с нищо.  newsm25 fiuuuuuu redОсвен това, миналото лято отишла без мое позволение да вземе синът ми/4год/ от градината и го загубила на центъра.Бях в ужас. Той и без това не я харесва. Така, че на няколко седмици веднъж, колкото да мине номера.

# 79
  • Мнения: 67
Хм, аз май не се съм добре Sad . Аз ли съм единствената, която поддържа по-добри отношения със свекърва си отколкото с майка си?  Нищо не ми е направила жената. Наистина не идва често, но винаги, когаот имам нужда от нея е насреща. Не ми е отказала нищо за 10 години, а със сигурност е имало случаи,когато съм си го заслужавала. друг е въпроса с майка ми. При нея всичко епо задължение. Досега не съм усетила да се радва на някое от двете ми деца, но и аз открай време не съм й любимото дете - там не мога да се конкурирам с брат ми. От време на време ми е болно, но ще оцелея. За сметка на това имам добър и любящ баща. Simple Smile  за дядовците май никой нищо не е казал.

# 80
  • Мнения: 1 715
Не си само ти и при мен е така .За голямо съжаление обаче баща ми почина преди 6 години.

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 17:50 от valq_78

# 81
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Това е болната ми тема! Моята свекърва живее на 10 минути от у дома и ако ние не заведем Селин при нея, тя рядако идва, само ако свекър ми не издържи и я накара да дойдат! Тя има и друго внуче за което се грижи от 3 години! То я има повече за майка от неговата собствена! Жал ми е за дъщеря ми, че не е така интересна за свекърва ми както племеника! За него има всичко, а за нея от както се е родила една рокля и една жилетка! Не искам да ми я гледа, защото аз искам да правя това, а само да й обърне полагащото й се внимание!
Оплаках се, но не ми олекна! Както казва една моя приятелка, когато спра да очаквам нещо от нея, тогава ще съм по-добре!  Rolling Eyes

# 82
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
всеки ден, ие живеем заедно Simple Smile

# 83
  • Мнения: 179
Моята живее на 10 крачки от нас,обаче още щом се роди детето каза,че който има деца да си ги гледа,тя е възрастен човек и така Confused Вижда детето ако се засечем случайно по градинките,ама тя е с всекидневна програма-сутрин кафе с приятелки,следобед шах с  приятели и уиски ,вечер телевизия,е то детето в тая натоварена програма къде да се вмести   33uu Общо взето идва в къщи ,когато закъса с парите и така  Confused

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ами не го е виждала още!В чужбина е.

# 85
  • София
  • Мнения: 4 494
Последно я видя през април 2007 година  Crazy, живеят на 150 км от нас, не се е обаждала на детето от ..................................... не мога да си спомня - но дори и на Коледа и Нова година не се обади на внучката си  Rolling Eyes

# 86
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
 гледа го цял ден веднъж седмично през уикенда,а може да го види по всяко време ако прояви желание,но май това и е напълно достатъчно.

# 87
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 577
Откакто живеем по- близо до тях, го вижда веднъж седмично поне. Докато живеехме с нашите е бивало с месеци да не го види. Даже не се обаждаше  Close

# 88
  • Мнения: 891
Рядко  Peace
Живее в чужбина

# 89
  • Мнения: 20
Много рядко,веднъж на 2 седмици!

Общи условия

Активация на акаунт