Хайде Юлке тук се спри и бузанчета си избери!

  • 7 689
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • sf
  • Мнения: 10 197
аз съм пас

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 15:49 от donsyy

# 17
  • София
  • Мнения: 3 414
относно?
аз пък имам яд,искам нещо а то го няма,ама го искам днес на секундата,троп троп с левия крак

# 18
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Иве, не съм Донси, ама става въпрос за анкетата. Нещо й стана на анкетата и не пускаше по 2 гласа. Затова я затрих и я пуснах на ново. Ще ви помоля пак да гласувате и да ме извините  Embarassed

# 19
  • Мнения: 616
Днес  ме пуснаха да походя малко сама из града въпреки студа ми се отрази добре разходката.
При нас за кухнята не искат да имаш бурканчета ние си носим собствените пълнят ни ги на място и си правим заявка за сгледащия ден.А празните не ги събирам защото освен на ам-ам другите не стават за консервиране.

# 20
  • София
  • Мнения: 153
h.kirova, честито!

Правилно ли разбирам, че за кухня стават само бурканчета от пюрета Ам-ам?

А за млеката 2-ката или 3-ката са частично-адаптирани?

Минималните за нощес ще са около -20, направо ще си седим вътре  Sad, скоро няма да става за колички!

Рокси, ако имаш възможност добави и снимката на Ема, тя е качена в албума за първа страница някъде по средата, предполагам си я пропуснала, предварително благодаря!

# 21
  • Мнения: 312
здравейте,
минавам да се разпиша, че днес не съм мноо на кеф. Гласувах. А за анкетата от предишната тема - т.е. за срещата - гласувах за дата 8ми и за 2та МОЛ-а, но понеже изобщо не съм сигурна, че ще се добера до София може да не ми взимате предвид гласа в случай, че променя нещо...

# 22
  • Мнения: 4 300
Munka, ще я потърся Ема и ще видя що съм я изпуснала. По принцип всеки колаж е след сниките, от които е съставен. Ако някой е размествал реда на снимките в албума може и да е станал фал. Ако някой иска нова снимка да се добави да я слага в албумчето 1ва страница на Juli2007 в снимка.бг, амо моля да не размествате реда, че се обърквам кои са сложени и кои не.
Ходихме навънка, ама малко. Че голям бахър, -7 градуса ooooh!.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 414
Отивам да ти разбъркам снимките и да ти объркам работата,така ти се пада като не си ни сложила навреме Hug
А дали неможем да си направим сравнителни кой на кой прилича като малки наши снимки и на татко и после на бебето.А ко искате ме  #2gunfire

# 24
  • Мнения: 521
Гоца, къде са младежите?  Wink нещо са ти дали почивка
Аз се мъчих с мойта мома - не дава пиш - хванах малко - заведох я в лабораторията - ама то верно малко и не стигна. Ще дебна още. Иначе като и писна да и стискат пръста почна да ръмжи. Бебе ли имам, или кученце???

# 25
  • Мнения: 43
Еееее аз в друга София ли живея.При нас беше супер слънчево и доста добре като за зима. Стояхме повече от час и без ръкавици не ми измръзнаха ръцете. А цуцко си е увит и на топличко. Ако има слънце и утре сме навън. За кухнята - в Русе даваш три празни и ти дават три пълни, не съм чувала предварително да даваш сума ти бурканчета.. newsm78 Май ще се записваме на частна кухня, че там в кутийки...
Гъсето, що не пробваш с тия пликчета, които се залепят. Много е удобно.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 244
Развали ми се ютията  newsm44

Мунка, адаптирана си е 2-ката, сигурно е 3...

# 27
  • Мнения: 238
Хриси определено ще се чуем, че и аз не съм много сигурна, зависи от времето.
 Сутринта мъжо не успя да запали колата, бил му замръзнал горивния филтър, та на обяд се прибра да си я оправя и пак замина, та каза че в СФ е -7, а в ЕлПе е -11 градуса, а сутринта при нас е било -19  Shocked, не че не съм виждала и по големи студове, но тук в БГ ми е изтъняла кожичката  Mr. Green
 Иве няма да те стреляме, напротив, ще те изтипосаме пред строя и ще те потупаме по рамото  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 384
Aganka,Тони е голяма сладур,тва ли било бънджи в действие.А той как гледа ококорено,все едно не му се вярва,че сам ги прави тия движения.  Laughing
На патерица да честитя на Бооти рождения ден,че вчера пропуснах!   bouquet То верно не ми е вече бременен мозъка,ама то кърменето си е малко като продължение на бременоста.
Излизах и ходих до Пигито,че нямах подплънки.ИВЕ,доста добре е заредено с пюрета.КАМИ,столчето го няма.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 414
Гъсето,татко им е с тях smile3532
Танче,по рамото може. Wink
Яна,поклон,утре ше го увършея.
Фил ние имаме сувенир ютия тежка работи с въглени от прапра пра баба ми,няма разваляне Laughing

Общи условия

Активация на акаунт