ШофьорКИ сами ли сипвате горивото или чакате ?

  • 13 082
  • 196
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Аз мисля, че темата се изчерпа още на първа страница Whistling

Ели явно иска да покаже, че е мъжко момиче.Може да си сменя гумата сама, може сама да си сипва гориво.Един вид - аз мога и без мъж.

Е, аз не мога.Лигла съм.

# 16
  • Мнения: 7 474
Зареждам и сама, когато няма кой, сипвам си и течност за чистачките и други работи. bowuu Последният път цялата дръжка беше залята с нафта ooooh!, затова ще си чакам  Laughing

# 17
  • Мнения: 10 758
Би трябвало щом шофира, да може и да си сипе горивото и да освободи колонката  Peace
Как така би трябвало?То по тая логика, би трябвало мъжете като правят деца, да си ги раждат сами.
Ти като я видя, че чака, що не отиде да й сипеш?
Може би й се повдига от миризмата.Може би колата й е с дизелово гориво, а то се сипва с ръкавици.

# 18
  • Мнения: 2 161
Това вече е гадно,но съгласете се, че и да чакаш 15 мин дамата пред теб да седи да се оглежда ,ще се изнервиш,при положение че е студ,сняг ,лед, всеки на някъде бърза и да седиш да чакаш  тя да се озърта , че и никакъв персонал не се вижда, е досадно е!Би трябвало щом шофира, да може и да си сипе горивото и да освободи колонката  Peace
А ти защо веднага не помоли мъжа си да й помогне?Или ти да беше й помогнала.

# 19
  • Мнения: 13 512
Нито гума ще сменя, нито ще си налея сама гориво,освен ако нечий живот не зависи от това. Ако спукам гума- слизам от колата , взимам такси и се прибирам. Ако съм извън града- викам Пътна помощ.
Гориво НЕ ЗАРЕЖДАМ! Това остава- да трябва да се вмириша на бензин. Мога да чакам  колкото е необходимо- не ми пречи, ако ще опашката да е от 100 коли. Ако някой бърза- да дойде да ми зареди. Когато синът ми е  с мен, винаги той зарежда, но ако съм сама- не! При това не съм Барби, но имам принципи. Обслужващият персонал за това получава заплата.

# 20
  • Мнения: 2 481
ООоо определено не ме разбрахте, не искам това да покажа, и аз ще чакам разбира се да ме обслужат, но ако виждам че отзад чакат три коли и няма кой ,ще си сипя сама,просто в случая момичето не можеше явно,това ми направи впечатление! Peace
Пък щом си шофьор трябва да ги можеш тези неща!

Наистина темата май на 1 страница е готова!

# 21
  • Мнения: X
Ако става въпрос дали мога да си сипя сама бензин - мога, но не искам.
1. Има си персонал за това, както някой беше казал и в ресторанта мога да си сипя сама, ама не е там въпроса.
2. Ако съм се облякла за специалне повод, пък и не само, за работа или съм с детето, не искам да рискувам да се изцапам  и осмърдя на бензин.
3. Миризмата на бензин хич не ми е приятна, става ми лошо, за това гледам да не се показвам на бензиностанции.

Може би, ако има колона след мен, ще стана да си сипя, но не мисля, че така е редно, редно е да ме обслужат.
Иска ми се и сипването на бензин да е, като сипването на газ - само от персонала. Задължително. Има една камара народ, който създава опасност с разлят бензин.

# 22
  • Мнения: 10 758
Пък щом си шофьор трябва да ги можеш тези неща!


Глупости!

# 23
  • Мнения: 720
Аз дори моля да ми отключат и заключат резервоара.  Rolling Eyes
Добре, че досега съм попадала на услужлив персонал.  Crazy

# 24
  • Мнения: 2 161
Пък щом си шофьор трябва да ги можеш тези неща!

Глупости.

# 25
  • Мнения: 7 474
Пък щом си шофьор трябва да ги можеш тези неща!


Глупости!
Стига бе, елементарно е ooooh!
И гумите би трябвало да можеш да смениш, ама кой ли може Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 550
бе мога ама не искам
случвало се е няколко пъти, ако съм бързала
в крайна сметка на персонала за това му плащат, а не за да пият кафе

между другото, и гума мога да си сменя  Laughing с и без токчета Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 161
Мисля,че за да си истински шофьор трябва да можеш да ремонтираш двигателя си.

# 28
  • Мнения: 2 481
Иеееее  superuu

# 29
  • Мнения: 10 758
Мисля,че за да си истински шофьор трябва да можеш да ремонтираш двигателя си.
Точно това и аз щях да кажа.
Трябва да знаеш как да смениш гарнитура на глава, ангренажен ремък.Трябва да можеш да си смениш сам въздушен и маслен филтър.
За какво трябва да ходиш на майстор?Нали си шофьор, трябва да го можеш.

Общи условия

Активация на акаунт