Кой е най-интересния индийски филм,който сте гледали?

  • 304 741
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 497
 Guzhaarish (нещо....няма да ти допадне Grinning мисля, поне като чета дотук какво ти харесва, и какво не)
Джода и Акбар си гледала предполагам, щом си по историческите?
Това е любимият ми филм, мога да го гледам и го гледам задължително поне веднъж месечно Embarassed
(  и телефонът ми звъни с едната песен Crazy)

# 676
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 848
Тази седмица в неделя мисля, ще дават Вер-Заара. Много го обичам този филм, така че мисля да си го изгледам пак Blush

# 677
  • Мнения: 9 257
Може да сте го коментири, но "Water" е филма, които ме жегна наистина много.
Не съм запозната с индийските филми  Embarassed .Гледала съм само "Повелителката на подправките" и "Water".Вторият влиза в класацията ми за любими филми,много силен,чувствен,тъжен,реален,а музиката е невероятна.
Сега ще гледам и другите два филма от трилогията.

# 678
  • Мнения: 3 497
Тази седмица в неделя мисля, ще дават Вер-Заара. Много го обичам този филм, така че мисля да си го изгледам пак Blush
И на мен ми е един от любимите. За съжаление българският дублаж му взима поне две трети от красотата.

# 679
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 848
Мече, то не само на него... Много ме ядосва това, че се дублират филмите, все пак има и хора, които не чуват Sad Да не говорим какви ужасни дублажи правят...

# 680
  • Мнения: 32
Здравейте почитатели на индийските филми. Гледала съм преди време индийски филм който ме разтърси. Ставаше дума за момиче и момче което се влюбват силно един в друг но баща й я омъжва за много богат човек, който тя не обича. По същото време той попада в затвора и седи там 20 години. Един ден млада адвокатка го защитава и освобождава но не може да открие любимата му. Той се завръща с адвокатката в родното си село и намира там любимата си която се е заселила там за  да помага на бедни семейства. Тя е била женена 2- 3 години и се е развела и тъй като е мислела че е умрял се е заселила в селото му. А той е можел да се освободи, ако я е призовал за свидетел, обаче тогава би провалил живота й.

Моля някой да ми каже как се казва този филм защото много ми се иска да го гледам пак.

# 681
  • Мнения: 95
Здравейте почитатели на индийските филми. Гледала съм преди време индийски филм който ме разтърси. Ставаше дума за момиче и момче което се влюбват силно един в друг но баща й я омъжва за много богат човек, който тя не обича. По същото време той попада в затвора и седи там 20 години. Един ден млада адвокатка го защитава и освобождава но не може да открие любимата му. Той се завръща с адвокатката в родното си село и намира там любимата си която се е заселила там за  да помага на бедни семейства. Тя е била женена 2- 3 години и се е развела и тъй като е мислела че е умрял се е заселила в селото му. А той е можел да се освободи, ако я е призовал за свидетел, обаче тогава би провалил живота й.

Моля някой да ми каже как се казва този филм защото много ми се иска да го гледам пак.




филма се казва Вер-Заара

# 682
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 848
Здравейте почитатели на индийските филми. Гледала съм преди време индийски филм който ме разтърси. Ставаше дума за момиче и момче което се влюбват силно един в друг но баща й я омъжва за много богат човек, който тя не обича. По същото време той попада в затвора и седи там 20 години. Един ден млада адвокатка го защитава и освобождава но не може да открие любимата му. Той се завръща с адвокатката в родното си село и намира там любимата си която се е заселила там за  да помага на бедни семейства. Тя е била женена 2- 3 години и се е развела и тъй като е мислела че е умрял се е заселила в селото му. А той е можел да се освободи, ако я е призовал за свидетел, обаче тогава би провалил живота й.

Моля някой да ми каже как се казва този филм защото много ми се иска да го гледам пак.




филма се казва Вер-Заара

И ще го дават в неделя Peace

# 683
  • Мнения: 21
Здравейте момичета гледам,че сте заговорили Вер-Заара и аз много го харесвам
заговорили сте и за  Guzhaarish сега мисля да го потърся  Grinning

# 684
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
побут с Kambakkht Ishq 2009 - с Акшай и Карина ,невероятно зареждащо филмче ,с музика която завладява ,а историята е.........FEEl THE LOVE

# 685
  • Мнения: 7
 Hug Здравейте почитатели на индийското кино. Не знаех, че сте толкова много. Израснах с тях. Индийските филми при нас се излъчваха по Александър ТВ или Александър му викахме / Добрич/.
Бих искала да попитам, тъй като отново започнах да гледам индийски филми. Търся един филм.
Работата е там, че не зная име на филм, нито година.А и спомените ми са млако вече. Гледах с родителите си един филм, било е 90-те години.

По спомен филма се разказваше за една любов между момиче /богато и с влиятелен баща/ и момче /бедно/ но силно влюбено в момичето. Родителите и са против връзката им, особено баща й. Между тях пламва голяма любов и от тази любов се ражда едно момченце. Бащата на момичето заплашва момчето, но не си спомням какво, и му казва да вземе детето и да се маха надалеч. В резултат момичето , вече майка полудява, че и взеха детето или и казаха че е мъртво. От лудост тя взима една кукла и я гушва и си мисли че това е нейното дете. Минават години момченцето им порасва. Става на около 8-10 годинки и живее с баща си на отдалечено място и сами. Няма около тях хора. Майката на момченцето избягва от къщи и се лута ...стига до един черен път...а после до един хълм , вижда се трап. Момченцето разпитва баща си каква е била майка му. Той и отговаря, но е тъжен, не всичко казва. Момченцето излиза и вижда в далечината една жена/ майка му де, дето се лута в тая пустош/...отива до неш и я пита нещо. В този момент се чува идване на кола, това са родителите на майка му/неговите баба и дядо/ и я отвеждат насила в колата. Тяизтърва куклата си. Той я взима и я подава на майка си. Колата тръгва. Баща му се появява и детето пита коя е майка, коя е тази жена. Мъжа не отговаря  или не си спомням. Момчето се усеща и тръгва бягайки към колата и крещи.
В тоя момент Александър спря да работи.

Изядохме си чорапите. Повече не го повториха. И все се питаме какво ли е станало, опитвам се да го намеря сега и смятам да гледам стари филми. Това си спомням, не е много, но минаха доста години. Ако някой е гледал подобен нека каже името или ако има линк да го гледам с родителите си  и те все още не могат да го преживеят, минаха години, а баща ми още се сеща за него филм и пита дали се срещнаха...

Благодарско за вниманието и изслушването. аз ще търся.










А относно кои индииски филми са ме впечатлили, като дете "Слонът моя приятел", филма който остана недогледан, "Fanaa", Kabhi Kuhi Kabhi Gham, Devdas, Black, Veer Zaara, My name is Khan" Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 3 497
Пепитас, влез в боливудцентрал и питай в чата. Ще ти го намерят.

# 687
  • Мнения: 21
Пепитас ако разбереш кой е филма ти моля те сподели и аз искам да го гледам заинтригува ме

# 688
  • Варна
  • Мнения: 1 924
Мдааа и на мен ми стана интересно. Дано споделиш с нас  Hug , ако го откриеш

# 689
  • Мнения: 3 497
Задействах "връзки" да го потърсят Laughing

Общи условия

Активация на акаунт