петна от пъпки?

  • 265 353
  • 734
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 892
Аз си правих едни процедури ( не знам как се нарича) с един уред, наречен "Нова кожа".Козметичката ми обясни,че с него чистели лицата от белези в "Пълна промяна". С някакъв уред, "изсмукваше" кожата ми, много странно ми беше, но лицето ми се изчисти.Правих си го преди 2 години, мацката ми каза 5 процедури за супер чиста кожа, но аз си направих 3 и спрях.Доволна съм Wink

# 646
  • Мнения: 77
  Момичета,много е хубава маската на Талодерма с киселини.Тя не е конкретно за премахване на петна,но ако се използва по-дълго време,смятам,че ще има и такъв ефект,заради киселините.Има страхотен охлаждащ ефект,заради камфора.Аз много я харесвам и горещо я препоръчвам.
  За себе си се притеснявам да използвам тази домашна маска с маята,защото кожата ми е страшно чуствителна и не знам как ще ми се отрази,но се радвам за всички,на които помага
Успех на всички в борбата  bouquet
бих искала да те попитам за тази маска на талодерма с киселините.може ли да пуснеш снимка да я видя?че ме заинтересува.

# 647
  • Мнения: 660
Аз си правих едни процедури ( не знам как се нарича) с един уред, наречен "Нова кожа".Козметичката ми обясни,че с него чистели лицата от белези в "Пълна промяна". С някакъв уред, "изсмукваше" кожата ми, много странно ми беше, но лицето ми се изчисти.Правих си го преди 2 години, мацката ми каза 5 процедури за супер чиста кожа, но аз си направих 3 и спрях.Доволна съм Wink
A къде си ги правила тези процедури и каква е цената,че аз искам да си почистя останали петна от пъпки?

# 648
  • Мнения: 77
Аз си правих едни процедури ( не знам как се нарича) с един уред, наречен "Нова кожа".Козметичката ми обясни,че с него чистели лицата от белези в "Пълна промяна". С някакъв уред, "изсмукваше" кожата ми, много странно ми беше, но лицето ми се изчисти.Правих си го преди 2 години, мацката ми каза 5 процедури за супер чиста кожа, но аз си направих 3 и спрях.Доволна съм Wink
A къде си ги правила тези процедури и каква е цената,че аз искам да си почистя останали петна от пъпки?
и аз се включвам към питането за тези процедури Simple Smile

# 649
  • Мнения: 1 416
  Момичета,много е хубава маската на Талодерма с киселини.Тя не е конкретно за премахване на петна,но ако се използва по-дълго време,смятам,че ще има и такъв ефект,заради киселините.Има страхотен охлаждащ ефект,заради камфора.Аз много я харесвам и горещо я препоръчвам.
  За себе си се притеснявам да използвам тази домашна маска с маята,защото кожата ми е страшно чуствителна и не знам как ще ми се отрази,но се радвам за всички,на които помага
Успех на всички в борбата  bouquet
бих искала да те попитам за тази маска на талодерма с киселините.може ли да пуснеш снимка да я видя?че ме заинтересува.

Ето я маската http://www.thalloderma.com/cosm_prd.php?pr_problgr=%C0%CA%CD%C5% … C0&prod_id=21  Потвърждавам напълно горното мнение за маската! Страхотна е! Не оставам без нея. Почиства много добре кожата, добре действа за черни точки, свива порите, изравнява тена и наистина помага за по-бързото заличаване на червени пена от пъпки или черни точки. Най-добрата маска!

# 650
  • Мнения: 77
Amra а да те попитам че прочетох описанието на маската:когато се ползва вечер се слага на лицето и се втрива като крем ли и така да се спи или тсамо на тънък слой newsm78

# 651
  • Мнения: 1 416
Amra а да те попитам че прочетох описанието на маската:когато се ползва вечер се слага на лицето и се втрива като крем ли и така да се спи или тсамо на тънък слой newsm78
Маската е доста силна, затова не ти препоръчвам да спиш с нея, нанесена на цялото лице, защото ще си пресушиш твърде много кожата. Ако имаш отделни възпаления (пъпки, черни точки) може само върху тях локално да сложиш маската и така да преспиш, но не и на цялото лице, силна е. Иначе аз я ползвам веднъж седмично като на почистено лице я слагам, стоя с нея 20-30 минути и отмивам с хладка вода.
Ето темата за козметиката на Талодерма  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197082.0  На първата страница има дадени линкове с информация за продуктите на марката и е доста изчерпателно обяснено, ако искаш погледни Peace

# 652
  • Мнения: 5
Казвам навсякъде - маска с аспирин. Ползвам 1 седмица и петната ми са почти заличени.
Премахва и следродилни петна

Как действа това? Ексфолира ли? Интересувам се за едни петна от лазерна епилация (Close Close Close) т.е. от изгорено. Светло кафеви са. Дали ще подейства?

# 653
  • Мнения: 103
Хайде и аз се присъединявам към отбора  Grinning Току що си направих маската с маята и лицето ми светна! Наистина има резултат още след първия път! Много благодаря за хубавата рецепта   bouquet

Аз си направих маската със суха мая и 1 лъжичка топло прясно мляко
Каква е сухата мая? Аз намерих такава на прах, става ли с нея?

# 654
  • Мнения: 0
Здравейте на всички...! И аз от няколко време следа темата и реших и аз да се запиша.Да споделя и аз за маската с маята която и аз правя и сам много доволна от нея.Петната ми по лицето се заличиха почти,но моите петна са от стискане на папки и бяха доста големи

# 655
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 298
и аз се записвам, а утре ще пробвам маската с маята

# 656
  • Мнения: 578
А за петна по гърба?Аз освен на лицето имам ужасни петна по гърба... Cry Преди години се мазах с Контрактубекс, но прекъснах. А и май нямаше голям ефект.  Naughty

# 657
  • Мнения: 103
И при мен също подейства маската с маята   Hands Clap, разлика имаше още след втория път! Направих и лосиона, но от него предполагам ще видя резултат след време.

# 658
  • Мнения: 616
аз ходих на хим пилинг с 40 % кис (гликолова). Отлично ми понесе, нямах почти никакви зачерявания, но очаквах да се махнат петната. Предполагам съм си представяла резултат като от дермабразио. Относно петна - ефект нулев от пилинга.

Само от един пилинг ефект рядко има, особено пък с този процент киселина...трябват няколко поне. Това че е понесло толкова леко също значи че порцента на киселината е бил много лек за твоята кожа. Или по-висок процент, или повече пилинги! При по висок процент ще има зачервяване и лющене на кожата. Агресивно е, но сваля наведнъж доста. С малък процент продължително време се постига подобен ефект (но пък това си идва доста скъпо при дерматолог). Аз си правя с 40% гликолова киселина вкъщи веднъж седмично и съм средно доволна, след месец и половина  понамаляха петната. От първия път само ми се ексфолира хубаво кожата!

# 659
  • Мнения: 338
Аз си правих едни процедури ( не знам как се нарича) с един уред, наречен "Нова кожа".Козметичката ми обясни,че с него чистели лицата от белези в "Пълна промяна". С някакъв уред, "изсмукваше" кожата ми, много странно ми беше, но лицето ми се изчисти.Правих си го преди 2 години, мацката ми каза 5 процедури за супер чиста кожа, но аз си направих 3 и спрях.Доволна съм Wink
A къде си ги правила тези процедури и каква е цената,че аз искам да си почистя останали петна от пъпки?
и аз се включвам към питането за тези процедури Simple Smile

Oще един заинтересуван Peace Болезнено ли беше? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт