Кой е по-по-най

  • 10 451
  • 150
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 417
Въпреки огромното желание на дъщеря ми да участва, няма да я заведа. Причината е една единствена-не рискувам да събера плямпало като нея на едно място с Бате Енчо.  smile3506

# 136
  • Мнения: 371
Не харесвам предаването,както по-голямата част от майките.Синът ми го харесва,както по-голямата част от децата.Ако поиска бих го завела,иначе аз не бих настоявала.Познати и непознати хора най-редовно му задават "глупави" въпроси,така че бате Енчо не ме притеснява Wink

# 137
  • Мнения: 6 417
Не харесвам предаването,както по-голямата част от майките.Синът ми го харесва,както по-голямата част от децата.Ако поиска бих го завела,иначе аз не бих настоявала.Познати и непознати хора най-редовно му задават "глупави" въпроси,така че бате Енчо не ме притеснява Wink
Ама не и пред цяла Bg, нали?

# 138
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
аз също не харесвам предаването ...да съм гледала има , няма два пъти .... но бих го завела и даже го подготвям  Laughing

# 139
  • Мнения: 17 546
Не харесвам предаването,както по-голямата част от майките.Синът ми го харесва,както по-голямата част от децата.Ако поиска бих го завела,иначе аз не бих настоявала.Познати и непознати хора най-редовно му задават "глупави" въпроси,така че бате Енчо не ме притеснява Wink
Ама не и пред цяла Bg, нали?
Е, хайде де!  Mr. Green Не му е чак такъв рейтинга, че да го гледа цяла България! Joy

# 140
  • София
  • Мнения: 62 595
не, само тази, която иска сеир да гледа

# 141
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
не, само тази, която иска сеир да гледа
Какво значи сеир?!И какъв сеир може да има в детско предаване???Звучи  ми малко като да говориш за предаването на г-жица ли, г-жа ли/не искам и да знам/Албена Вулева.......
ако ти заставаш пред екрана за сеир,то има хора които не забелязват такова нещо ,щото просто го няма Wink

# 142
  • София
  • Мнения: 62 595
 Не съм го измислила аз. Чувала съм от разни зрители. Защо си мислиш, че всички зрители са доброжелателно настроени? Точно това е обратната страна на монетата, наречена ТV - не можеш да подбираш публиката и рискуваш както положителни, така и отрицателни, подигравателни, пренебрежителни, умиляващи и прочее отношение. Колко родители мислиш, че гледат и си мислят, че онова дете, там от телевизора не знае колкото собственото му отроче, говори глупости и подобни? Нямаш контрол върху нищо, освен върху собственото си поведение на екрана, но и това не е сигурно.

# 143
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
Никога не бих гледала детско предаване за сеира Peace
Жалко е това,че има хора ,които  изпитват други чувства/недоброжелателни/ когато гледат деца и предавания за тях.Тези хора са неспасяемо болни от злоба и завист.Безчувствени.......то всъщност такива колкото щеш.Аз що ли си помислих,че много от тях изпитват радост и умиление като гледат дребосъчета. ThinkingЖалко.....много жалко Cry

# 144
  • София
  • Мнения: 62 595
Жалко, ама ги има. Затова и е добре да се прави сметка и на това.

# 145
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
За каква сметка говориш,за мнението на хората ли?!Виж,ако детето ми иска да го заведа,ще го направя,и грам няма да се сетя за идиотите,които евентуално ще гледат сеира и на моето дете PeaceИ въобще няма да ми дойде наум да си правя сметка за това ,кой какво ще каже за детето ми.....решението си е изцяло мое,и не се притеснявам от абсолютно никакви въпроси които така обижданият бате Енчо ще му зададе,щото няма от какво да ме е срам.......а,за кършенето на ръце,дето децата се чудели как да отговорят....ми то и в яслата където ходи Мира,на тържеството имаше деца /които могат да говорят/да казват стихотворения на Дядо Коледа,и там имаше притеснени и такива дето плачат....и учителките ли ще ги обявим за нетактични ,или още по добре, може би в непрофесионализъм ThinkingАз не живея за мнението на хората,и съм май достатъчно пораснала за да взимам отговорно решения за моето семейство.Но ..темата не беше точно от такова естество......моето мнение е ,че винаги ще има хора,които да харесват нещо или да не го харесват.Аз си казах мнението за предаването,който не го харесва да не го гледа,има лесно.Но моля ви ,не мисля,че толкова се съобразявате с хорското мнение .....въобще в живота

# 146
  • Мнения: 371
Не харесвам предаването,както по-голямата част от майките.Синът ми го харесва,както по-голямата част от децата.Ако поиска бих го завела,иначе аз не бих настоявала.Познати и непознати хора най-редовно му задават "глупави" въпроси,така че бате Енчо не ме притеснява Wink
Ама не и пред цяла Bg, нали?
Е, хайде де!  Mr. Green Не му е чак такъв рейтинга, че да го гледа цяла България! Joy
Че не го гледа цяла България това предаване е ясно,а и тук се обсъжда най- вече  въпросния бате Енчо,а не конкретно дете.Така че и да заведа детето си там,няма да има тема за моето дете,а пак за бате Енчо Simple Smile

# 147
  • Мнения: 2 425
Жалко е че в едно такова предаване Бате Енчо задава такива въпроси на децата. Щом ги дават и по господари на ефира  Sick А и в нашия град са идвали много отдавна и дочух, че са вземали деца на хора с някакво положение (демек с връзки). Аз това шуробаджанащината никак не го харесвам ooooh!

# 148
  • София
  • Мнения: 15 281
По-скоро "Господари на ефира" интерпретират предаването по сеирджийски начин, според мен.
Още повече, че в много случаи не иронизират батето Енчо, а детето, което дава отговор на зададения въпрос.

# 149
  • UK
  • Мнения: 3 959
Точно това е, което имах предвид в първия си пост тук, как може, как изобщо е възможно да го смятат за смешно? Да иронозорат тригодишни деца?! И то в почти всяко предаване, ужасно тъпанарско е според мен. С евтините им коментарчета и всичко останало.

Общи условия

Активация на акаунт