Хайде Юлке тук се спри и бузанчета си избери!

  • 7 691
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 238
Ето ви малко зимни снимки от ЕлПе
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=154299&photo=76

# 31
  • София
  • Мнения: 3 414
Таня в блоковето с/у автогарата ли живеете?

# 32
  • Мнения: 984
Здравейте, ние с малчо днес хванахме малко слънце и тихо време и помиткахме  Mr. Green
Я дайте съвет как да наместя зленчуково, плодово пюре и кашата.... За сега давам сутрин плодово и следобяд каша с някакво пюре. Чудя се дали да почна да редувам един ден каша един ден зеленчуково  newsm78

# 33
  • sf
  • Мнения: 10 197
аз давам зеленчуково в 12:30 и каша с пл.пюре в 16:30.

# 34
  • София
  • Мнения: 178
Рокси, мерси Hug
donsyy, по колко грама са пюретата, които даваш и по колко мляко останалите хранения?
Аз още не съм го водила на мерки и теглилки моя, ама ми се вижда поотслабнал, в сравнение с останалите бузанчета.

Днес заспа и пропуснахме разходката и допреди малко киселя. Току що се кротна в люлката.

Не мога да реша за кои бузанчета да гласувам newsm78 Всички са ми милички и затова ще го направя утре.

# 35
  • sf
  • Мнения: 10 197
в 5ч-170мл мляко, в 9ч- пак така. в 12:30- пюре към 190гр., в 16:30 - каша +пл.пюре- 160-180гр.. в 20:30 - 200мл мляко.

# 36
  • Мнения: 384
Хубави снимки,Танче!  Peace
Мойте деца спат по никое време и ще ми се върне тъпкано по-късно като се събудят свежи,свежи.Аз пък не спирам да ям.Попаднах в омагьосан кръг,като ям солено ми се приисква сладко,ям ли сладко пак ми се дояжда солено.  ooooh!

# 37
  • Мнения: 1 098
Марти, масичката пише, че е за 9 мес., защото по принцип е предназначена за периода, в който детето седи изправено.
И аз вече съм от групата на хремавите. Засега е само това- втори ден. Дано ми се размине нещо по- сериозно.

# 38
  • София
  • Мнения: 178
Значи трябва да му давам по 2 пюрета почти на хранене. Аз давам по 2 хипски по 125 мл дневно + кърмене + сокче 100 гр от ябълка+морков или круша и чайче малко насила, че ако е само вода съвсем не иска. Ще видя какво ще каже педиатърката, но май гладно го държа Тонче...иначе през нощта не се буди.

# 39
  • sf
  • Мнения: 10 197
Aganka , всичко си зависи от детето. на някои и по-малко има стига, Кико е лакомник и все иска още. на мен ми се струва даже, че това му е много  Thinking

# 40
  • Мнения: 298
Иначе като и писна да и стискат пръста почна да ръмжи. Бебе ли имам, или кученце???
  hahaha

 
Развали ми се ютията  newsm44
 

 И мойта вчера умря........втората за една година! ooooh! 
 
 Май сме избързали със захранването на последната консултация доки каза да започваме с месните пюренца и от днес ги хапваме!Като захраня трябва да давам един ден зеленчуково с месо и един ден зеленчуково +жълтък.Нещо ми се вижда рано за жълтъка,ама ще умувам докато въвеждам месото.

 Мая трудно изяжда 180мл мляко,но 190-плодово пюре си го омита и се облизва за още! Grinning

# 41
  • Мнения: 984
donsyy  мерси  Hug

# 42
  • Мнения: 312
Танче, много красиво изглежда...

Яна, подплънки за кърмене ли?
Питам, щото аз спрях да ги ползвам - още си кърмя, ама не се мокря чак толкова и `фърлих сутиени и подплънки, че ми беше втръснало.

Мойта много си пада по "зайченцето бяло" - ся съм й пуснала да се върти една мр3-ка, че много мърмори.
Въобще не сме излизали. Нито вчера, нито днес. С Доротея, де, аз вчера излязох за малко. Тук е ужасно студено май... даже вече ми мина зимният ентусиазъм заради тия новини, дето непрекъснато ги повтарят Sad.

 

# 43
  • Мнения: 984
Новините са черна хроника тези дни  Sick Реве ми се като ги гледам.

# 44
  • Мнения: 384
Виждате ли откъде идвам,каква зима,какво нещо е в Добрич.Тука ми се струва пролет.А там няма парно.
Силве,още ми тече.С каката към 7-8 ми месец спря,ще видим сега.

Общи условия

Активация на акаунт